• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    DANKLAR: to mi prosim vysvetli, ale kazdopadne dik :)
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: nezlob se, ale tímhle tak trochu řadíš do družstva s LALINOU...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: rado se stalo,uz sem tady na to upozornoval vickrat,ale vzdycky to nejak zapadlo;)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    RANGDROL: nn zac... pro kazdeho neco...
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    DANKLAR: no a stejne tak sis to zduvodnil ty. :) ja rikam ze se do ty debaty nechci poustet.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Uááá to je zajímavé, hops a je to na nástěnce. Děkujeme:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DARJEEL:
    dik za odkaz-super
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: jablko, kdyz shnije, není zbytečné (naopak! - díky tomu se rozmnoží) - zbytečné je, spíš, když ho někdo sní... to je stejné, jako u zvířat

    ale koukám, že si to umíš hezky zdůvodnit:o)

    MONKOK
    MONKOK --- ---
    tady jsou taky dobry knizky : http://sirver.neutral.cz/EE/
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    sice to neni esther a navic je to psany,ale mozna tam najdes neco pro sebe;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    neee,ekous je super,mam od neho i prednasky,kde moc krasne mlci;)ale myslim tohle http://www.pathwork.org/lecturesObtaining.html
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: poté co jsem slyšela mluvit Esther tak mám nějak pocit, že se tomu nic nevyrovná. Eckart mi přišel strašně zpomalenej a tím jak mluvil pomalu, tak jsem ztrácela nit, co chce vlastně říci.
    Poor presentation bohužel:-(
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    GOG23: jo dyt v klidu, jez co chces. prave ze kdyz to jis a vazis si toho tak to je skvely, a ma to dokonalej smysl.
    DANKLAR: kdyz jis maso tak nejdriv musis zabit mysliciho tvora. a jeho smylsem nemusi bejt, aby byl neci potrava. ale jabko spadne ze stromu tak ho bud snis nebo shnije. bud bude mit smysl nebo bude zbytecny.
    jinak ja se nechci poustet do debaty o vegetarianstvi, to byl jen tak komentar na okraj. :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    http://www.truly-free.org/

    tad najdete naky knizky od eckhart tolle (mimo spoustu jinych...), sry esi uz mate...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Myslíš na Eckarta Tolleho? To jsem se dívala....
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    divala jsi se na ten pathwork,jak jsem sem daval tan odkaz?
    LALINA
    LALINA --- ---
    GOG23: ze je pojidam jeste neznamena ze si jich nevazim.

    pěkné... ano... dokonce bych spíš řekla: pojídám to, čeho si vážím, co se mnou rezonuje...
    neco pustit do sebe znamena prijmout to... cili mám to rád, važím si toho, respektuju to...
    ano:-)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LALINA: ano garvitace je vyplod lidske mysli, konkretne te nejvice racionalni, galielo z galileje se menovalo umisteni te mysli... doporucuju knizku zen aneb umeni udrzby motocyklu, tam se zrovna timhle autor zabyva...
    LALINA
    LALINA --- ---
    DARJEEL: jako je výplod lidsky mysli zákon o gravitaci? no tak v tom pripade ano
    jsou to tak velke, husté a od dávnoveku živené iluze(zákony), že platej i kdyz na ne clovek se....eee kasle:-)))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    LALINA: kam ty na to chodíš, hele.. vysílání rostlin, to je extrém
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam