• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK:
    ty nas ganjový filosofe;)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    takze pred tim to bylo o nicem a ted to stoji za neco??? BUM SHIVAAAA tvoriteli a niciteli....
    LALINA
    LALINA --- ---
    DANKLAR: hele, uz jsem to psla gogovi do posty, pac jsem tu nechtela prekazet, ale koukam, ze je vas tu vic:
    kdyz ani zdáli netušíte, o čem mluvím a prijde vám, že je to ptákovina, tak na to prosím vás ani nereagujte...tuten klub neni o řešení ptákovin...;-))
    proste delejte, že se vas to netýká (a opravdu netýka)..a nemusite tu zbytecne plejtvat chatovacíma poznamkama o nicem.
    ja sem pisu ((zatim) jen proto, ze jsou tu lidi, který tušej, o cem mluvim... pro ty je to mozna zajimavy, i kdyz třebas nesouhlasej nebo to tak necejtej, ale proste neni to pro ne ptakovina.. takze snad..sem nepisu zbytecne...
    Ale jako v kazdym verejnym klubu se tu sejdou ruzny lidi.. a rovnou rikam, že pro uplne vsechny nepisu.. a ani všem nehodlam jednotlive dokazovat, ze to, co pisu, neni ptakovina, ale moje osobni zkusenosti.
    pro nekoho moje zkusenost, pro jineho "vymyslena ptakovina"..ok... je tak, jak je..
    kazdy ma svoji pravdu a neni potreba se tu kvuli tomu hadat...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DANKLAR:
    a fanatik je spali,ze;)
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    DANKLAR: jj to je presne ono,druzstvo vitezu, druzstvo tech co vladnou svetu :D
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    DANKLAR: "zdůvodní" mělo být v uvozovkách...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: Družstvo lidí, kteří si nejdřív vymyslí a pak zdůvodní ptákovinu, nad kterou realista může jen nevěřícně kroutit hlavou a usmívat se...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: kompost se musí holt občas provzdušňovat a obracet....se nediv, že to zapadlo :-))
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    DANKLAR: to mi prosim vysvetli, ale kazdopadne dik :)
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: nezlob se, ale tímhle tak trochu řadíš do družstva s LALINOU...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: rado se stalo,uz sem tady na to upozornoval vickrat,ale vzdycky to nejak zapadlo;)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    RANGDROL: nn zac... pro kazdeho neco...
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    DANKLAR: no a stejne tak sis to zduvodnil ty. :) ja rikam ze se do ty debaty nechci poustet.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Uááá to je zajímavé, hops a je to na nástěnce. Děkujeme:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DARJEEL:
    dik za odkaz-super
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: jablko, kdyz shnije, není zbytečné (naopak! - díky tomu se rozmnoží) - zbytečné je, spíš, když ho někdo sní... to je stejné, jako u zvířat

    ale koukám, že si to umíš hezky zdůvodnit:o)

    MONKOK
    MONKOK --- ---
    tady jsou taky dobry knizky : http://sirver.neutral.cz/EE/
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    sice to neni esther a navic je to psany,ale mozna tam najdes neco pro sebe;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    neee,ekous je super,mam od neho i prednasky,kde moc krasne mlci;)ale myslim tohle http://www.pathwork.org/lecturesObtaining.html
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: poté co jsem slyšela mluvit Esther tak mám nějak pocit, že se tomu nic nevyrovná. Eckart mi přišel strašně zpomalenej a tím jak mluvil pomalu, tak jsem ztrácela nit, co chce vlastně říci.
    Poor presentation bohužel:-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam