• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: pro slepičí qoč .-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: spatne veci se deji, protoze mysl je tvori... samo od sebe se nedeje nic...nic ve stvoreném svete..světech..

    a jak to vím? skrze to nejbezprostrednejsí .-))))))))))))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LALINA: a proc by to, ze se jim deji spatne veci, melo mit nejaky vyssi smysl?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: To máš pravdu....nic není předem určeno. Ty si vše vybíráš a ta časová prodleva, která je mezi přáním a uskutečněním je tu mimo jiné proto, aby tě z toho nekleplo:-)))
    Představíš si slona a bác SLON v obýváku:-))))))))
    A hlavně, abys mohla své přání kdykoliv změnit, třeba přehodnotíš svoji situaci a budeš chtít něco jiného....
    LALINA
    LALINA --- ---
    a proc by se detem nemohly dit spatny veci??, jsou snad neco jinýho, než lidi?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: Přesně tak, není to jediný Zákon univerza, ale je to prý nejsilnější zákon Univerza.
    Jsou i zákony Univerza, které můžeme vidět....například gravitace.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: měli byste si to poslechnout sami a udělat si detailní obrázek a vytvořit názor.
    Tohle je choulostivé téma a já jsem o tomto tématu slyšela pouze 1 příspěvek. Proč je to tak, že se dějou špatné věci i dětem? Ano, někdo se ptal a Esther odpověděla/ tedy ABRAHAM. Ale potřebovala bych toho slyšt víc, abych vám mohla podat nějakou ucelenou zprávu.
    Jeďte do USA a zeptejte se ji sami.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    TVX: nicmene jsem toho nazoru, ze to neni nic, co by bylo predem urceno, co by melo prijit, atd.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: klidne pochybuj..je to tve lidske právo .-)))

    hele, ja myslim, ze jsi cetla tady uz dlouho, kdesi dole jsem psala o tom, ze zakon o pritazlivosti NENI JEDINYM zakonem univerza.. jak asi je dost logické.. a na to je potreba myslet.
    kdyz to vezmes v potaz, nebudou te trapit takove nepekne myslenky jakoze rodice si preji smrt sveho ditete.
    TVX
    TVX --- ---
    ECLECTICA: to je spis zivotni lekce...
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: jak vtipné.
    LALINA
    LALINA --- ---
    PATISLAV: podivej hele...za sebe mluvit nemuzu, ja jsem zazila vsechny stavy..kdyz jsem byla presvedcena, ze nic nema smysl...kdyz jsem byla presvedcena, ze vsechno ma smysl a rizny presvedceni mezi tim. pro me neni tezké nic...
    a ostatni at si verej, cemu chtej, ne?

    ja jenom znam pár pribehu lidí, kterí trpeli.. a nedokazali si priznat, UVIDET, ze si za to muzou sami... a potom... se dostali hodne dolů...a neco se zmenilo...a oni opchopili, jak to funguje a kdyz to pochopili, uz s tim mohli pracovat... tak jako kdyz se clovek nauci anglicky, tak uz muze v anglictine komunikovat, ale dokud to neudela, ma smulu .-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LALINA: spatne veci se proste deji, nekdy si za ne clovek muze sam, nekdy k nim prijde bez vlastniho pricineni. Smysl takovym udalostem muze clovek dat zpetne, tim, jak se s nimi vyporada, ale pochybuju, ze je neci "zivotni ukol: prijit treba o nohy, zejo.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    PATISLAV: ne, to jsi spatne pochopil, to si zrejme zhmotni jeho rodice.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: rodice, kterým umrelo díte, maji tezkej ukol nahlidnout svoji situaci jinak, nez byli zvyklí (aspon v nasi takzvane civilizaci)... je to lekce sveho druhu.. a znam lidi, kterí tu lekci zvadli pomerne dobre...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    LALINA: Je těžké si přiznat, že nic smysl nemá?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FORINTI: Takže dítě si zhmotní přání na smrt?
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: to je tak tezky si priznat, ze vsechno ma svuj smysl?
    odpovim za tebe: ano , je. je to to nejtezsi a proto to tak malo lidi dela.. museli by totiz zcela prehodnotit svuj zivot, svoje mysleni, museli by vzit hromadu odpovedosti za sebe a svuj zivot na svoje bedra...
    o co snadnejsi je rikat si, "to je smula, proc se to stalo zrovna me, za to muze toto nebo tamto"
    ... pro vetsinu lidí je bolestne divat se na svoje pády a zádrhele, trápení a bolesti ve svetle poznání...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    ECLECTICA: Pro někoho jistě ano.
    LALINA: Neztratí, nikdy ji neměla. Neboj.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: jo, to máš pravdu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam