• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Například mě napadá učitelka, která věří tomuto, co je zde prezentováno a bude to říkat dětem ve škole... to by mělo být trestné.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MORPHLER: danklar rád pálí knížky(hlavně bibli;)) a křížky,tam má jasnýho nepřítele,ale s aurou a bláznama jako my to má horší,že dank;)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: ja nemam problem s tim tvrzenim, spise s tim ze je hozene jen tak doprostred diskuze sylem ja mam pravdu a vy ne, bez dalsiho vysvetleni proc si to MYSLI...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MORPHLER: To zatím přesně nevím, ale asi ve stejných věcech, jako u jiných lidí/hnutí, co si něco nesmyslného, ale okouzlujícího a přístupného masám vymyslí a pak to šíří dál...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: díky za info:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    MORPHLER: takový lidi jsou potreba, Morphe...jako nadech a výdech...zijeme v dualite a kdyby tu nebyli, (tady v klubu klidne staci jeden dva tri kousky:-)) mohl bys podlehnout dojmu, že "tam venku" už vlastne všichni vidí a vědí...což ješte není pravda a my se toho ani nedozijem .-)) tak se otužuj .-))))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: je to zajímavé. Člověk si o sobě uvědomí některé věci, nad kterými se dříve nezamýšlel. Nehledě na to, že mu to může pomoci při nasměrování na správnou životní dráhu, pokud ještě pořád tápe. B.Bowers dělala několikaletý výzkum, kdy právě zjišťovala která barva tíhne k jakým typům povolání. Z tohoto hlediska to pro mě bylo zajímavé.
    Protože jsem měla životní krizi....tedy co se týče mé pracovní dráhy:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    ty barvy,které i popsala jsou v podstatě barvy čaker,které se dají vnímat na druhé úrovni en.pole-to je emocionální úroveň,je asi 3-8cm od fyz.těla,a kromě 7 čaker,které se zde dají vidět v barvách(pokud jsou fungující a zdravé;)červená,oranžová,žlutá,trávově:)zelená,světle modrá/tyrkisová,indigo,sněhově bílá
    a potom jsou zde obláčky různých barev a hustoty s různým emočním nábojem,které se v této vrstvě pohybují a na některých místech stagnují.možná to,o čem píše ta paní je,že v této vrstvě převládají kvality jedné z čaker,což potom odpovídá určitým tendencím v životě,ale nevím...;)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DANKLAR: :) v cem presne spatrujes to nebezpeci?
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: ptá se žena, která je živa poznáváním .-)))))))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MORPHLER: Přiznám se, jsem docela v šoku z toho, co se tady píše, chvílema znovu zkoumám, zda je to myšleno jako nevtipný vtip a pak zjišťuji, že to myslíte vážně. Pokud by takhle přemýšlelo víc lidí, mohl by to být docela problém, tím chci říct, že vidím určité nebezpečí v tom, co zde tvrdíte. A považuji vás ne za lidi s poruchou zraku, ale myšlení. Co takhle zkusit odbornou pomoc? Třeba ty přeludy zmizí...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: a k cemu ti takove poznani je?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: Já auru nevidím, takže nemůžu říci. Poté co jsem obě knihy důkladně prozkoumala, a fakt jsem se k nim několikrát vracela, jsem zjistila že moje barva aury je Modrá/Fialová. Podle této typologie
    Indigo nejsem:-))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Tak Barbara Bowers mluví o barvě aury, které je nejblíže tělu. A ze které vyplývá spoustu tvých osobnostních charakteristik, všetně způsobu myšlení, kupříkladu:-)
    Rozlišuje tyhle barvy: Červená, Oranžová, Žlutá, Magenta, Tělesně zlatá, Emocionálně zlatá, Mentálně zlatá, Milující zlatá, Zelená, Modrá, Levandulová, Krystalová a Indigová
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DANKLAR: tak nejak jsem doufal, ze uz diskuze typu ja nejsem, to neni, oni nejsou a nikdo neni uz skoncila... skoda ze ne no..
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DANKLAR:
    co je cílem tvé snahy v tomhle aud?chces aby te ostatní přesvědčil,že existuje něco víc než materiální koncept světa,nebo chces ostatním ukázat svou pravdu,nebo něco jiného?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DANKLAR: hh. tvrdis to tu lidem kteri to vidi... takze nas klidne muzes povazovat za lidi s poruchou zraku a vlastni klasifikaci symptomu teto poruchy :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RANGDROL: dik. no rekl bych ze to zvenku vypada indigove :)
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MORPHLER: tuplem barvy neceho, co neexistuje
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: zrovna tyto knihy jsem necetl, neco jineho o aure uz davneji... povazuji aurickou typologii zalozenou na konretnich barvach za trochu divnou, pac kazdy trochu jinak vnima barvy.. tuplem barvy neceho, co je pro vetsinu lidi pruhledne a bezbarve...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam