• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    TEFE
    TEFE --- ---
    FORINTI: o ni o me tak obecne o dalsich lidech...

    me sdeleni tomuto smeru proudu (a tim nemluvim k NA ale ke zde zucastnenym) je, ze by bylo dobre ujasnit si vztahy mezi sebou na hlubsi urovni, nez je zde praktitkovano a s tim spojeny i "cil" (tedy to, kam se chcem dohrabat a jak to realizovat)

    do ty doby to tu bude jak slupka na citronu, kousnu a ksicht se mi kyselosti porad nezkrivi nebo kousnu a poskodim si sklovinu, ne ja si chci pochutnat na zdrave davce vitaminu...

    takze, ma tu nekdo predstavu, proc tu koexistuje? ma tu nekdo zajem neco menit? ma tu nekdo zajem pro to neco udelat, prekonat? :)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Vysvětloval už někdo spojený s NA rozpínání vesmíru? Eckhart? nebo tak?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: tak, sem s otazkami :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    za mě osobně mohu říct-si vítána.
    akorát je problém v té diskuzi trosičku.ty se mě zeptáš-já odpovím,já se tě zeptám,ty neodpovíš.....
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    TEFE: To bylo o Eclectice?
    TEFE
    TEFE --- ---
    vadi ji vase nesynchronizovanost. krystal je jemna zalezitost. reflexe: ano, vnitrni vize: ano ale take jisty obranny mechanismus jez se neda chapat ve vyznamu slova, jak byla vyrcena...je to velmi zvlastni zalezitost.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RANGDROL: nemusis se omlouvat...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    RANGDROL: to bylo pro tebe forinti;))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MORPHLER: promin to bylo pro forinti,ale asi i pro tebe teda;))))
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ECLECTICA: trochu nechapu za co se snazis bojovat... to ti vadi ze neni v nazvu explicitne ze nechceme resit problemy ktere ma spousta lidi s nematerialnim pohledme na svet?
    LALINA
    LALINA --- ---
    zvlastní, že to naprostý vetšine nyxáků tak nejak došlo... cože ty, taková chytra holka, s tim mas trabl?
    LALINA
    LALINA --- ---
    smarjáááá. dor.
    chces rict, že potom už by te to sem tak netáhlo, jo? ;-))))))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    A nechcete to tu prejmenovat na New age - pouze pro priznivce?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RANGDROL: toi je pro me? dik. kouknu na to..
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: jo aha... tedko jsem se koukla jeste jednou :- je to trochu taky neporozumeni:
    napsalas :
    Pokud ty sama chceš potkávát lidi, kteří mají jiný názor a stojíš o to jim jejich názor vyvracet, tak je budeš potkávat...

    ja jsem napsala, ze o to nestojim...tedy o to vyvracet jim jejich nazor.
    Ty sis to vylozila tak, ze nestojim o to je potkavat...
    no takze takhle: ja nestojim o to jim cokoli vyvracet...ale potkavam je - tady nebo venku... a ucim se k nim nejak chovat....nevadi mi je potkavat bezne- trochu mi prekazej tady v tom klubu ....tady by to podle meho nazoru mohlo bejt jako workshop a ne arena..tady je to pro me akorat tak rusivé..ale co, takovej je zivot a clovek se pres to prenese, zejo .-)

    drive jsem plejtvala silama proto, abych takovejm lidem vysvetlila, ze jim sdeluju jenom svuj nazor a jejich jim neberu (akorat jsem se ozvala, kdy ten svuj cpali jinejm lidem jako by to byl zakon (hlavne teda u buddhistů)
    vetsinou to stejne nepochopili, protoze me soudili podle sebe .-)

    potom jsem se jim snazila jim vysvetlovat, ze to, že s nima nechci diskutovat, neznamena, ze nemam argumenty a jsem zbabela a podobny nápady...

    tedko uz jim jen popreju dobrej den a hotovo:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: vim, ale porad jsem sipse pro vyrovnanost a vyváženost, nez pro jednostrannost... čakrovat si, že nebudu potkavat lidi s jinym naorem a jenom samy dobráky, jako jsem ja, je imho mimo tao.. mimo proud... universum stoji na obou polech obema nohama stejně..
    dále: setkání se stínama (at uz v nas nebo kolem nas) nás posunuje, uci a rozviji... v prostředí skleníku, kde je jenom samej pozitivsmus, lidi brzo stagnujou a hnijou...to neni o nicem
    Jiste, kdyz clovek jiste veci v sobě buduje, potrebuje klid a chranené místo (viz kláštery asramy a pod) ale pokud ma uz nejaký základy, mel by vyjít zase ven, do sveta, protoze svet potrebuje tvoje príjemný záření, a nejvic pak ti, kdo ho sami nemaji...
    svetlo ma jít do tmy, k cemu je baterka na dennim svetle?
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: promin, ale ty porad jedes v tom omylu, že TADY v tom klubu je zasadni vecí nejakej názorovej střet...
    jak uz jsem rikala, jsou tu jiny kluby a pokud mas potrebu lidem vyvracet jejich nazory, muzes to delat v pomerne velkem mnozství klubů...
    ja jsem tady (a ne jinde) mimo jine práve proto, ze me nezajimaj nazorový střety, (který jsou v tomto smeru pro me ponekud zbytecny a nikam nevedoucí) ale (spolu)práce.

    a saskra. nemela bych psat "nezajimaj" , co? ach jo, ta cestina s tema záporama:-)))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: Positive attitude, pozitivní přístup tak jak je už léta prosazován v USA, má své pozitivní ale i negativní stránky (lidi kumulujou své problémy, aniž by se svěřili a pak už si to musí zaplatit:-) u psychologa)
    s tím souhlasím

    jen mikro poznámečka: Ale to o čem mluvím já, má sice dost podobné pojmenování, pozitivní přístup, ale je to trochu jinde. Prostě nejde jen o tzv. Pozitivní afirmace. Ale to víš:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MORPHLER:
    jeste na neco jsem prisel,ja tam totiz vnímam nejaky spojeni,kdyz vidím eckharta-nevnímám jenom slova,ale cítím i vnitřní radost a má esence září jak malýmu dítěti a trochu mě to brnká na tu indigovou strunu,jak jsme se nedávno bavili;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam