• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: debil je u me proto, ze uci literaturu a nezna ani jeji smery. tedy vlastne je to dost tim ze je ucitel. kdyby to neucil, at si to klidne nevi, u ucitele je to ostudne...

    moje znama mi prijde jako vetsi debil, protoze neznat pojem newage mi prijde dnes hodne mimo.

    a ty uz mi prijdes taky dost mimo, protoze to porad nejak dal a dal resis. (asi protoze jsi nepochoipila jednoduchou narazku a ted nechces pusobit jako hloupa) a taky proto ze po tvem ende s tim stale dal a dal pokracujes...
    RITZ
    RITZ --- ---
    u Tebe je to prostě debil a asi spíš proto, že je učitel co???protože Tvoje vzdělaná známá je vzdělaná , neví co je newage , ale to jde vid:)))
    RITZ
    RITZ --- ---
    kapišto???stejně hlavní je to, že nepobíráš že někdo inteligentní neví, co je steampunk ...tenhle kontrast jsem chtěla popsat a vyšlo to...
    RITZ
    RITZ --- ---
    14:48:58 19.11.2008 --- 00:09 :: diskuze :: Nejlepší hlášky, hlody a kecySHI: asi jo no, ach jo.
    RITZ
    RITZ --- ---
    hele hádat se mě fakt neba...Já řešila naši diskuzi a ta začala poté co jsem reagovala na diskuzi aktuální...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    co kde?
    MORPHLER --- --- 14:00:55 19.11.2008
    GORG --- --- 18:57:46 14.9.2008
    RITZ
    RITZ --- ---
    tady je takové ticho až to bolí...a 2 měsíce pauza?a kde?
    RITZ
    RITZ --- ---
    není:)))alespoň v něčem se shodneme...:D
    RITZ
    RITZ --- ---
    :)))jasně
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: co to meles?. pred mym povzdechem tu bylo 2 mesice ticho... zadna diskuze tu neni.
    RITZ
    RITZ --- ---
    btw. o svém učiteli vím své, jestli Ty jsi potkal samé špatné Tvůj problém...Já vím kdo mě učí a je to fakt kvalita, sice neví co je cyberpunk bo steampunk, ale jinak prvotřídní...
    RITZ
    RITZ --- ---
    právěžesTebou nic...protože jsi nepochopil kdy byla diskuze ukončena a už vůbec ne její význam tak se tak nezlob:D
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: jake diskuzi jeste? co me nezajima zese? kdyz uz jsi tu narazku konecne pochopila... ty se chces nejak dale bavit o znalostech ucitelu ci co?

    cele to s tebou byla jen odbocka po mem povzdechu ze pojem new age dneska stale spousta lidi ani nesysela. myslim ze k tomu bylo vyrceno dost a nevim co je na tom jeste k diskuzi...

    RITZ
    RITZ --- ---
    btw. tedy nemá smysl se snažit o diskuzi, když Tě nezajímá...
    RITZ
    RITZ --- ---
    jj tak sorry, že jsem nepochopila Tvojí narážku úplně bokem:))...to je jen pro zasvěcený:D a to Já fakt nejsem...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: koukam ze to stale nechapes, docela me tim uz bavis. jasne ze ses nebavila o steampunku. tvuj post- jeho obor je ceska lit, muj post- cesky steampunk snad ani neni, nevyjadreny zaver ktery jsem doufal ze snad je zrejmy- pan je vicemene omluven .)
    RITZ
    RITZ --- ---
    Já se totiž nebavila o žádným steampunku ve zprávě ze dne 24.11.:D
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: wtf? ... ale jinak si klidne enduj :)
    ale to vis ze to po tobe ctu, mozna bys mohla i ty :)
    "jeho specializace je konrétně česká literatura" X "sem se neba o českým" nebavila? opravdu? tak to jsem si asi vymyslel...
    RITZ
    RITZ --- ---
    sem se neba o českým;))mně přijde, že moc nečteš co píšu...ende
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: tak cesky steampuk zadny taky neznam .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam