• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTCamino de Santiago
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    DOOMBRINGER: Tak to mozna za tebe, pro me nejvic magic place y celeho Camina.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    BIRMA: Nejvic lidi, na jare porad chcanec a Galicie je pekna, ale dost brzy se okouka. Zhruba o dvou dnech. :)
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    DOOMBRINGER: Proč nejhorší? Jako ten hornatý terén, nebo že je to nejvíc profláklý?
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    BIRMA: Aneb "to nejhorší z El Camina".. :)
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    ATOMIKS: Jéje, že mne to nenapadlo, to je dobrej tip.

    Nakonec jsem si včera večer koupila jízdenku do Ponferrady a vyrazím na část Camino Francés, 200 km do Santiaga. Což by na těch 10 - 11 dní mohlo vyjít. Už začínám mít cestovní horečku :)

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BIRMA: pokud by ti nevadilo, že bys každý den potkávala úplně jiné lidi, tak by možná s takovým časovým omezením bylo lepší vyrazit ze Santiaga a jít Camino pozpátku a dojít prostě tam, kam to půjde. nevím, jak je to v takovém případě s alberky, ale že takhle na jaře budou prázdný, tak budou vděčný za každý euro.
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    BIRMA: nebo z Pampolony, to bys to mela z Madridu lepsi asi.
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    BIRMA: V prvni rade zalezi, jakou cestu chces Jit. Ja jsem sla Francouzskou a 10 12 dni. . . To byt tebou jdu od Hranic - Saint-Jean-Pied-de-Port a dam si takovej pred trenik a pak se vratim. 10 dni je nic, trva, nez se na Camino napojis. Ale to je muj nazor a hlavne, jak to citim ty sama.. -
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    Zdravím místní poutníky. O Caminu přemýšlím už od léta minulého roku - a teď se stalo, že docela narychlo měním práci, tak si před Velikonoci dobírám zbytek dovolené. Zkrátka - mám už letenku do Madridu a zpět, 13 dní ve Španělsku. Původně jsem plánovala dát si trasu z Astorgy, ale je to těch 260 km, což kdybych chtěla jít, musela bych nejspíš hnát jako k ohni - což popírá smysl celé akci, myslím si. Tak se chci zeptat, jestli jste třeba někdo pro začátek šli nějakou trasu cca těch 10 - 12 dní, kterou byste mi doporučili. Mám docela fyzičku, něco vydržím, ale přiznám se, že na pouť jsem ještě nešla.
    BIRK
    BIRK --- ---
    PSYTKA: no jasne :D a dost toho litoval :D
    PSYTKA
    PSYTKA --- ---
    BIRK: super! To jsme se museli tesne minout. To jsi sebou tahnul zrcadlovku? :)
    BIRK
    BIRK --- ---
    uz ani nevim jeslti jsem daval ale kazdopadne tady je moje Camino...

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.915872275153356.1073741851.382857315121524&type=3
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    DOOMBRINGER: děkuju! Už jsem to i objevila:)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    _JULIE_: alsa.es
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Nemáte prosím někdo tip, jak vyhledat a nejlépe i zarezervovat lístky na autobus z letiště v Barceloně do Ovieda? Díky!
    SKINERR
    SKINERR --- ---
    WILD_A: ok, dík
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SKINERR: ja si bral mapxy vzdy v officina del turismo, slouzili dobre, takze neni nutny ji mit s sebou predem.
    SKINERR
    SKINERR --- ---
    Ahoj, máte někdo dobrou mapu asturie na zapůjčení? :-) prošel bych si primitivo... dík
    DEAR_DEER
    DEAR_DEER --- ---
    Ahoj, nejede někdo autem okolo 2. 6. do Francie či Španělska? Jsem sama a sháním spolujízdu.. Díky:-)
    MUFFINO
    MUFFINO --- ---
    napsal jsem asi 55ti strankove vypraveni o svem putovani z Prahy do Santiaga, je to s fotkama a tak..koho by to zajimalo http://www.caminodesantiago.cz/?page_id=826
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam