• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    BLADERAIN: holky ty procházky fakt nemusí, ale kluci jsou z každé procházky nadšení...navíc hrajeme divadlo pro kolemjdoucí, protože se s Hopíkem vždycky honíme =o)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NEVENA: tys jí našla nebo někdo jiný? můžu poskytnout maximálně přechodný domov...moje smečka už by jí nepřijala
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Na Dolákově v Bohnicích nalezena fretka! Nepostrádáte ji někdo, popř. nemůžete se jí ujmout?
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    GRACIIJKA: našim holkám nic jinýho nezbývá, když připneme postroječky, vodítka, do náruče a šupky na zahrádku :-D
    Chvíli remcají, rozčíleně kvokají a pak si procházky pořádně užívají :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    BLADERAIN: moc pěkný =o)
    Ty moje mrchy líný nechtějí moc chodit ven.
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    IVA777: to holkám nesmím říct nebo by byly moc namyšlené :-p
    Nicméně děkujeme :o)
    IVA777
    IVA777 --- ---
    BLADERAIN: jsou nádherné :)
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    A obě zvědavky... Itachi dělá ksichty :-D

    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    Kamiko se štětkou na čištění láhví namísto ocásku :-D

    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    Baf!

    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    Naše holky včera na zahradě :-)

    Manekýnka Itachi



    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    VERCA_ZABA:
    GRACIIJKA: díky dámy:-)
    CAMELLA: jéé tak to ještě prberu někdy s tebou,až se potkáme:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: v létě jim napouštím v koupelně škopek a nechávám je se cachtat.... =o) nebo je hrozně baví, když z toho můžou lovit hračky.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: aha aha, no, tak jim kup rovnou bazén:D když mám fretáka doma, kde máme dva velký psy, tak suverénně jde k nim do misky a tam se cachtá a má z toho děsnou radost:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: Oni napáječku mají...přímo od ferplastu....ale z misky pijou radši a já jim to nedokážu odepřít...i když potom co předváděli včera tom hodně uvažuju.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERCA_ZABA: mno, oni ferplastaci prave delaj s takovym šikovnym uchytem, takže to ani tolik nelita...
    http://www.pro-fretky.cz/misky-a-napajecky/napajecka-drinky-s-uchytem.php

    Ale jinak ja jsem jako giraffka odvedle z potkaniho auditka, fretky jsou moje srdeční záležitost - první zvířátko, co jsme doma měli (před 18lety), byl freťák Pepík :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    CAMELLA: mně ani tak to rachtání kuličky nevadí, on freták si tu napáječku jako posouvá, že do ní drcne a ona pak zase narazí na klec.. a tohle dělá tak u každýho třetího loku.. ale možná zkusím novou, třeba mu je tahle nesympatická:) díky za radu
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERCA_ZABA: na to je dobrá napaječka od ferplastu, ma vnitrek trubičky vyplněny měkkým "plastem", takže rachtání kuličky není skoro vubec slyšet :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jinak my teda taky dáváme granule plus ob den dostává maso, kočičí konzervu a na tý si šmakuje.. on vůbec je hroznej masožrout.. tudle se mi snažil odtáhnout z talíře půlku kuřete:D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: a napáječku si zkusila? mně se právě freták v tý misce s vodou furt cachtal a vylejval jí, tak sem mu pořídila napáječku a v pohodě.. akorát mi teda někdy vadí, když v noci pije a prostě ten zvuk napáječky mě budí.. ale to je tak jednou za tejden:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam