• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    a hlavně: stěhuje se a do bytu procpe max dvě kočky,fretku už nezvládne...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    freďák je božan:-)

    známá nabízí cca rok a půl starou fretku "s kleci, batuzkem, voditkem, zachodem, miskou, pitkem, domeckem, hamakou, samponem je ockovana a chodi na zachod, zadny prasatko a nekouse". je to holka,barvy šampaň k mání v praze nebo po severočeskym kraji cca.
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    CERTICA: che, paradni!!!:D
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    Sestrin fredak :)

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    HEURECA: jj tak to pro něj udělali všechno co mohli.... :)
    SARICEK
    SARICEK --- ---
    Taky neuškodí, když mu do vody přidáš pár kapek citronu - lze to užívat i jako prevence, když někdo doma onemocní chřipkou..
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    tece mu z nej a kdyz psikne, tak je to vsude.... ale tak u veterinare dostal antibiotika a jeste neo protizanetliveho. tak snad mu bude za par dni dobre...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    HEURECA: taky dávám jitrocelový sirup...jako prevenci.
    Teče mu z nosu? Není možný, že kýchá, protože přesrsťuje a chlupy mu lezou všude?
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    ach, vsem moc dekuju. ten jitroccelovy sirup urcite zkusim.
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    HEURECA: nam poradil jitrocelovej sirup a nejaky kapky do nosu s uplne minimalnima % pro mimina? neco takovyho to bylo
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    HEURECA: ahoj, ja ted resim to samy....taky to chytnul asi ode mne....veterinar je urcite dobrej napad pro vylouceni nejaky vaznejsi nemoci...ale ja kdyz jsem sal naposledy s fredym k vetovi, protoze kaslal a psikal, dostala jsem ukrutne drahej!!! sirup proti kasli, kterej se dal v klidu nahradit jakymkoli lidskym sirupem proti kasli za zlomek ceny....takze bych jeste zkusila jitrocelovej sirup...ten mi minule doporucil i dalsi vet...no a jako u lidi...ze dne na den se neuzdravi...
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    no mam, ale od te doby, co jsem nemocna jsem na nej ani nesahla, zradlo a klec mu obstarava rodinka... a k tomu veterinari se uz vypravil.
    no, stejne ale dekuju
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    nejlepší bude asi veterinář.. neměla si třeba ty chřipku? že by ji od tebe dostal..
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    mam takovou prosbu. muj fretak barney ma rymu. uz jsem mu zkousela po troskach davat med a nejake lecive caje, ale porad psika. v teple samozrejme je, zere jako vzdy a aktivni je taky dost. nevim co mam delat, prosim poradite?
    SNIEGOROZCKA
    SNIEGOROZCKA --- ---
    jj z prahy, to by bylo super :) tak se domluvime pres postu
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNIEGOROZCKA: a jsi z prahy? klidně Ignora obětuju:)
    SNIEGOROZCKA
    SNIEGOROZCKA --- ---
    VERCA_ZABA: nikoho s fretkou neznam :( leda bych tady nasla nejakyho dobrovolnika... :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNIEGOROZCKA: no, jako samozřejmě nejlepší nápad je ten, že se s někým domluvíš, kdo má fretku a sejdete se:) a uvidíš, jak bude pes reagovat
    SNIEGOROZCKA
    SNIEGOROZCKA --- ---
    VERCA_ZABA: hafan je prave v pohode, se vsim se kamaradi, zajimalo co prave fretka na to, ale tak doufam ze kdyz ho bude znat od mala tak budou v pohode, diky
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNIEGOROZCKA: záleží, jakej ten pes je.. já mám freťáka a u rodičů máme zlatýho retrívra a anglickýho setra.. setr se ho bojí, ale furt za ním leze a okusuje ho.. retrívr ho má na salámu.. ale třeba kámošovo ridgeback si s ním hrál uplně bez problému, i pak spolu usnuli.. záleží na tom psovi.. ze strany fretky to jde dycky, akorát to chce ohlídat, aby ta fretka ze začátku moc na toho psa neútočila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam