• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Předpokládám, že o tom víte, ale pro jistotu:
    http://vystava.fretka.cz/
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    VERCA_ZABA: ten je nununuuuu :o)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    já ho prostě miluju, když spí a je neškodnej:)

    POLARKA
    POLARKA --- ---
    VERCA_ZABA: jj Burak kdyz mrska ocasem ze strany na stranu tak si muzu bejt jista, ze to nekdo pekne odskace :) vetsinou plysak nastesti...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: pokud mrská ocasem tak by si jí nejspíš dala k večeři :) Moji to dělají když na něco číhají.....
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jj, já se jenom ptala, jestli má někdo zkušenosti:) freťák ted stejně dostane štěně k sobě, tak bude mít o zábavu postaráno
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    no, radsi to nepoousej. nas cincilak a fretak na sebe vzdycky pres klec vyjizdi, jeden pouziva zuby a druhej drapy... nejsou to dobri kamaradi...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: no, mně právě zajímá, jestli jako když je to fretka chovaná doma, jestli se u ní projeví ty pudy.. okolo klece s činčilou furt chodí a vrtí ocáskem, tak právě nevím, jestli by to měl jako hračku nebo jako kořist.. a když sme je vyndali a každej drželi jednoho v náručí, tak fretka po činčile v yjela.. ale on to dělá i na psy.. ale zase na druhou stranu, ta činčila by mu utekla si myslím... ale zase nechci nic pokoušet
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: vzhledem k tomu, že je fretka šelma a činčila tím pádem potencionální kořist bych to radši ani nezkoušela :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    zkoušeli ste někdo skamarádit fretku a činčilu?
    HOUSEFLY
    HOUSEFLY --- ---
    GIRAFFKA: já bych se jí klidně ujala :)
    FRANCOUZ
    FRANCOUZ --- ---
    lidi hledam nejakou malinkou freticku,kdybyste vedeli tak prosim pisnete. :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tyjo, škoda, že v lednu žu bude pes.. ted už bych druhou fretku nezvládla
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    a hlavně: stěhuje se a do bytu procpe max dvě kočky,fretku už nezvládne...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    freďák je božan:-)

    známá nabízí cca rok a půl starou fretku "s kleci, batuzkem, voditkem, zachodem, miskou, pitkem, domeckem, hamakou, samponem je ockovana a chodi na zachod, zadny prasatko a nekouse". je to holka,barvy šampaň k mání v praze nebo po severočeskym kraji cca.
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    CERTICA: che, paradni!!!:D
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    Sestrin fredak :)

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    HEURECA: jj tak to pro něj udělali všechno co mohli.... :)
    SARICEK
    SARICEK --- ---
    Taky neuškodí, když mu do vody přidáš pár kapek citronu - lze to užívat i jako prevence, když někdo doma onemocní chřipkou..
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    tece mu z nej a kdyz psikne, tak je to vsude.... ale tak u veterinare dostal antibiotika a jeste neo protizanetliveho. tak snad mu bude za par dni dobre...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam