• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Hm, asi je to možná částečně protest, protože není úplně ve svém prostředí. Koupím ještě jeden záchůdek a uvidíme. Doma to celkem zafungovalo. Akorát je blbý, že bych potřebovala takový ten velký rohový a ty už se neprodávají. No tak uvidím. Každopádně díky za rady.
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    nebo se mu taky nemusí líbit záchůdek, mi jsme jich vyskoušeli několik než začal být pořádný...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jj, ten můj to taky dělá, když je nasranej, např. má hlad, má žízen, chce pozornost, tak se vysere někam.. jinak třeba do toho kouta dát záchodek.. pokud i přes to to bude dělat vedle (máme takovej roh), tak tam má hozenej svůj ručník z pelechu, protože na ten on se nevysere, nebude si ničit svůj majetek..
    a ta pálivá paprika, to asi bude k ničemu, páč fretka si neočuchává místo, kam to jde udělat.. ta prostě jenom zacouvá a je to.)
    HEURECA
    HEURECA --- ---
    MATEESEK: když jsem ještě měla freťáka, dělal to tam kam nemá, když byl naštvaný. měl třeba prázdnou misku, nebyla jsem dýl doma a tak... zamysli se, jestli mu něco nechybí...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MATEESEK: -upozorňuju,že fretky nechovám-ale zkusila bych na to místo,kam chodí dát záchodek s podestýlkou a zkusit ho tak přesvědčit,že lepší je dělat do bedny-a bednu pak posunout dle přání... a i když to možná neni uplně šetrný k fretčímu nosu-ve zverimexu,když nám psi čurali na pytle s kočičim stelivem jsme okolo sypali pálivou papriku-psi po očuchání nálada na značkování přešla..
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Ahojky, potřebovala bych s něčím poradit. Bohužel se ten můj chlupáč naučil chodit na záchod tam, kam nemá a někomu to dost vadí. Zkusila jsem koupit takový ten sprej pro kočky, který tomu má zabránit, ale asi to nepomáhá. Co s tím? Každá rada drahá :o) Díky
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZASTERKA: dva a půl roku.)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    VERCA_ZABA: a kolik mu je?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    náš sní tak za měsíc to kilo no, ale já mu dám i ty konzervy, tak třeba máme pytel na měsíc a půl
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ještě by mě zajímalo, kolik toho sní přibližně za měsíc. Krmím jen granulema a sní tak 2 kg, jsou mu 4 měsíce. Někde jsem četla, že sní tak měsíčně kilo, tak jen jestli se sám od sebe nepřejídá
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    u rodičů (kam jezdím občas na víkend) mám tuhle: http://www.rexikovy-potreby.cz/hlodavci/klec-kralik-pozink-120x59x48cm/ ... no a na bytě mám dost podobnou, možná o trochu menší
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    ja jsem mela tuhle: http://img3.prosperent.com/images/250x250/site.unbeatablesale.com/img059/doba26574.jpg, ale zmensila jsem ji na tuhle:) http://www.psi-kramek.cz/images/111.jpg
    ...v ty vetsi nijak vic nebehal, akorat jsem cistila trikrat vic podest:)
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    VERCA_ZABA: vejdou se tam i dve holky, ale pro myho tlustocha je to akorat :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    mně by se líbila nějaký třeba dovupatrová, tří patrová.. to bych si pak možná i vzala ještě jednu fretku domů.)
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jééé, to je dobrý, to bych mu mohla ještě koupit k vánocům.. i když já bych nejradši nějakou větší klec pro něj, nejlépe udělat..

    schválně, jaký tady kdo máte klece?
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    ZASTERKA: ...desky znam:))...nechavam mu vsechno co susti..miluje krabice od bot s tim hedvabnym papirem:))...ale tenisak je dobrej napad, to vyzkousim...

    ...jinak do ceho se uplne zblaznil je takova blikajici gumova strapata "jo-jo"vec, kterou jsem si ze srandy koupila u cinanu asi za 30,-:))...muze do toho zaseknout drapy, kousat ty "klky", houpe se to a jeste to blika:D
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    _PINKY: jo a ještě mamka vymyslela zavěsit do klece tenisák, taky si s nim hraje dost
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    _PINKY: ještě se mi osvědčily ty igelitový desky (jak se v tom odevzdávaj seminárky), máš jistotu, že se v tom neudusí jako třeba v igelitu.... vždycky si do toho vleze a druhou stranou se snaží vyškrábat ven
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ...jo tak to jsem rada, ze je to vsude stejny:))...uz jsem si pripadala jak vyvrhel, ze mu nekupuju zadny hracky...a pinpongac je teda vrazednej!:)...musis mit ocelovy nervy:D:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam