• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: Původně jsem ho nechávala sundavat jednou za rok na očkování. Ale vzhledem ke stáří chodíme na vete teď častěji tak ho sundají dle potřeby.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    jak často necháváte čistit u veta zubní kámen? (popřípadě jak časti sami?) je mu skoro rok a půl, tak mu nechám vymačkat ty žlázky a přemýšlím i o tom kameni
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: tak bych zašla k vetovi ohledně těch žlázek
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: právě úplně normální, normální barva i konzistence
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    žlázky by měl zvládnout vymáčknout veterinář
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: no tak to by byly spíš ty žlázky než něco se střevama....
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: a bobky má normální nebo průjem?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: a myslíš, že jako t žlázky při tom kadění se nějak něco, proto tak smrdí? páč on nesmrdí imrvére, ale dycky třeba jednou za hodinu, za dvě vyjde takovej puch z pokoje..
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: zkus mu dát tu holandii a uvidíme no..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: pak to můžou bejt třeba i problémy se žlázkama....
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: jj, to je..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: a je kastrovanej?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    VERCA_ZABA: imo si stresem mohl rozhodit střevní mikroflóru. zkusila bych živej jogurt (hollandii) nebo probican pastu a dočasně bych přidávala i rozdrcenou yuku (v lékárně se dá koupit v tabletách)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ahoj, potřebovala bych radu.. jsme nově přestěhovaný a Ignor strašně páchne, ale strašně.. přijde mi, že to jde jako z něj, dycky, když se vykadí, tak to je strašnej smrad.. už sem byla nucená si ho nastěhovat pokoje, jenže v tom pokoji se skoro nedá být, a se spolubydlící sme na nože, protože ten smrad se roztáhne po celým bytě..
    nemůže to být nějakou nemocí nebo stresem? vím, že ted na něj nemám vůbec čas, ani nevím, kdy byl naposled venku, ale prostě nestíhám a v nejbližší době se to nezlepší:/
    ANDREE
    ANDREE --- ---
    Freťule + dětský pískový hřiště = náš ničím nerušený spánek.....zaručuju, že po hodině hrabání bude vaše freťule, tak vyřízená, že po návratu domů se nadlábne a celou noc o ní nebudete vědět=) doporučuju žofín po setmění..... hřiště je oplocený, takže žádnej hafan vás nebude čuchat a pak je tam tráva, ve který fréťa vytře všechen písek z chlupů a domu si ponesete naprosto spokojenýho a čisťoučkýho tchoře=)
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Ahojky všem, mám tak trochu problém. Vypadlo mi hlídání a potřebovala bych pohlídat svého freťáčka. Je to naprosté zlatíčko. Nebyl by někdo v Praze, kdo by mi ho mohl od 26.8. - 4.9. pohlídal? Kdyžtak volejte 603488501 Díky moc
    FIDORKA
    FIDORKA --- ---
    Pěkný den, daruji do dobrých rukou fretáčka. Je vykastrovaný,očipovaný a jsou mu 3 roky.
    Jeho maminka je napůl holandské plemeno.
    Je velice společenský a na záchod je naučený na záchod do klece.
    Mám ho moc ráda,ale narodila se mi miminko a vůbec mi nezbývá čas na společné radovánky s freťáčkem.
    Daruji ho se vším co má rád. Kontaktujte mě na meil blucy@centrum.cz nebo telefon 777850588.

    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ja vim, ale zadnou jsem tenkrat nemela po ruce, tak jsem to zauzlovala:D....a ty dvirka jsou tam 3 a na zadny jsou potreba 2..takze vyhral kaloun
    GRACIIJKA: ...jj, to jsem delala taky, ale pak jsem urvala drat:(

    ...navic jsou ty spodni dvirka na nej maly, takze jde brat stejne jen horem....ale to zas vetsinou nedosahnes az na dno
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    _PINKY: Tak s tím musím souhlasit. Hravě ty dvířka vykopnou. Už jsem kolikrát přišla domů do příšerného svinčíku, když se samovolně vypustili. Řeším to tak, že tu "záklapku" podstrčím pod horní mříž a tím to pojistím..ovšem už několikrát sem zapomněla...ten bordel a vystresovaného kocoura visícího u stropu si nepřejte vidět. :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    _PINKY: dej tam nějakou karabinku na ty dvířka, ne?.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam