• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    GRACIIJKA: to mi veterinář dal taky a ještě mi dala nějakou konzervu. Jak často a v jakém množství si jí to dávala? Cpu to do něj všechno stříkačkou ale znáte to, není to jednoduché.

    VERCA_ZABA: Také držím palečky, aby to dobře dopadlo
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    MATEESEK:
    VERCA_ZABA:
    oběma držím moc pěsti! Snad budou co nejdřív oba fit.

    Mateesek: Proti dehydrataci mi vet doporuči a prodal prášek do vody. Jmenuje se to rehydratation. Zkus se na to při příští návštěvě zeptat. Lila jsem to teď do nalezenýho kotěte, co mělo příšernou srajdu.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    já se od veta vrátila ted, ignor měl totálně ucpaný žlázky, takže je má vymáčklý plus budeme ted sbírat hovínka a na konci týdne je povezeme na rozbor, páč to budou asi nějaký paraziti ve střevech, že má takovej typickej odér...:/
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Tak jsem byla u veterináře a je na tom dost špatně. Je dehydratovanej. Musím do něj všechno cpát stříkačkou, což není lehký úkol. Jsem debil, příště jedu hned, když se mi bude zdát, že není v pořádku. Tak mu prosím držte palečky. Díky
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    MATEESEK: V lepším případě to může být stresem ze změny prostředí, nebo mohl u té slečny něco chytit...pokud má zvířata. Ale v tomto věku to může být teoreticky cokoli. Takže bych šla raději k vetovi.
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Je mu 5,5 a týden mi ho hlídala jedna holčina jelikož jsem byla na dovolené. Tak nevím, co všechno tam žral nebo nežral. Já mu sebou dávala sice maso, ale co mu plus k tomu dávali, to nevím. K většině věcí, co si čuchne, tak se hned oklepává. Přitom je to třeba jen voda. Dnes ráno snědl trochu masa a s chutí si dal i žloudek. Tak uvidím, jak na tom bude, až přijdu z práce.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MATEESEK: okamžitě k vetovi.. jestli nejí, nepije, nečekala bych na rady, ale fakt k vetovi
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Kolik mu je? Byl teď někdy venku? Nějaká změna ve stravě?
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Ahoj,

    Olda I. Nesmrtelny je asi nemocnej. Ma ridkou a az svetle hnedou stolici, skoro vubec neji a nepije, mnohem vic spi a nechce se mu se hejbat.

    Nekdo nejakou zkusenost?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    GRACIIJKA: díky, taky mu to nechám teda sundat
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: Původně jsem ho nechávala sundavat jednou za rok na očkování. Ale vzhledem ke stáří chodíme na vete teď častěji tak ho sundají dle potřeby.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    jak často necháváte čistit u veta zubní kámen? (popřípadě jak časti sami?) je mu skoro rok a půl, tak mu nechám vymačkat ty žlázky a přemýšlím i o tom kameni
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: tak bych zašla k vetovi ohledně těch žlázek
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: právě úplně normální, normální barva i konzistence
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    žlázky by měl zvládnout vymáčknout veterinář
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: no tak to by byly spíš ty žlázky než něco se střevama....
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: a bobky má normální nebo průjem?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: a myslíš, že jako t žlázky při tom kadění se nějak něco, proto tak smrdí? páč on nesmrdí imrvére, ale dycky třeba jednou za hodinu, za dvě vyjde takovej puch z pokoje..
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: zkus mu dát tu holandii a uvidíme no..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: pak to můžou bejt třeba i problémy se žlázkama....
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: jj, to je..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam