• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    MATEESEK: a co mu dávat smektu? To můžeš dát i miminu.
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak jestli ti zbylo, tak bych si pro to asi dojela. Než by mi to došlo, tak by to trvalo. A z jaké části Prahy jsi?
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    JJ, jsem z Prahy. Jen se bojím, abych mu nějak neublížila, když i to na veterině nedali.
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    RANDOM_NIGHT: On chudáček váží už jen kilo, takže to o moc víc nebude. A předpokládám že mluvíš o tom Dia Dog?
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Já mám pro něj nějaké tablety, ale mám je nasadit až zítra. Jmenuje se to synulox. Ten Dia Dog se předpokládám sežene na veterině, že jo?
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak to bylo asi mysleny, ze se to proste rozdrti. A jak je to s davkovanim pro fretku?
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ja jsem nekde slysela, ze to pro kocky je ve forme prasku a to pro psy ve forme zvykacich tablet. Tak nevim, rikam, ze s tim zkusenosti nemam.
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: v tomhle pripade bude lepsi spis Dia Cat ne? I kdyz s tema tabletama zadny zkusenosti nemam.
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    MATEESEK: ten je sice pro prevenci, ale nam dost pomohl, kdyz mel Burak ECE a s tim spojeny prujem. podporuje strevni mikrofloru a je tam hodne vitaminu, ktery mu pri prujmu prijdou urcite vhod.
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Co to je Dia Dog?
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    JJ, přesně tak vypadá. Teď jsem mu ho nedávala. Protože mám co dělat, abych do něj dostala vodu a trochu jídla dietního. Myslíš, že probican by to spravil?
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    MATEESEK: a jak vypada? hlenovitej/zelenej? Ptam se asi zbytecne, ale predpokladam, ze Probican mu davas :)
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Ach jo, pořád se nám nedaří zbavit se toho průjmu.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZASTERKA: nene, z těch žlázek je trochu jinej puch než když si pšoukne.. ale měl tam toho hafec a jako já si málem ublinkla potom.. ale jinak dobrý, ignor se povozil v kabelce v autobuse, když sem se zamyslela, tak se mi vzdálil a vlezl nějaký paní do tašky:)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    VERCA_ZABA: a když mu je vymačkával, tak z nich šel normálně ten puch jako když je vypustí? nic o tom nevím, tak se ptám. Jestli jo, tak u mýho Lumpa bude muset dlouho větrat :)
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Hm, to těžko říct. Už jsem ho měla týden doma, tak nevím. Teď pořád spinká. Děkuju moc za podporu a rady. Určitě dám vědět, jak to s ním vypadá.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    MATEESEK: tak to je fajn....snad se dá brzo dohromady!
    Evidentně si na návštěvě pocuchal zažívání. :/
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    GRACIIJKA: jj, je to Hills. OK díky, naštěstí už začal pít i normální vodu, vždycky ho dám do umyvadla a on pije z vodovodu.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    MATEESEK: nejspíš dostal I/D od Hillsu na zažívací problémy? Mně vet řekl, jakou dávku do něj musím denně dostat tak jsem to rozpočítala a vycházelo to na tři větší stříkačky za hodinu tuším. Ale čím víc toho do něj teď dostaneš tak tím líp. Musí se zas pořádně zavodnit. U fretek je delší průjem pěknej průser :/ Budu vám držet! I tu konzervu do něj zkus cpát....aspoň trochu.
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    GRACIIJKA: to mi veterinář dal taky a ještě mi dala nějakou konzervu. Jak často a v jakém množství si jí to dávala? Cpu to do něj všechno stříkačkou ale znáte to, není to jednoduché.

    VERCA_ZABA: Také držím palečky, aby to dobře dopadlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam