• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: bud obrovska fretka, nebo mala majitelka? :-)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    nevíte, jestli když půjdem po roce na očkování na psinku a na vzteklině jsme ještě nebyli, jestli mu to píchnou najednou nebo budem muset nadvakrát?
    SCALE
    SCALE --- ---
    tak taky přihazuju svojí freťuli :)




    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    P9030057.JPG (1234089 B)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    PC270037.JPG (634497 B)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    tak se taky přidám :)

    P1070002.JPG (1586098 B)
    ANDREE
    ANDREE --- ---
    A Magii měla Freťata... Apon tenkrát slibovala, že její tchoř víc jak 4 neumí a nám se jich urodilo 8 =)

    ANDREE
    ANDREE --- ---
    Tak to já zahraju na city takhle se maj naši smraďoši rádi

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    A posledni abych tu netapetoval - nekdo mi rikal, ze retka rada banan a okurku, Eddie je na hovezi :-)

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Eddie bude drobet krizena asi i s pitbulem, pac nepusti ani za nic :-)

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tak tady treba probiha bojovy vycvik polotchore :-)

    SATHIK
    SATHIK --- ---
    A nějaké fotky těch krvelačných šelem by nebyly, prosím? :))
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak ja uz mam vyzkouseny, ze ona chrape kdyz nejsem doma, budi se kolem pul 7, aby me mohla vytahnout z postele a pak ve chvili kdyz prijdu domu. Mel jsem tedka volno a celej den jsem fretku ani nezahlid, ona se asi naucila od kocky, kdy ma venovat pozornost okoli :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: když je vidím, jaká jsou to neuvěřitelně vynalézavá stvoření netroufla bych si je nechat bez dozoru :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak ja mam 100% fretce odolnej byt, kterej jsme tunili vic jak rok a ted se oEddie nemam proc bat, vim vzdycky rpesne kde je :-) Navic si hraje s kockou a kdyby mela jen vychazky, tak na ni nemuze bafat ze zalohy, kdyz se treba sluni a to je prece legrace :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak teď ti budu připadat jak gestapák, ale moje smečka má vycházkové hodiny, protože kdyby byli na volno tak mám místo bytu skládku plus bych se strachovala, jestli se jim v bytě něco nestalo...stačí chvilka a kluci někde visí za pinďoura apod.....
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: Samorosti? Ja bych nemoh mit Eddie zavrenou v kleci :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: njn to jsou ti samorosti s možností volného pohybu po bytě :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: no tak me v 7 rano kazdej den nekdo kousne mezi palec a ukazovacek na noze a snazi se me odtahnout pod postel do skryse, taky rvu a to nejsem ani zalehnutej :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: no...kdyby se ti někdo zahryzl do ucha, odtáhl tě za něj do prostoru, kde se nemůžeš hýbat a zalehl tě, tak bys taky nejspíš řval.....:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam