• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    SCALE
    SCALE --- ---
    MINERWA: krásná :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---


    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK: jen pro vysvetlenou, proc se Eddie tak moc snazi :))

    SICK_OF_IT_ALL
    SICK_OF_IT_ALL --- ---
    Ahoj, nabízím klec vhodnou pro fretky nebo větší hlodavce. Velikostně i barvou odpovídá této kleci http://www.zverimex-havirov.cz/klec-fretka-100-chrom.html , co se interiéru týče, obsahuje také 2 dřevěná patra + 2 dřevěné mostíky, rozteč mříží 3 cm. Je z druhé ruky, z naší strany ale nepoužitá. Cena 800,- Pouze osobní převzetí v Praze nebo v okolí Žatce.
    Zájemci vzkaz, prosím.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    našla jsem na netu, skvělá fotka

    SATHIK
    SATHIK --- ---
    RANDOM_NIGHT: je nádherná! :) Budou takové i mimča? :o)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RANDOM_NIGHT: Oudie je borec :-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    kdyby někdo měl zkušenosti, co s mláďati, když mamina uhynula http://phpbb3.fretka.cz/viewtopic.php?f=129&t=1309
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: ja se porad ukolebavam pocitem, ze je jeste mala, ze ji to prejde a snazim se ji mazlit, jenze to stoji porad vic a vic krve :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: jsou to sviňky pomstychtivý :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: ja mam ted plny ruce prace s jednou, to co mi tedka vyvadi, to je fakt uz skoro na poveseni za koule do pruvanu :-) Dneska rano byla tak rozjivena, ze jsem ji musel zavrit do klece a ona s tou kleci normalne pohla tak o pul metru k miskam, kam jsem daval jidlo; machruje uz i na kocku, ktery se bala a zadnej vychovnej prostredek nepomaha, uz jsem ji zacal i kousat zpatky, ale to ji prijde jako desna legrace a hra, kdo kousne vic :-) Ale je to aspon legrace doma, spolubydlici se uz na noc preventivne zavira :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: njn nějak se mi to rozrostlo...to bylo furt...jedna nebo dvě fretky.....dvě nebo tři....tři nebo čtyři.....to je fuk....a pátá už se ztratí :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    a ještě jedna tunelářská :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak pokud mas takovejhle zverinec, tak se ani nedivim ze jim davas vychazky :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    tak znovu a lépe
    a klučičí trio:
    šampaň Hopík šest až sedm let, vybělující šampaň Speedy skoro čtyři roky, tchoř Markus skoro tři roky
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Lentilka skoro sedm let

    a klučičí trio:
    šampaň Hopík šest až sedm let, vybělující šampaň Speedy skoro čtyři roky, tchoř Markus skoro tři roky

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak já taky přispěju :)
    Žofík skoro osm let

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: no tak ja byl pres rok zvyklej na fretku co mela 470g a byl to fakt pindisek malej, ted moje Eddie je v 8 mesicich 2x tak velka, ale aby mi zabrala celej klin to ani nahodou :-)
    SCALE
    SCALE --- ---
    KVJETAAK: přijde Ti velká? je tak akorát :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam