• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: jen bych asi nerek, ze se bude implantat vyndavat, podle mne se casem proste rozlozi
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    SATHIK: Co jsem četla, klasicky to zabraňuje říjení, působí snad dva roky a výhodou je, že když se později rozhodneš nechat fretku připustit implantát se vyndá..... Nebo, že se používá u mladých zvířat, které ještě nejsou zralé na kastraci a fretku to prý celkově méně zatěžuje.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    A účinky má ten implantát stejný jako kastrace? Nebo má to oproti kastraci nějaké výhody a nevýhody?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: tohle je prave dobrej zpusob, jak se vyhnout operaci, sice si to za tech cca 20 mesicu dame znovu, ale prijde mi to setrnejsi nez rovnou kudlu
    SCALE
    SCALE --- ---
    KVJETAAK: hmmm, já jí mam kastrovanou a je fakt, že ta narkoza byla strašná, jinak teda samotná operace proběhla výborně a uzdravování taky, druhej den lezla už všude možně i přes můj přísnej zákaz ;D s tim chlebem to znám uplně přesně :D to je jak přes kopírák :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK: nedavno ukradla pulku chleba a to bylo taky radosti, ale hlavne hodiny premysleni, jak si tu pulku nacpat do skryse, kam se vejde jen ona :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: hele ten implantat stal 3k a prej ma fungovat az 20 mesicu a par hodin po aplikaci se uz z ni stala docela hodna fretule, jinak Eddie krade skoro vsechno co neni privareny nebo fest prisroubovany, takze tezko rict, co v ni vzbudilo takove nadseni :)
    SCALE
    SCALE --- ---
    KVJETAAK: jo ahaaa, tak to asi fakt ukradla něco vskutku zajímavého :D ted jsem si gůglila, ten implantát, to je pro mě novinka! co za to chtěli a jak si spokojen?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: to by minerwa musela rozebrat linku v kuchyni, Eddie zaleze pod linku a kvoka si spokojene tam :)
    SCALE
    SCALE --- ---
    MINERWA: to Tě vyprovokovává ke hře :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KVJETAAK: :DD hele bůh ví, co ukradla, teď si u toho pod linkou lebedí
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    MINERWA: asi je rada, ze jsem vypad :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KVJETAAK: to dělá dneska celý odpoledne
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    MINERWA: to ted dela? tak to je asi maximalne spokojena :)))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KVJETAAK: a co to je to takovýto tokání, kuňkání? vábí samečka?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: tak ona dostala nejakej hormonalni implantat a od ty doby se zacala postupne uklidnovat, i kdyz porad ma jeste na cem pracovat teda :)
    SCALE
    SCALE --- ---
    KVJETAAK: jooo, takže to vypadá, že jí puberta opouští? :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: nejen to, uz zacina byt i slusne vychovana :)
    SCALE
    SCALE --- ---
    MINERWA: krásná :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---


    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK: jen pro vysvetlenou, proc se Eddie tak moc snazi :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam