• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    SCALE
    SCALE --- ---
    tak já taky přihodim rodiče :)

    taťka :)


    mamka se sourozencema :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    SCALE: sice to není omluva, ale dostala ho od kamarádů a evidentně vůbec nic nečetla, protože se strašně divila, že by po kastraci přestal značkovat a smrdět, ona ho prostě koupala každý den s tím, že z něj ten smrad snad vymyje......že měl říji vůbec netušila
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KVJETAAK: ten její otec má ale taky něco do sebe :)
    SCALE
    SCALE --- ---
    GRACIIJKA: ouuu koukám, že paní ví o fretkách uplný h....! tak naštěstí je už v dobrých rukou :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: krasavice, ten černej čumák! :)
    Tohle je zase matka mé Lentilky :) http://fretka.kom.cz/main/pic/webfoto/frk/300/frk-240-reisi-01.jpg
    Od ostatních nevím původ.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: určitě :) zatím to je mladý pako, Markusovi jsou teda tři a je to pořád mladý hovádko, ostatním už je víc
    SCALE: to si piš, že koukal a nejen on :D
    jj i šamponem, přivezla mi ho v mini kleci na křečka, na příkus tam měl tvrdej smaženej řízek a říkala, že má hrozně rád sušenky máčené v mlíce, no humus. Vzala jsem ho hned na vete, doktorka mu napíchala něco proti svědění, protože se mohl uškrábat a dostal šampon na promaštění kůže a naordinovaný lososový olej. Naštěstí byl před přesrstěním tak ten "vatelín" za měsíc shodil a změnil na krásnou lesklou srst :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    jen pro zajimavost, nasel jsem foto Eddie matky, Brusinka Lesni z pudy :)

    SCALE
    SCALE --- ---
    GRACIIJKA: ježiš chudák :( a toho brala pokaždý šamponem?
    GRACIIJKA: jooo to musel koukat :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: taky jeste porad vychovavam, nevim jestli se to kdy zlomi a bude z ni mazel
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak to máš ještě mládě...já už mám doma smečku důchodců :/
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: chudak :( Ja tu svoji megeru koupal poprve, 11.5. ji byl rok :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    SCALE: jj přesně tak, taky se občas potápí do kýblu s vodou na pití a tuhle Hopík vyrobil potopu, když vypadl z hamaky přímo do kýblu s vodou :D tvrdé probuzení
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Ještě vám ukážu fotku, jak vypadal Markus po několika měsících každodenního koupání.
    SCALE
    SCALE --- ---
    GRACIIJKA: jooo taky se doma potápíme a lovíme hračky ze dna :) hlavně nohy a ocásek, musí být na suchu, občas se teda potápí i v misce na pití, když má dobrou náladu :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak to mám asi vadný fretky, protože z vody fakt nadšený nejsou :) maximálně v létě, když jim dám doprostřed obýváku lavor s vodou a loví z toho hračky...to jsou schopný se i potápět :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: no ja uvidim az prijdu z prace, cim vsim zase stacila prolezt :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tyjo, tak konecne je Eddie registrovana :)

    fretka.kom.cz:
    http://fretka.kom.cz/fretka.php?id=3303
    SCALE
    SCALE --- ---
    KVJETAAK: tak tak :) lesklá mi teda vydrží, ale voňavá bohužel :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: cetl jsem to v moudrych knihach, priruckach a videl jsem videa nadsenejch fretek ve vane :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: prosímtě a kdes četl, že milujou vodu? :) U nás je koupel považována za nejvyšší možný trest. Někdy je holt potřeba a vemu je všechny. Po vypuštění z koupelny se snaží usušit o cokoli, když je po ruce kočka, klidně i o kočku. :)
    Koupání snáší dobře snad jen Markus, protože toho bývalá majitelka kvůli smradu koupala každý den, takže si chtě nechtě zvykl.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam