• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tahle paní je vůbec celá zajímavá, mám tu čest a znám ji osobně
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tak tohle me pobavilo, takhle hluboko jako tadyhle pani jsem tedy neklesnul, i kdyz jsem o kozenejch rukavicich parkrat premejslel :)
    clanek o krizencich tchoru:
    fretka.kom.cz -
    http://fretka.kom.cz/main/clanky-tchor.php


    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: me beha fretka po byte s kocicima chlupama v drzce, nedokazu si predstavit, ze bych ji nabidnul jakyhokoliv hlodavce :)
    SCALE
    SCALE --- ---
    já mam doma ještě morče a jediný co na něm fretku zajímá, naštěstí, jsou jeho dlouhý chlupy ve kterejch muže rejdit čumákem :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: svatá pravda, já mám teda doma Pana křečka v akvárku, a fretky o něm vůbec neví. Ale dřív jsem měla potkanky a po těch šly festovně. Takže v rámci klidu šly potkanky jinam.
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA:
    Fretka a hlodavec:
    Dokážete-li dobře a důrazně zabezpečit hlodavce tak, aby se na ně fretka nedostala. Není to omezení, chovat kromě fretky i jiná zvířata je možné. NIKDY, je-li Vám život Vašeho hlodavce milý, se však nesnažte tyto druhy kamarádit!
    jednoduchá rovnice přežití:
    fretka = LOVEC
    hlodavec = KOŘIST
    Fretka + hlodavec = DOBŘE NASYCENÁ FRETKA ;o)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tvl :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: nebo by ji pani mohla dat k ostatnim hlodavcum a druhej den se divit, kam se vsihcni podeli a proc ma nalakovanou klec na rudo :)))
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: by se nestačila divit jak jí chce vykousnout kus masa z těla :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: ja bych ji toho hlodavce pustil do podtele pod perinu, by videla :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK:
    MINERWA: no a diky spojeni albina a tchore je z Eddie neskutecne divne zbarvena fretule, na slunicku meni barvy, ma uplne bilou podsadku a na tom cerny stetiny, kdyz mi ji prodavala chovatelka, tak se omlouvala, ze nevi proc, ale ze jim zacina nejak 'blednout' - ma byt black sable,a le do toho ma fakt daleko :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: já jednou nevydržela v metru, když paní za mnou na eskalátorech poučovala děti o tom, že tak velkého hlodavce ještě neviděla :) ovšem výrok o dravci na veterině taky nebyl k zahození :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    SCALE: tatík je správnej! :)
    Bych řekla, že mu bylo cca osm, devět měsíců, když jsem si ho od ní brala.
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: v prirode odchycenej Tchor Tmavej :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: jo, to bych se klidne vsadil,z e si pani myslela ze je fretka hlodavec jako 90% naseho naroda :) Kdyz jsem sel z veteriny a cekal jsem na tramvaj, tak se kazdej kolemjdouci ptal, co to je za mys :)))
    SCALE
    SCALE --- ---
    GRACIIJKA: jak ho měla dlouho než se ho zbavila vubec?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SCALE: tatka je hustej :D
    SCALE
    SCALE --- ---
    tak já taky přihodim rodiče :)

    taťka :)


    mamka se sourozencema :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    SCALE: sice to není omluva, ale dostala ho od kamarádů a evidentně vůbec nic nečetla, protože se strašně divila, že by po kastraci přestal značkovat a smrdět, ona ho prostě koupala každý den s tím, že z něj ten smrad snad vymyje......že měl říji vůbec netušila
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KVJETAAK: ten její otec má ale taky něco do sebe :)
    SCALE
    SCALE --- ---
    GRACIIJKA: ouuu koukám, že paní ví o fretkách uplný h....! tak naštěstí je už v dobrých rukou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam