• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: tak koukam, ze polo tchori proste mazlici nejsou a asi nebudou :(
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: já nevím, prostě jsou to šušací prcci, jako ještě mají do mazlení co nahánět no, ale už to začíná být fajn :) chodí si ke mě do postele pro podrbání :)
    krom mého polo tchoře mám drbací všechny, ale 100% záchodovací jen 3 :D
    Ale je pravda, že zrovna mrňata to okoukli od té mé holčičky na infuzích... ona je prostě nejmazlivější zvíře co jsem kdy měla tu možnost mít a malé se po ní opičí a já rozhodně nejsem tip páníka, co si nechá něco líbit, takže drbáníčka jsou povinná, dokud se jim to nezačně hodně líbit a zrovna Vinky má ráda drbání mezi lopatkama a to drží jak přikovaná :D vždycky sebou plácne a nastavuje i potom místečka k "předrbnutí" :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: a jak to delas, ze se necha tak hezky hladit?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---


    tak jedno prtě na zlepšení nálady :) naše malá Vinky, neskutečný, jak jsou mrštný holky, naučily se lozit na škrabadlo, vysoké škrabadlo, bez výstupků, chudák kočka, nestihle si ve své misce masíčko ani očuchat :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak už máme za sebou týden veteriny, načínáme další, musím říct že 250ml infuze do maličké fretky je hodně...ach jo, alespoň jsme konečně našli masíčko dia co je ochotná jíst
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    RANDOM_NIGHT: no teď moc nedělá dobře zvířátkům to počasí a pokud blib bílé, tak je jen ucpaný chlupama a pomůže maltozička
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Děkujeme...vypadá to lepší, malá je živější a dneska už přesně věděla co se bude dít a všechny na veterině sesyčela a ovoněla a hlavně se konečně začala i bránit :) uf
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    SHAMPOO: také držím moc palce... asi to bude momentálně trochu necitelné, ale zajímá mě, kolik takový kolaps vyjde u veterináře, ať vím, kolik si mám při nejhorším v budoucnu připravit
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: tak to snad dobre dopadne, drzime s kousavou potvorou palce!
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    hmmm, tak máme za sebou první infuze, dnes druhé, uvidíme, zatím se tváří jako vždy, akorát ví, že teď může vše a spinká mi v šuplíku s ponožkama :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    GRACIIJKA: 6-7, nevím přesně, adoptovala jsem ji před třemi a půl roky. Je to nejhodnější zvířátko, jaké jsem kdy měla. Doufám, že jí těch pár let s námi taky bavilo.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    SHAMPOO: Pevné nervy a hodně štěstí! Kolik je jí/mu let?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak jsme se právě s mojí největší tchoří láskou vrátili od veta a máme kompletní kolaps, nefungují ledviny, játra, moc cukru, moč nezměřitelná, čeká nás týden infuzí a pak se rozhodne zda bude žít, držte nám palce
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: Eddie po stary fretce zdedila bohatsvi ve forme asi 150 balicku papirovejch kapesniku, Holcicka si hrala tak, ze je kradla z kapes, z tasek, odevsad a Eddie nic krast nemusela, jen je vybirala ze skrysi a stavela si doupe - kazdej balicek otevrela, kazdej kapesnicek zvlast vyndala a nainstalovala. jednou me to prestalo bavit a vytahnul jsem z pod linky snad 10kg papirovejch kapesniku :)))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: to chápu, moje holky řešej jen rouru z lina, jinak nic, ani jeden pelíšek není hlídaný, ale linoroura je halt brloh :) A včera alespoň vymysleli supr věc našli dvě role igeliťáků na psí "trus" - to byla prča u nás, celá chodba posetá nacupovanýma pytlíkama :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: je to mozny, proste i fertky maj svy dny, vcera byla zase 'zlata' coz ve srovnani s beznou fretkou znamena, ze jsem nekrvacel :) A pelisku ma po byte snad 10, to bych musel zrusit celej byt a nebo ji zavrit do klece, coz nechci
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: hele já bych vsadila na počasí, i moje mrňata jsou přinasraný, včera dobrý dobrý, pusinky, ňufání a "raf" do lejtka, jen tak,pak se šly chladit na dlaždičky holky moje. Ale co se nory týče, začínám mít chuť jim jí sebrat :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: no blbej jsem byl, taky jsem tam takhle jednou strcil ruku, kdyz jsem ji hledal, takze uz vim moc dobre, ze se to nevyplaci :)))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: ale já neříkám, že jsi blbej :) jen se culím, že naše měli taky kousavou :) třeba je to tím humusným počasím
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: no tak blbej nejsem abych ji sahal do pelisku, to je pak 100% jistota, ale fakt nechapu co ji rano preletelo pres nos, tohle uz neudelala tak 4 mesice, drive to bylo na dennim poradku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam