• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: no jen co zabezpecim klec aby z ni nemohla zdrhnout, tak to zacnu praktikovat taky, nebavi me denne se rano brodit vlastni krvi
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak to se u nás už stát nemůže, fretky jsou puštěné jen pod dozorem, nicméně i tak už se jim několikrát podařilo mi přehrabat šatní skříň
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: ja musel prestat pouzivat odpadkovej kos, mel jsem ho v supliku v lince pod drezem, ale Eddie odstranila listu pod linkou a zacala tam lezt az se dostala zezadu i do toho odpadaku a ted je to fretci pelech, ma tam igelity, papirovy kapesniky a kdyz prijdu domu tak proste otevru suplik a vyndam fretku z kose :)

    Zajimavy je, ze kdyz ji odtamtud taham, tak je to jedina chvile, kdy nema tendenci me kousat, je tak krasne rozespala pokazdy :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: Hopíka sem vytáhla na tý modrý utěrce z pod linky :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: ja tu svoji potvoru takhle nikdy nevidim, protoze spi jen zalezla, asi to bude kockou, nevim
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: miluju jejich spací pózy!

    moje Žofka

    Hopík
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    hned po praci jedu pro pletivo, vyspravim klec aby z ni ta potvora nemohla a holka si da vikend na samotce
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: taky mám takovou zkušenost :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: nojono, fretky musí na šikanu kočky být dvě, taku jsem tu naší spucovala, když se zakousla do mé babušky 100leté fretčí a vřeštěla, kousala jí za krk a škrabala zadníma, to byl kočičí nářez pane
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: tak okousany ruce a nohy beru, jakmile by mne hryzla nekam kolem obliceje tak by asi zazila fretci taliban
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    normalne se stala vec, kterou mi asi neuverite:

    V patek se moje kocka jala lovit Eddie a ta z toho byla tak spatne, ze celej vikend se bala vylezt z peslisku, jen vystrcila hlavu kterou hned ustrasene zase schovala jakmile se ozval jakejkoliv zvuk. Jako fretka co se boji???

    vcera vecer uz ale vylezla a musela dohanet 2 denni deficit, takze jsme si uzili jeste vic nez obvykle, ale musel jsem kocce domluvit, ze nemuze fretuli terorizovat jkako to dela ona ji :D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: :) i milý uměj kousat, můj přítel se včera báječně přesvědčil jak moc a uznávám že Velvetka to udělala schválně a báječně si to vypočítala :) a můj přítel je poučen a může nosit náušnici :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tady to drobet prehnala asi :D

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    uz chci domu neco milyho hodnyho a roztomilyho

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Dneska jsem si zase rano uzil, velmi podobny spirit jako tady

    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Five Things Ferrets do Best - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cgEnj1AC2cI&feature=share
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: jo jo, štětka od záchodu mě taky napadla jako možný toxin...to jsou snad jediné chemikálie co mohla malá někde najít, nemám kytky ani nic po zemi, co by mohli tahat, krom hraček
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam