• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    ANGII
    ANGII --- ---
    Naše sobotní nadílka :)

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak držím pěsti! Hlavně aby to dopadlo dobře :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak díky moc! ignor jde v pátek na operaci na spořilov a bude to za 1600 cca :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: díky!:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: jo tak proč ne, když mám prachy a potřebuju řádný vyšetření, jdu taky radši k ní.... tak držím Ignorovi pěsti ať to kluk zvládne a ještě ti nějaký čas dělá radost :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: právě no:/ ono zase nemůžu si absolutně stěžovat na služby, to né.. ale prostě když člověk ty prachy nemá, musí koukat po levnějších variantách
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: mně to nemusíš vysvětlovat...taky jsem to několikrát zažila a vypláznout v animalclinic jednorázově 3000 není fakt pro každýho...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: super, díky moc, zkusím.. prostě ty prachy mě ted fakt tíží:/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: to samozřejmě chápu, ty zákroky jsou tam šíleně drahý. Já chodím na spořilov do www.well-vet.cz. Kubát je fajn, vždycky vše v pořádku cenově se tam dostanu na polovinu....ale netuším jestli mají inhalačku. Už je to dlouho co byli kluci na kastraci. Tak se můžeš zkusit ještě pozeptat tam.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: jj, chylíková a inhalační narkoza.. jsem z toho hotová.. čekala jsem, že ignor odejde asi každou chvílí, ale nějak normálně.. mám to ted posraný z prací a nemám pomalu ani sama na žrádlo.. chjo..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: předpokládám, že Chylíková? Riziko samozřejmě je, ale ona tuším používá inhalační narkozu a ta je šetrnější. A pokud to krvácí a nic jinýho s tím dělat nejde... :/ Ta histologie je věc druhá.... do tý bych asi nešla.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: dle wiki je to nádor epitelu - prostě má nádor na kůži na zádech.. krvácející.. doktorka říkala, že jako je to laicky řečeno skoro jako bradavice, ale vlastně je to nádor a až na histologii se pozná, jestli je zhoubnej nebo ne.. jenže histolka jsou další dva tisíce navíc krom operace:/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: netuším přesně co to je papilom, ale Hopík má lymfom na uzlině a vzhledem k věku právě řešíme už jen prednisonem....
    Ohledně lymfomu je doporučená chemoška, ale je to spíš oddálení problému stejně jako s tím prednisonem....výsledek je prodloužení života třeba o rok....
    Operativně to vetové nedoporučují.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    máte někdo zkušenosti s papilomem u fretky?

    ted sme se vrátili z veteriny - papilom na zádech, za 14 dnů na operaci, riziko, že se neprobudí, riziko, že se ukáže zase.. ignorovi je 6 let..
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Autorka romanu "Ze zivota tchore" :)
    MAYKA
    MAYKA --- ---
    prodám klec po činčile, rozměry 80x80x50 s příslušenstvím (velké pítko, prolézačky) za 700,- (Praha)


    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: fakt těžko říct...dokonce jsem jednou četla, že jednomu freťákovi vadila změna voňavky jeho majitelky....takže důvodů můžou být fakt tisíce :))))
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: oká, zkusím pořádně vydrhnout a to prostěradlo je dobrej nápad, snad není ještě větší čuně než si myslím:)

    jako jediný, co by mu mohlo vadit je, že tady máme dvě kočky, který jsou samozřejmě navolno - tak jestli ho nesere to, že on je v kleci, když sme v práci třeba? čert ví..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: a čím to vymejváš? já bych to zkusila octem a pořádně vydrhnout, aby tam nic necítil. A když jsem měla mladý řešila jsem bordel v kleci starým prostěradlem. Prostě jsem jím vyložila klec a okraje připevnila pod mříž. Pokud není až takovej čuňák mohl by si chození na látku odpustit......to je to poslední řešení, co mě napadá. Může to dělat naschvál, může mu najednou něco vadit...těžko říct...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam