• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: ale fakt doporučuju tu calopetku...na ní skvěle prospívaj :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: na Hopíkovi nebylo krom boule na tváři nic znát. Spal samozřejmě víc jako každá starší fretka, nehrál si tolik jako dřív, ale občas si zahopsal. Jedl a vyměšoval stejně jako dřív. No a jednoho dne mi přišel divnej...tak jsme prostě šli......
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: Moulíčka zase nemůžou operovat, páč má něco (nejspíš jinej nádor) na plicích, takže by narkózu nejspíš nedal=/ a jak to Hopí zvládal? Moulíček až na to, že na začátku šíleně zhubnul, je celkem v pohodě, není teda hravej a hodně spí, ale přijde mi, že náladu má dobrou a nebolí ho to, pravidelně chodí na ranní vydrbání a chuť k jídlu se mu vrátila=) ale vůbec nevím, co mám čekat...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: nn Hopí měl právě prognózu měsíc...a byl z toho nakonec půlrok. Bral teda jen ten prednison. Ono s tím asi nic moc dělat nejde....Kubát mi v podstatě řekl, že by byla operace zbytečná.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: a Hopí se z toho teda dostal? Moulíček bere to samý + nějaký růžový prášky kvůli sliznicím, nám právě Huslar řekl, že má před sebou pár měsíců, ale celou dobu jsem z něj měla pocit, že jak nemá zkušenosti s freťulema, že vlastně moc neví, co Moulisovi je a jak to léčit, já blbá pořád čekala až se nám vrátí ta Vítězníková=/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Prý se spousta lidí vrátila na Bílou Horu a chodí k doktorce Ploškové. Já mám dobré zkušenosti s MVDr. Markem Kubátem ze spořilova. Konkrétně www.well-vet.cz. Hopí měl lymfom na uzlině. Diagnostikoval mu ho právě Kubát. Bral prednison ráno a večer a z prognózy měsíc na práškách nakonec byl půlrok. Hodně jsem ho ládovala i Calopetkou. Ta je fakt zázračná.....
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Tak jak jsem právě zjistila na Stodůlkách, doktorka Vítězníková je ještě pořád v zahraničí, ale až se vrátí, tak už se tam nevrátí!!!! tak kdybyste o ní potom měl někdo nějaký zprávy, byla bych ráda za info... a teď tedy řeším kam s Moulíčkem, má rakovinu lymfatických cest, ráno i večer ho ládujem práškama, moc se mi to nelíbí, ale když ho vidím hopsat po pokoji, tak to asi funguje, nemáte s tím někdo nějakou zkušenost, případně doporučili byste mi nějakého veta? k Huslarovi jsme doteď chodili právě jenom v očekávání návratu Vítezníkové, díky za rady
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Tak to nakonec vyresily nejaky antibiotika a vypada ze uz je OK.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    kvuli Ignorovi sme taky presli do well wet a jsem nadmiru spokojena...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ROMANICAK: tak to jo....moji kluci občas pískaj ze spaní, když se jim něco zdá....jinak teda Markus neuvěřitelně chrápe.... je kolikrát slyšet až na druhém konci bytu :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    GRACIIJKA:
    ROMANICAK:
    Tak v noci kaslal az se poblil, dneska jdeme k doktorovi..asi je nachlazenej. Par dni uz taky spatne zere..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ROMANICAK: že by se mu něco zdálo? :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ahoj, Bruce MATEESEK: zacal pred par dny ve spanku piskat, mate s tim nekdo nejaky zkusenosti?
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    GRACIIJKA: Děkuju. Toho jsem si vybrala, dneska mu budu volat.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: já za sebe doporučuju Kubáta. Veterina Well-vet. :) Několikrát už mi fretky operoval, dělal krevní testy a vždy naprostá spokojenost :) ale doporučuju si tam předem zavolat a pozeptat se, kdy tam je. Bývá tam většinou pondělí a úterý odpoledne, středa dopol....
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ZASTERKA: Pardon, četla jsem to na mobilu (čárka sem, čárka tam), ale dobrá, nebude to na tebe. :)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: jen pro upřesnění - ostatní doporučují v diskuzi, ať to není kdyžtak na mě :). kámoška má dobrou zkušenost s kubátem, já na spořilov jezdila taky, ale k někomu jinýmu a je fakt, že jsme zatím naštěstí nemuseli řešit nic vážnýho
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ZASTERKA: Jsem tam, ale nestíhám se tam brodit příspěvky. Tak to jsem teda nešťastná. Ať ho zaučovala, nebo ne, když jsem mluvila s recepční a zeptala se na něj a fretky, znejistěl jí hlas, takže radši vyzkouším někoho z tebou doporučených. Děkuju mockrát.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: tohle téma se nedávno řešilo dlouze na FB, diskuze Fretka, pokud tam nejsi, odjela do ciziny, doporučují: Bílá hora - animal clinic /Plošková), IVET (MVDr. Viziová) a na spořilově Kubát (welvet nebo tak nějak)... jinak prej má za sebe Vítězníková náhradu, kluka, kterýho zaučovala
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Doktorka Vítězníková odešla z Vetcentra; netušíte někdo, kde teď pracuje? Popř. uvítám tip na skvělého pražského fretčího veterináře.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Ahoj všichni, mám děsnou prosbu, dneska náš Moulíček dostal antibiotika na tejden, který musí brát po 12-ti hodinách a samozřejmě, že to přišlo v dobu, kdy na měsíc (od týhle soboty) odjíždím pryč a jelikož můj kamarád, kterej se o ně bude starat až tu nebudu nezvládne bejt na bytě každých 12 hodin tak jsme to vymysleli tak, že on bude dávat prášek každý ráno v 7 a potřebovali bychom někoho, kdo by se některý dny, kdy on nemůže stavil kolem sedmý večer na Žižkově v Milíčovy ulici č. 9 (zastávka tram Lipanská) a Moulíčkovi antibiotika dal, nejraději bychom nějakýho fretkaře, páč většina našich kamarádů se našich smraďochů bojí, protože je znají ještě z fretčích pubertálních kousavých let, na oplátku nabízím hlídání vašich freťulí a vlastně asi i cokoliv, co byste si za to řekli, nemusí jít vyloženě o jednoho člověka, předávání klíčů už vidim jako kinimální problém, jenom fakt potřebuju, aby Mouliček dostával pravidělně ty léky, za jakoukoliv pomoc předem děkuju=)
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    haha fretky jsou desny trollove
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam