• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISSUPŠ aneb Žižkárna tu na NYXu
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    ZANKAZU: jsem rad ze do me lide vkladaji takövou duveru :) bohuzel co sem na ty hrozny skole travim 90 procent casu nekde v haji a kdyz kreslim, tak leda shity, jak je tu dobrym zvyekm... pak staci pul hodiny kecat o nicem a dostanu Dcko... takze asi tak :)


    MONONOKE: nojo, barmanka se vzdycky sikne :D
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    TEAPOD: mas recht stejne jak na VSUP:(
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Anebo druhá možnost, že by se EU otevřelo ještě víc pro českou republiku, a všechny umělecké školy v ČR zavřeli, a hned by se jelo studovat do německa, francie a anglie
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Jedine v co doufám, že zanedlouho nastolí v ČR soukromé, placene školy, dobře placene, do kterých by šli dobri lidi pracovat, a toto svinstvo co je na škole by propustili, a aby všichni šli pracovat do supermarketů.
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Snad to tady ne to, ale city mi proudí přes krk nahoru. No.
    http://teapod.wz.cz/Tridaww.pdf
    90% rozpočtu jsem měl platit já, vedeni se dohodlo na tom že mi koupí bílou barvu na zdi, bílou barvu na okna, a taky mi půjči vybavení na broušení parket. A vypadalo to slibně, ale nakonec Francová řekla že ne, ale byla tak rada že se tam budou brousit parkety ( což neví že nakonec nebudou ) vymyslela že před každou lavici bude metr vysoky paravan, aby " třeba když mate rad koně, abyjste tam dal koně" a " že to bude velké soukromí" a že "kdysi to bylo na umprum" - Ale bude to vypadat jako přecpaná kancelář! "Ne, to bude atelier"

    Ale já mám dobrý pocit že jsem udělal všechno co jsem mohl, opravdu. Tato škola se z prdele dostat nemůže, ani nikdo jí odtud nemůže dostat. Lidi se přizpůsobili životu v přdeli, mozky už jsou naprogramovane na určitý způsob myšlení a změněn být nemůže.

    Je mi líto všech mladých lidi, kteří musí studovat umění v České republice. Amen, kluci, držte se.
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    JIRIK: o tobe nepochybuji, ty jiste mas doma plny archivy...zato me kdyz Jitka presvedcovala at udelam vystavu v bufaci, presvedcena o tom ze mluvi s ultraproduktivnim umelcem, nebylo skoro mozny ji presvedcit o opaku..nakonec to nastesti vysumelo
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    PORKY: Taky pravda..aby jsem tam to pohosteni nakonec nerozdavaly my...:)
    PORKY
    PORKY --- ---
    MONONOKE: pokud nas ovsem pozve:D
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    JIRIK: No jako jestli se to uskutecny tak se fakt tesim na to jak nas pohostis vinem a chipsama :DDD
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    ZANKAZU: stydim se, ale matka me uhranula :) (no nemyslete si ze se to nakonec uskutecni, stejne nemam co vystavovat, leda ze bysme si tam stoupli my s karlem :)
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    JIRIK: ty kolaborante!!
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    TEAPOD: po prazdninach, dela se lineup na pristi rok...
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    No, před prázdninama se vam to vydaří určitě znamenitě :)
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    Ooooo, stala se strasna nehoda! V metru sem potkal Matku.... premluvila me a vypada to ze budem mit s Kajou Capkem vystavu v galerii :D
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    SYKES: sups nikdy neumira :)))
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    Kdyby tohle udelali z Richtera tak bych se vubec nebranil...
    SYKES
    SYKES --- ---
    JIRIK: ehmm, SUPŠáci měli své dny neklidu :)

    JIRIK
    JIRIK --- ---
    no kdyby nahodou, dam to sem taky: Vyhlašují se kulturní dny neklidu!
    treba nekdo premluvi faberku aby se sla bit za divadlo...
    ani vam by to nemelo byt lhostejne.
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    kdyz tak o tom premejslim, ukazte mi nekoho kdo si na svoji skolu nestezuje? Na DAMU si stezujou, na AVU si stezujou, na VSUPce si stezujou... to je pak tezka prace... :)
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    ADIS: No jo, ale za vas se hlasilo 140 lidi na grafiku, a teď se hlasi 30. Na řezbu se hlasilo 30 a teď se hlasilo 2 !

    My svoje stížnosti máme čiselně doložene !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam