• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJOVAUlcerozní kolitida a Crohnova nemoc
    SIN
    SIN --- ---
    PAJOVA: no já byl do 19ti uplně v pohodě - trpělivost? jo to je cnost :) Navíc u chlapa je to trochu jinak víš? :) chci říct, že mužskej to vnímá jinak. Nevim jak bych ti to vysvětlil - prostě mám být zdráv.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SIN: to chce trpelivost...nevim no, uz jsem si asi zvykla,ze jsem vomhle nemehlo a nemotora.. Marodeni je u mne na dennim poradku jiz od detstvi a to nejen ohledne crohna.. Napr. asi pred dvema mesici jsem mela nastiply loket,tak ted mam nastipnute zebro..Proste nekdo je zdravy a jiny ne
    SIN
    SIN --- ---
    PAJOVA: na to já si asi nezvyknu nikdy a navíc už mi tak nějak začíná docházet energie na stále nový pokusy končící neúspěchem
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SIN: joo uz jsmem se tak trochu smirila s tim,ze jsem pokusny kralik:-D
    SIN
    SIN --- ---
    PAJOVA: Zkusit se musí všechno. Já byl na kolono - prej mám střevo jak jeskyni - vtipný :) Taky nevim co bude, už mi toho moc nezbejvá vyzkoušet - prednison 20 mg denně je moc dlouhodobě. Naštěstí mi neni nijak zlvášť zle.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SIN: no mam to brat mesic, jestli to nepomuze,tak prejit na mesic na bezezbytkovku, jestli ta zabere,tak ji pak vysadit a jestli nebude dobre,tak se to bude resit jinak..
    SIN
    SIN --- ---
    PAJOVA: njn, já nevim jak u toho cos dostala... tam to může bejt jiný, ale chemie to neni to víš - prednison nebo podobnej srágorák s téměř okamžitým efektem. Co bys neudělala pro zdraví ne, těch pár peněz :/
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SIN: parada, to mam teda radost:-(
    SIN
    SIN --- ---
    PAJOVA: No ten mutaflor je taky pecka finančně... Ten účinek se navíc dostavil až po čase...a více balení.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SIN: diky, ja dnes na radu doktorky poridila BioGaia, tak uvidime.. Ale jako 10 tablet 128Kc a ji se jedna denne:-(
    SIN
    SIN --- ---
    PAJOVA: Beru mutaflor na podporu tvorby bioflory ve střevě... http://www.lekarna.cz/mutaflor-20x100mg-tobolky/ a docela mi to pomáhá. Jinak nemám žádnou zkušenost.


    ECLECTICA: napsal jsem ti do pošty...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Je tu prosim nekdo s ulcerozni kolitidou?
    Mela bych par otazek, klidne i pres postu. Predem dekuju.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    ECLECTICA: drim. Dej pak vedet. jak jsi dopadla
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    drzte mi prosim pesti, ve ctvrtek nebo v patek dostanu vysledky ohledne toho, zda jsou moje potize zpusobene infekci. pokud to neni infekce, je u me podezreni na nejaky zanetlivy proces ve strevech.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nemate nekdo zkusenosti s probiotiky? Byla jsem ve stredu na kontrole a doktorka mi doporucila zvykaci tablety BioGaia, ale nemaji je vsude
    SIN
    SIN --- ---
    KAMHA: no jeden čas se mi tam nechtělo asi rok... a pak jsem tam strávil 8 tejdnů, ale to už jsme tu řikal ;)
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    SIN: prave.))
    SIN
    SIN --- ---
    KAMHA: o důvod víc to neodkládat, i když mě se k doktoru taky nikdy nechce, takže to chápu.
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    ja v tom hruzy nevidim jen mam 3 pribuzny co umreli na rakovinu tlustyho streva
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    KAMHA: no asi bych to neodkladala.. Ale takhle tezko rici, co to muze byt, kazdopadne bych v tom nevidela hned hruzy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam