• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJOVAUlcerozní kolitida a Crohnova nemoc
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    L4MA: Konopí užívám na bolesti a na spaní... bez medicínské léčby jsem vydržela cca rok a půl jen na konopí, potom už si tělo zvyklo. Dokonce i ve lékařské zprávě mám zapsanou alternativní léčbu konpím. Můj gastroetrolog to vnímá pozitivně. Napsala jsem už pár článků třeba do Legalizace atd. jeden o léčbě je zde: http://medigrower.cz/crohnova-nemoc/rocni-konopna-valka-s-crohnem
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    Ahoj, prošel si tu někdo biologickou léčbou?
    DUHOS
    DUHOS --- ---
    L4ma: Zkusenost nemam, ale nemelo by to nicemu vadit. A zrovna ty by jsi nemel mit problem konopim se lecit, zajimal jsi se o tuto moznost trochu?
    L4MA
    L4MA --- ---
    zdravim ve spolek, trpim cronhovou chorobou, jsem 8 dni po operaci mam stomii a zitra me propousti domu... mel by nekdo jakoukoliv zkusenost co se tyce huleni v pooperaccnim stavu?
    DUHOS
    DUHOS --- ---
    SIN
    SIN --- ---
    PAJOVA: Sportoval jsem tak, aby mi nebylo blbě :) . Začínal jsem pomalu a přidával, aby si tělo zvykalo a vyhnul jsem se špičkám - únava a teploty. Asi nikdy nebudeš sportovat jako zdraví lidé, ale dá se to. Dlouhodobě je třeba si to dobře naplánovat s dostatkem jídla i toho odpočinku.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    mela bych dotaz, sportujete? Pokud jo, tak co a jak casto? Citite nejaky omezeni?

    Proc se ptam, jsem uz nejaky cas v remisi, takze se snazim aktivne sportovat. Jenze telo se castejsimu sportu brani unavou a obcas teplotama.
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Ulcerózní kolitida, Paleo dieta & já - petrmara's posterous
    http://petrmara.posterous.com/ulcerozni-kolitida-paleo-dieta-ja
    Paleo dieta - petrmara's posterous
    http://petrmara.posterous.com/paleo-dieta
    TUTIK
    TUTIK --- ---
    7FLAMES: No tak jasne, ze jsem si to nejdriv vyhledala a nenasla, je to smaznute a mozna to bylo jine ID, ale urcite jsem stejny vzkaz cetla nedavno. Uvizlo mi to v hlavne, protoze jsem se zamyslela, jak se jmenujou moje prasky, ale jsou jine...
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    TUTIK: opravdu? :))
    TUTIK
    TUTIK --- ---
    123456: to se necekane opozdene vracis ze zahranici co chvili - vzdyt tu stejny vzkaz byl nedavno!
    123456
    123456 --- ---
    Ahoj vsichni.
    nemel by nahodou nekdo jedno platicko ASACOLU navic? Koupim nebo vymenim traba za par piluli helicidu :) Vratil jsem se ze zahranici, byl jsem tam dele nez jsem cekal a uz nekolik dni jsem bez prasku. Pani doktorka me muze prijmout az v pondeli. Jsem bez tech prasku trochu nesvuj :)

    Diky Jakub
    PRAHA 5
    SIN
    SIN --- ---
    Pořad o psychosomatice z ČT - možná jste viděli. Nenechte se vyděsit tou show na začátku. :)
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani-jako-driv/20956226658-hranice-v-psychosomatice
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    7FLAMES: To me fakt ani nenapadlo. Ale myslim si ze to s pustem ma hodne spolecneho. Chripka me jeste z niceho nic nikdy nepresla. Ale to je na jinou diskuzi.
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    CHARVYBURGER: No, hlavne je kvuli tomu neprestavej brat... To ze ti po trech dnech presla chripka neni myslim nic zazracnyho a nemusi to s pustem vubec souviset. IMHO
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    7FLAMES: Ja se tim zbavil chripky. Za tri dny uplne zmizela. Ale doslo mi ze jak beru prasky, tak to neni pust uplne na 100%. Tak to jeste musim poladit.
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    CHARVYBURGER: Ja teda mam spis negativni zkusenosti s hladovenim... Ne ze by se mi neco zhorsilo, ale boli me hned bricho, coz jsem driv nemival. Potrebuju zkratka jist pravidelne.
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Zdravim, mate nekdo zkusenosti s pusty a UC? Dal jsem si parkrat jednodenni a ted zkousim tridenni. Jsem v klidove fazi, takze to snad nic nenarusi. Nejake rady zkusenosti?
    SIN
    SIN --- ---
    SHOGUN23: neni zač. Ať tě to brzy přestane bolet a vyšetření dobře dopadne.
    SHOGUN23
    SHOGUN23 --- ---
    SIN: dík za info,na vyšetření střeva půjdu až mé zbavěj téhle bolesti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam