• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TURFGGG Gymnázium Ústavní 400
    KRISTYNKA
    KRISTYNKA --- ---
    odmita ucit italsky? wtf? :D:D
    TURF
    TURF --- ---
    TOTALLYDIZZIED: konecne zas nejakej chudak rozviril nase vody :) btw jsem byl na tridnich schuzkach jako rodic a bylo to docela zabavny. 1.c se prej odmita ucit italsky a pulka z nich ma prubezne 5, zbytek mezi 2-4 :D
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    twe, ze je GGG na nyxu, sem fakt netusil..

    TURF: nicmene nazdar frantisku:D, tady Standa
    TURF
    TURF --- ---
    jenom aby to tu nestalo: vsech 7 vyhozenejch doodmaturovalo, nase tridni grilovani poctila svoji pritomnosti i davidova. neco po pulnoci se odmotala pryc :)
    BAUNA
    BAUNA --- ---
    hej, tak to gratuluju!! a přeji velkolepé oslavy...
    TURF
    TURF --- ---
    1 dvu 1 dg 2 eng 2 cze- je to tam! dnes vsichni odmaturovali = z nasi tridy opakuje jenom jedna divcina \ze zemaku

    jde se chlastat :p
    SYREC
    SYREC --- ---
    myslim, ze uz nikdo...
    TURF
    TURF --- ---
    kolik vas tu z 6.c proboha este vyleze?
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    no masakr ggg na nyxu. zdravim
    SYREC
    SYREC --- ---
    TURF: tak to hodne stesti...!!!

    nicmene by me zajimalo co se v ty skole stalo, ze po letech kdy od maturity vylitnul max jeden clovek za rok je najednou tolik lidi co to nedalo...
    TURF
    TURF --- ---
    SYREC: no prave a zejtra mam ja kombo zmrzlikova+davidova (+predseda komise fyzikar/nakej technickej obor) na deskriptivu :|
    SYREC
    SYREC --- ---
    TURF: machan a dat za 5... to se mi ani nechce verit...
    TURF
    TURF --- ---
    tak uz jo, monika(takova ta legracni stihla kratkovla blondata kozata nemluvna atd.) za 5 ze zemaku (s machanem) :|
    SYREC
    SYREC --- ---
    uz se vyhazovalo i v becku?
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    FLAVIGNY: ja sem za jedenact, nejvetsi smolariny se mi povedly :) jedine s ryantem to byla jasna jednicka
    BAUNA
    BAUNA --- ---
    Já si na Ústavní nestěžuju..:).
    Jo a kdyžtak sem minulej rok maturovala tj, 2007-z italskýho 6.C..jak se tu někdo ptal.
    TURF
    TURF --- ---
    hroznej had :D ja chci mit taky aspon za 4, ale z kazdyho predmetu :]]
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    stastnej clovek :)
    FLAVIGNY
    FLAVIGNY --- ---
    jup, jup, mam to za 4 a ted to vsichni vi.
    jak ty jene?
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    GAABA: Toz to ja si samozrejme taky neco odnesla - nemcinarka na gymplu nam celou dobu rikala, ze jsme banda dyslektiku, na SCIOtestech meli ovsem pak ze skupiny jen dva nejhorsi (co bojovali o ctyrku) dvojku a ostatni jednicky a na vysce jsem s nemcinou strcila vsechny (az na vyucujici) do kapsy.
    Taky jsem se naucila ucit, takze ac maturita byla za 12 (dano taky dost stresem), tak jsem se bez problemu dostala na 3 vejsky vcetne UK, na kterou jsem z revolty proti Vose (ta mi dala u matury 4 z bizule a pak mi rekla, ze me maminka na tu zemedelku protlaci) nesla, a vejsku jsem pak dala s vyznamenanim. Nejvic, co jsem si odnesla, bylo to, ze stresovat se kvuli necemu takovymu nema vubec cenu. Gympl me stresoval a ja jsem diky zpackany mature v kontrastu s dalsim vzdelavanim prisla na to, ze to cele tehdy bylo volake absurdne.

    Totez se sketoidnim jednanim ucitelu - jeden by i cekal, ze na vysce to bude horsi, ale ja jsem se na vysce setkala s daleko nizsi koncentraci zakomplexovanych jedincu, kteri by cloveku vedome ztrpcovali zivot. Ackoliv to na gymplu mozna bylo dany hlavne ponorkou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam