• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIOJANDREVOSTAVBY
    EXX
    EXX --- ---
    EXX
    EXX --- ---
    EXX
    EXX --- ---
    a ještě jednu .. jinak tam kde to stojí se to podle mě vyloženě nehodí, hned za srubama jsou paneláky, vedle srubů silnice a přes silnici hotel a benzinka .. působí to dost kýčově, nicméně je to obrovská stavba

    EXX
    EXX --- ---
    GECKO: stojej dva vedle sebe, kanadský sruby. U Tábora. Jsou naprosto monstrozni. Uvnitř toho co jsem dělal je showroom a kancly :-) (prodávaj konopnou izolaci, podlahové krytiny , krby atd - zkrátka vybavení srubů) . Peněz na svitidla nebylo nějak extra moc, volil jsem tedy průmyslová svítidla, přišlo mi to k tomu dřevu lepší než hledat cokoli co by se tam jakoby hodilo (nehledě na to že např. dřevěná svítidla by nikdo nezaplatil). Nakonec si myslim že to až tak zle nevypadá (a hlavně je to funkční, splňuje normy na osvětlení pracovišť)

    GECKO
    GECKO --- ---
    EXX: Jestli TOHLE stoji v CR, tak to je hotovy peklo.... svetlo vidim na fotkach jen jedno... (teda plus dva cikansky lustry na ty posledni fotce...)
    EXX
    EXX --- ---
    jeste uvnitr

    EXX
    EXX --- ---
    zvenku

    EXX
    EXX --- ---
    jedna z nasich realizaci (delam ty svetla..)

    XAB
    XAB --- ---
    XAB
    XAB --- ---
    stavime v uk
    XAB
    XAB --- ---
    HONANEK69
    HONANEK69 --- ---
    ZATAMOKO: vodu v podlahovce natapim max na 35stupnu, dlazba je na boso prijemne vlazna/tepla, plovoucka se moc nezahreje, lepsi je drevena plovoucka je prijemnejsi...
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    ZOM664: to je v podstate duvod, proc by se mi v drevenici libila podlahovka. V podstate jen na temperaci a akumulaci. Osobne nemusim mit horkou podlahu :]
    HONANEK69
    HONANEK69 --- ---
    GECKO: sem si rikal kdo s tim prijde prvni:) me se libi moc. Ja jsem ani nechtel aby to bylo nekde videt, slo mi o rychlou vystavbu cenu a energeticky nenarocny, coz se dost povedlo. BTW nemám komín.
    KRMELEC: je to myslim od dubna 09 do ledna 10. Slo to pomalu protoze jsem shanel vse za dobrej peníz, coz se i povedlo. Anhydrid jsem delal protoze mam vsude podlahovy vytapeni (200m2), podlaha je tram OSB ,Ipa, OSB, PS, Anhyment. Zadna velka veda to nebyla.
    ZOM664
    ZOM664 --- ---
    Beton i anhydrit můžou jen pomoci kvůly kumulaci tepla, čistě dřevěná záležitost bude mít problémy s výkyvy teploty.
    GECKO
    GECKO --- ---
    ZATAMOKO: To jde, anhydrid jde udelat i na drevene konstrukci, Jen se tam jeste musi udelat nepropustna vana z folie, aby to pri liti neproteklo dolu. jinak anhydridovy, nebo i betonovy podlahy v drevostavbach udelat lze. Zalezi na tom, jestli se clovek nutne chce nebo nechce vyhnout mokrym procesum. Podlahovka jde udelat i na suchy skladbe, vyjde ale draz....


    HONANEK69: No hlavne ze se libi tobe. Me se ten dum moc nelibi ani zvenci ani technologii. Ve vysledku vlastne nebude nikde poznat, ze je to drevene...
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    HONANEK69: podle fotek se da teda podlahovka udelat i na drevene tramove podlaze, je potreba delat nejake speciality?
    Skladba patra je tram - osd - ps - anhydrid - povrchova uprava?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    HONANEK69: tyvado to je lahoda pro můj zrak.. To je krása když jsou peníze a odsejpá to, hmmm.
    V jakém časovém úseku to je?
    AQUALOCO
    AQUALOCO --- ---
    GECKO: tak obestavěnej prostor máme zhruba stejnej + venkovní dřevěná terasa a kryté stání pro 2 auta, tak sem zvědavej kam se s cenou dostanem, rádi bychom dělali víc svépomocí, uvidíme co to udělá..
    časem se pak můžu podělit o zkušenosti, cca v létě a později příští rok.

    díky za info!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam