• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HRANIKACONEV - Cooperative Network of European Volunteers - EVS, ex-EVS, Evropská dobrovolná služba a co pak?
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    PARADAIKA: tak super, ja tam budu stat u stanku ASF mezikullturnií programy..:))
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    BAARKA: Hehe, to byl vtip pro Hraniku ;) CONEV tam bude mým zastoupením ve stánku Inexu, a i když tam asi budu jen chvíli, tak se rozhodně uvidíme!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    PARADAIKA: to by bylo bezva..kdyby jo..ja tam budu celý den, tak si vas tam kdyztak najdu:))
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    HRANIKA: Nebude CONEV na NGO marketu v pondělí? ;) http://www.forum2000.cz/ngomarket/
    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    BAARKA: pul roku, nechtela jsem prerusovat skolu... ale stacilo to, byla to uzasna zkusenost...po vsech strankach... proste moc vyvedena EVSka...
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    MARJANKA007: to zni moc zajimave..jak si ta byla dlouho?

    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    BAARKA: Ja byla v Polsku, v Osvetimi. Pracovala jsem tam v Auschwitz Jewish Center http://www.ajcf.org Myslim, ze mi v tom rychlem prijeti pomohlo, ze studuju judaistiku a tim padem jsem mela velkou motivaci nejakyho realnyho uplatneni toho oboru a taky relativne dost znalosti. Takze jsem fakt vyjimka...
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    :) posli posta
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    HRANIKA: a muzu ti poslat muj motivacni dopis?? koukla byses mi na to?
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    MARJANKA007: Nejsi vyjimka, ja to mela podobne - behem tydne prijata. Ale jeste mi volali ze se rozhoduji mezi mnou a jinou holkou, ptali se jestli mam ridicak, ja ze ne, ale ze si ho klidne pres leto udelam (jela jsem v zari s cervencovou uzaverkou) a to je asi nadchlo. A pak taky, ja jela v roce 2002 do Portugalska a v tej dobe jeste nebyli dobrosi z Vychodu tak bezni, byla jsem pro ne jako exot mezi tema samyma Nemcema, Francouzema a Belgicanama:)

    BAARKA: Baarko, delala jsem EVS koordinatorku, jak vysilani tak i na jednom projektu prijimani a muzu rict ze posta sice dobra, ale zase takovej trhak to neni. strasne dulezita je fotka. A potom, za zadnou cenu to nesmi vypadat jako masova prihlaska, kterou jsi poslala na dvacet dalsich projektu. Taky vety typu I really like this project, I want to be usefull and help uz lezou vsem krkem. Hlavne slovo help:) Motivacni dopis by nemel byt dlouhy, zvlast jestli je to zajimavej projekt a denne jim jich chodi 10 nikoho to nebavi cist, to mi ver. Kratce, strucne a hlavne originalne. Fotku Tvoji klidne nejakou akcni, nemusi bejt pasovka. A treba taky je fajn, takovy maly kravinky typu oslovit je jazykem ty zeme, nebo tak. Kdyz mi prisel motivacni dopis od Franzouzky nebo Spanela a zacinal Dobry den, tak to potesilo a zaujalo;-)
    Good luck!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    MARJANKA007: to jo:))
    napdlo mě, že bych jim poslal zivotopis s portfoliem postou...treba to udela vesti dojem..hlasim se do art and culture projektu, tak mam graficky upravený zivotpos a portfolio..
    kde si byla a co si delala?
    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    No, ja jsem extremni priklad a vsichni, kdo se tuhle historku dozvi, blednou zavisti,
    protoze ja poprve nakoukla do databaze, na prvnim miste tam visel projekt, ktery me
    zaujal, tak jsem do hositelske organizace poslala mail s zivotopisem a motivaci a za
    dva dny mi bylo sdeleno, ze o me maji zajem... Ale to je siiiiiilenaaa vyjimka. Ale i ty se deji...

    Jinak jak jsem slysela, tak lidi psali do dvaceti-triceti projektu, ozvali se jim tak ze tri-ctyr, ve dvou z toho meli plno, dalsi chteli dobrovolnika az za trictvrte roku a s temi poslednimi se nakonec dohodli... chce to trpelivost..anebo silenou davku stesti :o)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    Ahoj, můžu se zeptat jak vám dlouo trvalo najít hostitelskou organizaci? kolik jste jich oslovili než jste vyjeli na program??
    jaké máte s kontaktováním zkušenosti??
    moc dík
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    CONEV pořádá povídání o EVS v Palestině. Je to příští neděli (25.5.) od 18:00 Viz. pozvánka.
    KAA_ZKA
    KAA_ZKA --- ---
    hranika, gud ;-***
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    nastenka taky jede!
    HROSIKOVEC007
    HROSIKOVEC007 --- ---
    hroch je taky dobrovilnik. ja na ten vikend taky pojedu!
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    Jasne! Uvitame vsechny byvaly dobrouse, kterym se zda puda domoviny po navratu z projektu neorana!
    KUKURICA
    KUKURICA --- ---
    ahoj!!! ta pozvánka vypadá fak dobře:)
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    Tak já na ten víkend asi pojedu! ;) Doufám, že to bude stát za to..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam