• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    PROSIM O POMOC. Na Vysočinských Čarodějnicích (TH3, URA...) jsem ztratila peněženku s doklady - nebo spíš mi byla odcizena. Peníz v ní nebyl žádný. Pokud ji dotyčný už nevyhodil at si ji klildně nechá ale prosím o zaslání dokladů.
    HLEDÁM: občanku, tramvajenku, kartičku zdravotní pojištovny - na jméno Nikola Šimrová.
    Díky za pomoc. Kdybyste něco věděli tak na profil prosím.
    TEKKNA
    TEKKNA --- ---
    Scháním Vestu Bench maskáčovou ztratila jsem ji zrejme již pred nekolika mesici ale vsimla jsem si toho az ted pac je letni tak jen kdyby nahodou:(
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    V patek v noci sem si byl zatocit na Vyshrade a pak sem se zastavil v hospudce Na Hradbach a nekde sem zapomel tasku s poikama a zbytkem petroleje. Kdyby nejaka dobra duse nasla a chtela vratit, tak to moc ocenim....jinak se ve stredu na Paruce budu jen koukat :( kdyztak posta...dik
    DAJIKF
    DAJIKF --- ---
    PROSIIIIMEEEEE-HLEDAAMEEEE! hledame cernou panskou bundu VOLCOM, ktera byla zapomenuta v satne-sobota rano Acid Techno Pioneers-Krc. David je z toho desne smutnej, mel k ni citovej vztah. DIKY za jakekoliv info.d
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Noc ze čtvrtka na pátek, okolo druhé hodiny ranní, zřejmě jsem se potuloval v okolí Dlouhé třídy a Roxy, nejspíš sem padal dost na zem a došlo ke ztrátě: MP3 přehrávače Cowon iAudio U3, občanky a pasu na jméno Miloš Toms, stříbrného staršího mobilu NOKIA, malinkého černého pouzdra se zdravotním průkazem a bankovní kartou, brýlí, léků a čepice.....
    TUILE
    TUILE --- ---
    mati ztratila v nedeli na muzeu brejle v obalu. kdybyst je nekdo zahlidl v nejakym obchode, ze je nekdo vratil, dejte mi prosim vedet.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    V pondeli (25) na Frybestu (dejvicka nadrazka) se pritelkyni ztratila sustakova "bunda" pro jezevcika.
    Odmena v podobe libovolneho chutneho moku/kuriva jista.
    OTZ
    OTZ --- ---
    už se vrtátila..sama po tý noci studený, hustě..
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    CELULITIDA: a věřim tomu. :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Včera. Akropolis. Nikon D50.
    Finanční odměna- nebo pusa na tvář? :)
    MOC DĚKUJU.
    LALAA
    LALAA --- ---
    **** ZTRACENÝ VĚCI *****

    Čau, při balení jsem našla tyhle věci :

    Černá,dámská bunda RESEREVED, vel. L s dokladama na jméno Gabriela B.
    Černá bunda VOLCOM,vel. M (asi pánská) + žlutočerná čepice s nápisem Arnette
    Přívěšek "pro štěstí" s nápisem Pyrat Rusm na kožený šňůrce
    Černá kšiltovka se stříbrným nápisem *BOY* (fakt pekelná...:)
    Pánská hnědá mikina s bílým nápisem VOLCOM, vel. L
    Dámská pletená vesta s roláčkem, bleděmodrá (domácí výroba, alá 80' )
    Černá čepice značka "FAMVIR"

    Jestli je to vaše,napište mi :-
    LALAA
    LALAA --- ---
    Balili jsme všechny věci a bohužel taková tam nezůstala,akorát 2 bundy /Reserved a Vocom/
    BPB
    BPB --- ---
    Na spiral attacku si někdo půjčil mojí bundu :) Salewa, pánská, M, tmavě modrá s kapucou, mam ji fakt rád..tak jestli jste se s ní nekdo pribudil..tak se bohatě pivkama odměním :) diky
    VLASIK
    VLASIK --- ---
    ZTRATA
    Na spiralattacku jsem ztratil klíče. Byl mezi nima i jeden bezpečnostní, tak kdyby náhodou někdo o nich věděl, byl bych fakt rád . Dík
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    IOT_JH: god bless Dopravni podnik hlavniho mesta Prahy! Nalezeno.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    ZTRATA

    Dnes v tramvaji cislo 10 jsem vytrousil malinkatoulinkaty flash disk co ma asi 4GB asi na nem neni nic dulezityho, ale neni muj :(

    Diky
    KACICA
    KACICA --- ---
    NALEZ
    26.12. se v matrixu nasly dioptrické brýle, kdyby nekdo postradal tak posta.
    HOFISS
    HOFISS --- ---
    ZTRATA, x-maasacre, zelená peněženka nugget uvnitř doklady, platební karta tramvajenka, doklady od auta 1AI 19-29.. Vše na jméno Tomáš Hofman. Nálezci bude poskytnuta štědrá odměna..
    ELA
    ELA --- ---
    NALEZ
    Ahoj, kamaradka nasla na Xmasakru penezenku, doklady jsou na jmeno Jakub Cerny...
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    ZTRATA , vcera cross dolni stage, ztracena nokia n72 decente poskrabana, nepocitam ze se nedko ozve, ale tak aspon pro dobrej pocit. Ta simka by se hodila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam