• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    na party (basswars) u melnika tento vikend sem ztratil nokii expres music... cernocervena...kdyby nahodou nekdo veedel tak prosim inter posta...dik
    BEZESPORU
    BEZESPORU --- ---
    NALEZ ??! zdravim,z pátka na sobotu jsem byl pít v crossu,čistě náhodou si nic nepamatuju a ráno se proberu s cizí čepicí pitsburgh penguins na hlavě,rád bych zjistil čí je a navrátil,ne že by se mi nelíbila,ale moje určitě není a známejch taky ne.dík
    SUUEX
    SUUEX --- ---
    brý den..
    na Cosmic holidays se mi vytratila žlutá peněženka, kterou jsem pravděpodobně zapomněla někde na baru, o prachy atd. mi v podstatě ani nejde, hlavě doklady by byly fajn, všechno na jméno Blanka H. (občanka, řidičák, kreditka) ..za veškeré info díík.. kdyžtak pošta.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    SIENAR: oprav se na Ztratu, kdyby to naahodou nekdo filtroval.
    SIENAR
    SIENAR --- ---
    strata - Praha - literarni kavarna
    kamera sony Z1
    macbook pro 15' - nastriekany na cerveno
    externy disk - oranzovo sedy na velky fireware

    ODMENA - 50 000 kč
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    trochu opozdene : na nujugenu se nasel svazek klicu, jeden je na vlastnim krouzku s fialovou krytkou, zbytek na druhym krouzku bez krytek
    NAST
    NAST --- ---
    NALEZ - Udrc - na CA baru nekdo nechal LG telefon i s kartou...
    posta
    VASCO
    VASCO --- ---
    meziricko.. louka bar-cerny svetr s pikopicama... nechal jsem ho na lednici a jel s kubikou v buse do prahy...
    SEZI
    SEZI --- ---
    NALEZ - včera večer na Letné na zahrádce jsem našel prstýnek, ležel na stole mezi prázdnejma kelímkama.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Ztrata - UDRČ -
    Nenašel jste někdo prosím, černou šusťákovou bundu s modrýma kostkama?! Největšim poznávacim znamenim jsou dvě kapuce, jedna s dvojicí zrcátek! Dále pak nakreslené mp3 ovládání na levém rukávu!
    Děkuju moc, ODMĚNA ZARUČENA!

    Plus ještě černý glády značky UNDERGROUND, který se měli vyskytovat někde poblíž tý bundy!
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    údrč - open your mind...ztratila sem zelenou, kovovou lopatku s dřevěnou rukojetí....
    jestli někdo našel, pls pošta. díky
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    cau, ztratila jsem v sobotu v roxy fotak nikon s4000, nenasel ho nekdo?! odmena zajistena! dikdik
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    nenasel se by se prosim nekdo kdo tento vikend nalezl obcansky prukaz Tomase Petrika na Tatramatech kousek od Strakonic?kdyztak posta diky
    WANA
    WANA --- ---
    z patka na sobotu jsem se vyndal ve WAKATE, postradam mobila cerny - Samsung STAR, kdyby nahodou, tak posta...
    WTG
    WTG --- ---
    Pokud nekdo znáte Bohdana Nováka z Prahy tak mam jeho penezenku s dokladama ktera se nalezla v Prichovich na carodkach ...kdyztak posta ,-)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    PROSIM O POMOC. Na Vysočinských Čarodějnicích (TH3, URA...) jsem ztratila peněženku s doklady - nebo spíš mi byla odcizena. Peníz v ní nebyl žádný. Pokud ji dotyčný už nevyhodil at si ji klildně nechá ale prosím o zaslání dokladů.
    HLEDÁM: občanku, tramvajenku, kartičku zdravotní pojištovny - na jméno Nikola Šimrová.
    Díky za pomoc. Kdybyste něco věděli tak na profil prosím.
    TEKKNA
    TEKKNA --- ---
    Scháním Vestu Bench maskáčovou ztratila jsem ji zrejme již pred nekolika mesici ale vsimla jsem si toho az ted pac je letni tak jen kdyby nahodou:(
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    V patek v noci sem si byl zatocit na Vyshrade a pak sem se zastavil v hospudce Na Hradbach a nekde sem zapomel tasku s poikama a zbytkem petroleje. Kdyby nejaka dobra duse nasla a chtela vratit, tak to moc ocenim....jinak se ve stredu na Paruce budu jen koukat :( kdyztak posta...dik
    DAJIKF
    DAJIKF --- ---
    PROSIIIIMEEEEE-HLEDAAMEEEE! hledame cernou panskou bundu VOLCOM, ktera byla zapomenuta v satne-sobota rano Acid Techno Pioneers-Krc. David je z toho desne smutnej, mel k ni citovej vztah. DIKY za jakekoliv info.d
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Noc ze čtvrtka na pátek, okolo druhé hodiny ranní, zřejmě jsem se potuloval v okolí Dlouhé třídy a Roxy, nejspíš sem padal dost na zem a došlo ke ztrátě: MP3 přehrávače Cowon iAudio U3, občanky a pasu na jméno Miloš Toms, stříbrného staršího mobilu NOKIA, malinkého černého pouzdra se zdravotním průkazem a bankovní kartou, brýlí, léků a čepice.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam