• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    GANGESROSES
    GANGESROSES --- ---
    ahoj na LiRu ztracena šedá ledvinka Mckinley ve vnitř bylo vše mobil, peněženka a klíče. prosím hlavně o doklady a klíče...
    PRASAK
    PRASAK --- ---
    Zdar startil jsem na let it roll tecničak a řidičak a občanku na jmeno Novotný Jakub dejte vědět dík kdyby něco
    MAFFI
    MAFFI --- ---
    Ztratila jsem v pátek 10.2. klíče od auta, se žlutým gumovým přívěškem.. v okolí žižkova..
    ADELVOMACK
    ADELVOMACK --- ---
    ZTRÁTA: Ztratila jsem v pátek kolem 14.00 hodiny černou koženou kabelku, s peněženkou /občanka, řidičák, opencard.../, foťákem, diářem, mp3, učebnice... no jsem naivní vím, ale kdyby náhodou... Adéla Vomáčková
    PRCCEK
    PRCCEK --- ---
    Nález: Na Winter Conspiracy pod DnB stagí zapadlá flashka
    CHARWY
    CHARWY --- ---
    ztrata: 6.1 sem ztratil na parukařce fotak samsung v cernym obalu od brejlí tak kdyby neco dejte vědět dík
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Tak sice pozde ale přece, po warehousu 16.12. nam v kase zbyly nejaky karticky Brůžové Martiny (Openkrad, GE money a pak nejaky slevovy a vizitkovy) Pokud čteš nebo nekdo z jejich znamejch, tak ozvěte, neslo poslat dopis, ptže na žadný z nich neni adresa.
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Jo a nenapsala jsem kde, pro ty kdo mě nepoznali: Psylvestrance, Doksy :) Sun in Soul
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Nálezy: ručník, kapsička na telefon a teď pozoooor: pro všecky milovnice našeho úžasného Ondry Psyly tady mám jednu nevšední nabídku: ONDROVI TRENÝRKY - den nošené :) .
    Ztráty:Pistole, doktorský plášť, pirsing do pupíku a činka :)
    Jinak téže všem děkuji za účast, parádní party. Od 1 do 10 dávám 120 :) !!! Hauk
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Po Mikulášské fireshow se našla mikina pod orlojem :)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Ve ctvrtek 3.11. mi nekdo odesel z wakaty s moji Burton mikinou - mel jsem ji danou za sebou za gramcema - cerna, s kapucou, na zip, na hrudi vyteckovany napis burton. Pokud byste ji meli doma, prosim, ozvete se. Je to pro me docela srdcovka.. diky
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    HLEDÁ SE!!!!!!!!!!!!!!! v pátek v klubu Yes jsem ztratila náhrdelník.je dobře pamatovatelnej.....hodně mi na něm záleží.už hledám od soboty:(...budu vděčná za jekékoliv info...a nálezce odměna nemine!!!!!!prosííím!!!!díky
    http://blog.marketarichter.net/wp-content/2010/05/richterova_supiny_DSC07504small.jpg
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    ZTRATA
    Nugget BUNDA tmave modra/cerna, béžový vnitrek. Ztratila se na DIY Karnevalu z dodavky. Slysi na jmeno Bundavole ale cestu domu sama asi nenajde. Odmena bude
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Freez fest - ztráta stříbrnýho Zipo zapalovače...s takovym broušenim do kosočtverců z jedný strany...
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Na Pětřínském srazu triba fuega, jsem někomu omylem odcizila krabičku cigaret. Jelikož jsem nekuřák, ráda ji majiteli vrátím :D
    SAB23
    SAB23 --- ---
    No nejhorší je, že jsme na tom freeze festu ani nepila a byla naprosto fresh a měla jsme tam pro Johnyho prachy na vrácení, který jsem ochraňovala celej víkend a hodinu před odjezdem mi to musela někde v šapitu vytrousit :D
    ANGREST
    ANGREST --- ---
    SAB23: Tvl Sabino koukám že ty seš už jak já, co kalba to ztracená věc :D
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    NALEZ
    electronic párty 16-18,9 - kemp vlk u zahájí/ledeč n/sazavou - stk, urna, th3
    nalezeno : klíčenka vehicle + klíče
    klíčenka policie + klíče
    mobil sony ericsson - nutno zadat pin

    piště do pošty.
    SAB23
    SAB23 --- ---
    freeze fest
    ztráta zelené peněženky ( kapsičkla DG ) .
    Naposled viděno v neděli, kolem 20 hod v šapitu
    TIP
    TIP --- ---
    freeze fest
    dj sluchátka senneiser hd-25 v černym origo pytli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam