• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    TLUSTEC: Me doma dat cokoladu nechteli a ja bez ni nemuzu zit, tak sem si ji sel sehnat sam. Staci tak?
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    TLUSTEC: když je tedy nevěra nemorální, je podle tebe špatné o ní mluvit? je špatné mluvit o věcech, které jsou nemorální, přestože kolem nás jich je plno a každý to vidí? když bude všude zuřit válka, taky budeš říkat "nemluvme o ní, protože je nemorální a špatná"?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BLONDYNKA: myslím, že slovo "nešukajících" tam je poněkud navíc...
    to že někdo má pocit, že věrnost je normální a správná přeci nutně neznamená, že nemá s kým vlézt do postele....

    nicméně, co se týče věrnosti - každému, co jeho jest, co si zaslouží a zaplatí...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Sakra, odkdy se to tady změnilo na "Klub nešukajících stupidních žvanilů"???? :-((
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    to uz tu budu catzillou davnovybanovany, za ruseni mistniho smilneho Zenu.
    DIVA
    DIVA --- ---
    kua skoro mě sere že musím s bandou na oběd :)) nu pagadi, to be continued! ;P
    DIVA
    DIVA --- ---
    tlustec: ideály jsou dobré proto je zpochybnit a zbořit! pryč s mýty! nastolit všobjímající skepsi! :P
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    diva: pro mne ano, vcetne vernosti idealum :P. jsem slusny inteligentni mlady muz, zkratka. zadny frikulinsky odpad.
    DIVA
    DIVA --- ---
    tlustec - já bych zaškrtla - kradu čokoládu z principu, jako jánošík :P

    a věrnost normální není, a basta fidli (adekvátní protiargument)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    catzilla: ja ji nepitvam, ja po ni volam. a pokud je pro tebe normalni nimrat se v citovych otazkach nevery, tak se s tim snad ani nechlub, spadlo ti desetikilove baleni neprodanych Cosmopolitanu na hlavu?
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    TLUSTEC: Ja ti snad dam read-only:D Uz konecne pochop, ze tady se nepitva moralka...tak si ji jdi s rozkosi pitvat nekam jinam...a basta!:)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    jak to mate vy? u jakeho procenta svych milencu hledate sex? s jakou pravdepodobnosti vam vas milenec vyhovoval mene nez ten predchozi? pamatujete si vsechny sve milence, a kolik jich bylo zenatych? ma te kazdy tyden jineho milence, nebo toho jednoho? bavite se se svymi milenci o manzelske vernosti?

    ... chci rict, otazka je podobne moralni, jako "kradete v supermarketu cokoladu z hladu, nebo kvuli pochutnani"? Uplne mimo, normalni je byt verny a basta. Desim se toho, ze tyto ulety jeste nekdo s rozkosi pitva.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    tyjo...tož něco tu pro vás mám,než se dám do čtení :) sluníčkový přístup :)
    http://www.novinky.cz/clanek/154574-zamilovanost-se-vsim-vsudy-muze-trvat-i-desitky-let.html
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CATZILLA: nojo, ale tam jeste nejsou v tom devastujicne/demolicnim stadiu :-)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Takze bych to videla tak, ze to uzavreme - s alkoholikem zit lze...otazkou je, jakou dobu...,-) A pro dalsi debatu bych doporucovala presun sem:))

    [ Těžký život alkoholika - phantasma timet Chuck Norris sed Chuck Norris timet Chajim ]
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLONDYNKA: "ten můžeš mít i od..." asi tak jak se můžeš přece zamilovat i do svobodného chlapa ne? ;) znám i paní pětapadesát, která alkoholismem žije, a ty vazby fakt fungujou. s manželem si našli společnou cestu tímto slzavým údolím, s dětmi se vídá a mají se rádi, mozek jí ke spokojenosti stačí ..a k čemu víc by jí měl sloužit :)

    já s tím dotyčným nejsem, zamiloval se a nechal mě :) žádný alkoholik to není, jen má halt trochu divočejší opičku no :)) ale jsem ráda, dopadlo to jak to dopadnout mělo, je s ní snad spokojenější (zdá se) a já bez něj taky :) ale dík za starost blondýnko :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DIVA: Bohužel alkohol má tu hroznou vlastnost, že ničí mozek a sociální vazby i vzorce. Tudíž dříve nebo později každý neabstinující alkoholik dopadne zhruba stejně - pokud dříve neumře, což taky není zrovna vzácné. Tobě opravdu stojí to všechno za občasný vděk? Ten můžeš mít i od normálního člověka, od kterého dostaneš i mnohem víc hezčích věcí.
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLONDYNKA: dík, to tě šlechtí :)
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLONDYNKA: tohle je imo o agresivitě, ne o alkoholu.. každý s tím válčí jak umí a jak je mu vlastní :) a to co popisuješ znám, znám věci letící oknem osm pater a znám i výraz vděku když ráno s úsměvem nesu kafe ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam