• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: kazdopadne.. posilam elektronickou podporu od nekoho,kdo je na tom dost podobne. :)
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: joj, jak ja ti rozumim! to oni nikdy nechtej ztratit.. proc taky, ze? :) takto jim to vyhovuje.. jen maloktery z nich se k necemu odhodla... to uz pak musi byt laska jak tram..
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: aach tak doslo na tvoje slova.. tak jsme to dnes resili.. zavolal, sesli jsme se, ja nezvladla rict ne, protoze v nem vydim kamarada do jakehokoliv pocasi, nejlepsi na tom je, ze me ma za dobrou kamardku a nechce me ztratit! tak zase valcime spolu.. tjo.. nojo... tak nic...
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: :) tak pak dej vedet.. ja uz si radsi nic nezakazuju.. pac pak mam potrebu to porusovat...
    IVETA
    IVETA --- ---
    tak me nedalo to sem nenapsat. Minuly tyden jsem to ukoncila.. ne tak doslovne, ale cely rok jsme si psali kazdy den 8 hodin v praci na skype. od minule stredy jsem skype neotevrela, v utery jsem mu rekla, ze z nej mam pocit, ze ho k necemu nutim a schvalne vyprovokovala hadku. Tak jsem sama zvedava, jak dlouho zustanu tvrda!! proste me neco ve me rikalo ukonci to° ale stejne toho clobrdu moc moc mam rada.
    IVETA
    IVETA --- ---
    och ja si preji z celyho srdicka, abych mela konec jako LOBOTECH se svoji pritelkyni.. ach joo.... me popadla nejaka sentimentalni chvilka...
    JANITA
    JANITA --- ---
    CMLKA: :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JANITA: tak porad to jeste muze byt faze zamilovani, ze jo....takze verit ve stastne konce je docela i realne....
    JANITA
    JANITA --- ---
    CMLKA: trva to dva roky.. to neni zase tak kratka doba..
    ona byla svobodna
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JANITA: aha, znelo to, ze to trva uz tak 10 let :)
    vdanou holku??
    JANITA
    JANITA --- ---
    CATZILLA: nepletes.. vydzelo nam to pul roku.. dalsi pul rok jsem se z toho dostavala a zacala se "vracet" :)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    JANITA: Proc mam pocit, zes psala, ze sis nasla holku?,) (nebo si te mozna pletu...,)
    JANITA
    JANITA --- ---
    CMLKA: mno.. nekdy od zacatku lonskeho roku, presne nevim.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JANITA: a jak dlouho uz to je?
    JANITA
    JANITA --- ---
    LOBOTECH: diky :)))
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    JANITA: Ty jsi prostě absolutní optimista :o) Fandím Ti :o)
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: co me znaji vedi.. :) jsem tuhle diskuzi zakladala.
    jde porad o jednoho muze.. ke kteremu se stale vracim.. a stale verim ve stastny konec :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja to nechapu... ty se opet uz po nelikokate co prosim??? a veris ve stastne konce..
    JANITA
    JANITA --- ---
    jinak ja se opet (po kolikate uz?) vitam z5... a verim ve stastne konce :)
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    TANAIS: díky za rozbor a tím bych to i ukončila každej si můžeme za svůj život samy jde jen o to uchopit to včas za správný konec a pro mě je nejspíš ten nejsprávnější řešit si to dál po svém a zkušenosti ty jdou s věkem ve triceti na to koukam asi jinak než někdo z vás ve čtyřiceti nemam zatim děti a tak balancuju jestli je s timhle partnerem vubec chci, ale to se mi zdá normální a přirozené - opravdu neni co dodat snad díky
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: tjo tady uz neni vic, co dodat....
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ILLUZE: moudrá ženská, ta tvoje tchýně :) Takových tchýní je málo, eh :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam