• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LISTIKUS: máš pravdu..najít tu hranici mezi tolerancí k partnerovi a citovou sebedestrukcí bývá v některých vztazích dost obtížné..přesto si pořád myslím, že to člověk nakonec nějak vycítí ..možná to časem uvidíš v lepším světle
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: protože ví, že dnes tu je a zítra tu být nemusí...protože víme, že kdyby vše bylo jinak, tak to nemáme zapotřebí...proto to akceptuje....
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    IVETA: protože o tom nechce mluvit, neumi....ja nevim, vždy když začnu o tom mluvit, tak z toho nic nevyjde....jenom to odkejve.....


    TAYLES: no to je to co ted v sobe resim.....nachazim si pokazde stejny typ protejšku? a nebo jsem jen rozmazlejen floutek, kterej chces mit všechno podle sebe a neni schopen porozumet tomu druhemu....KDO JE TU TEN ŠPATNEJ

    Jinak sorry za me blaboly....asi necekam nejakou radu....jen proste mam tendenci vzdy přemyšlet nahlas a čekat reakci druhych a pak si to urovnat a poknout se vsechno z ptačí perspektivy
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: rozumím skvělý partner, který ve frontě nepředejde ani tvé skvělé ego...tož každý nechť si to životní pinožení zařídí po svém
    IVETA
    IVETA --- ---
    LISTIKUS: a proč si o tom nepromluvit s partnerem? co máte a nemáte? co chcete a nechcete...???
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LISTIKUS: to Ti bohužel nemůžu říct, protože toho vím strašně málo a i tak bych si to netroufla říct. Ale myslím, že pokud jsi ve vztahu, který Ti často ubližuje a pokud máš pocit, že nemůžeš vyjádřit, co tě v něm trápí, pač tě partner neposlouchá nebo to odmávne rukou nebo ho to prostě nezajímá..tak to asi moc perspektivní nebude - protože všude to tak není..tomu věř, že určitě není v každém vztahu základem jen utrpení a couvání z ideálu o tisíce kilometrů
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: já mám skvělýho partnera až na tu línost..:-)) Ale prostě miluji dva chlapy zároveň, tak už s tím nic neudělám.. a bohužel jsem egoistická, a nechci se vzdát toho jednoho pro dobro všech...až už to dlouho mám v hlavě. Prostě dělají mi oba dva dobře......A když se na tu situaci dívám očima jeho manželky, je mi až do pláče, co má doma za pííp manžela..
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TAYLES: že mě to nenapadlo dřív =o)))

    právě to ted řeším. Ma ten muj vztah smysl? Je to jen o sexu?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LISTIKUS: buď a nebo třeba říkáš věci, na které oni nevědí, co odpověděť..tak řeknou "už zase...i ty můj mudrci" = "musíš říkat tak narovinu, jaká jsem obluda? co k tomu dodat, sakra..podej mi cigáro"
    IVETA
    IVETA --- ---
    LISTIKUS: jsem nepsala, že bych Já měla něco ničit, společným žitím by to krásný, bezstarostný mohlo uvadnout.. protože společný žijí není jen to užívání, ale také starosti, zodpovědnost, diskuze i hádky.. dotyčnýho vidíš každý den a postupem času se ta nadženost, motýlky v břichu vytrácí..


    LISTIKUS: promiň tak jsem tě asi odhadla špatně.. je to krásný, co říkáš:-)) a pak tebe je pro něj škoda, asi tak....
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Jinak ještě ten problem který jsem mel v bejvalem vztahu je to, že se pokouším říkat co se mi nelibí....ale ten druhej jen říka....UŽ ZASE? ( =o) )

    Ted s bejvalým partnerem mame velmi dobré vztahy.....a když slyším jak si povídají o problemech....tak si říkam.....sakra, asi to co se mi nelibí dávám špatně najevo, že odmítají komunikovat a s jinýma nemají problem.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LISTIKUS: jasně, že to tak funguje, akorát je, pane, potřeba najít vhodného partnera a nikoli pseudo partnera
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: s poslední tvojí větou- tady ti dám za pravdu!!!!!!tak jasně chlapy jsou ješitní..je to pro něj výhra a pohodlnost. Krom toho pro manželku obětuje víc, s ní přeci žije, a milenka? no jen když se mu to hodí, nebo řachotí v kládě a doma nic nedostal.

    jsi možná zvládla buĎ a nebo ve vztahu.. s mým přítelem podstupujeme hondě kompromis.. protože kolikrát chce on buď a já nebo....:-)) Ty jsi to ale zřejmě myslela na vztah celkový...jsme spolu nebo ne.

    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    IVETA: nerozumím tomu " proč bys měla společným žitím všechno níčit". Co bude jinak, když spolu budete žít? proč by to mělo být jinak než je to ted?


    IVETA: Zajímavé. Z čeho soudíš že jsem zavislej? ( upřímě to me nenapadlo). Jinak mam pocít, že probem je ten že žádám víc než dostávám......společnej život, respekt

    Jinak, ( a neříkam, že si neco nenalhávám) mam pocít, že sportovat, chodit do prace..... můžu dělat sám, ale vztah je o tom že se buduje...... nacházíte si společné koníčky, aktivně spolu trávíte čas, jeden druheho vnitřně lépe poznáváte, protože když příjde krize tak to pomůže tomu, aby jste vedeli jak z ní ven......až se přestanete jen pelešit, tak při večeři na sebe nebudete jen koukat, ale budete si mit co říct, i když se každy den uvidite doma.

    TAK TO NENI? tak to nefunguje?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    nebo leda samozřejmě ještě děti, pač tady zas někdo začně vykřikovat "kterak mu ta jeho po rozvodu ukáže a děti už neuvidí" tak možná, že kdyby z ní 10 let nedělal piču, že by se pak taky jako piča nechovala
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: samozřejmě...buď a nebo..tak už to ve vztahu dvou lidí bývá, buď spolu jsou nebo nejsou. To jak je ten vztah kvalitní a komu se co vyplatí a do jaké míry už si musí každý člověk v sobě pořešit sám.
    Pořád se tady řeší, zda má můž radši manželku nebo milenku a zatím má nejradši sám sebe, pač ani jednu nepřijme celou a ani pro jednu není ochoten obětovat víc, než se mu hodí.
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: a třeba je prioritou to dítě, které by mělo vyrůstat ve fungující rodině..
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: a máš řešení? Buď a nebo, ale nidky ne střední cestu - tedy milenku-milence?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: to určitě nemělo, ale to není předmětem této debaty....podle mě, pokud lidi provozují typ vztahu "proč si ničit rodinu, kde je zázemí, když si můžem vrznout a jít dvakrát týdně s milencem na výlet úplně s klidem a eště si gratulovat, jak jsme na to vyzráli" akorát furt ten jeden jediný princip: někoho vzít jako citron vymačkat a slupku odhodit
    IVETA
    IVETA --- ---
    YouTube - Pitomci ( z Knoflikari ) 1997 - part 2
    http://www.youtube.com/watch?v=O5d-mcCUKpo&feature=related
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam