• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: v obecné rovině to považuju za správné - když už se někdo rozhodne, že s někým bude žít a bude s ním mít rodinu, měl by se k ní chovat zodpovědně, což znamená i zvládnout zamilovanost, která se může přihodit každému zcela nečekaně.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    IVETA: to dite pak bude urcite na vrcholu blaha az mu tatinek predstavi jinou tetu
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: jak se tedy díváš na to ty, když chlap je manželce nevěrný 2 roky, protože vztah neklape, ale je tu dítě, proto neodchází, aby byla plná rodina a dítě tak i vyrůstalo.... je to přeci v dnešním světě normální..
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: ano, a i to je furt jen jeho věc...problém je v tom, že je tam ještě ta manželka a někdy i parner/manžel od té milenky
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: Tayli, když to mýmu milenci vyhovuje? ať si vede paralélních vztahů kolik chce... otázka však zůstavá, bude tak šťastný???? NEEEE, nikdy.....
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: což o to, ať si lidé bydlejí třeba po 50 ti pro mě za mě..tam jde o to, že s tím nejsou obeznámeni všichni zúčastnění a to je pak ten malér
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: jo holt někdo má problém se správně zamilovat celý život, aby láska byla opětovaná a mě se to stalo a hned 2x...a tenkrát jsem si říkala.. dopr.. a teď babo raď...někdy si říkám, jaký by to bylo, kdyby moji zlatí se mnou bydleli a podíleli se na starostech a radostech...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    TANAIS: jenže drobná lež je něco jiného, než žít paralelní život jak nějaký batman
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TANAIS: řekni mi příčinu proč si hledáme milenku.....pak až je otazka kdo koho vic miluje?......chapu, že to může být ulet....potom to taky rychle zkončí....jeden je ubliženej, druhy se vrací domu....ale úlet snad netrva rok čí více
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: no říká se, že pro každého jedince existuje víc lidí, takže tomu mám rozumět tak, že Ty jsi ty dva své jedince potkala v té skoro samé chvíli, což byla šance tak jedna k milionu? dobrá tedy..v tom případě by bylo nejlepší, kdyby tě jeden z nich poslal do prdele, no ne?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TAYLES: nikdy svýmu partnerovi neříká člověk úplně všechno. Nejde to. Partnerský život je plný drobných lží. Už třeba jen ve stylu, že svýmu chlapovi neřekneš, že nemáš na sex s ním náladu, ale prostě řekneš, že tě bolí hlava. Člověk dělá spoustu věcí, se kterýma by ten druhý nesouhlasil. Tohle je, ať chceš nebo ne, ten samej princip a tvrdit, že není, je jen alibismus.
    IVETA
    IVETA --- ---
    LISTIKUS: a když miluješ oba dva současně a stejně? je to srabovina? že bych radá bydlela s oboma? a uživala si s obouma starostí a radostí?
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    IVETA: spíše je hysterik, spíš mi z nějakého duvodu nevěří. Nechce mluvit o problemechch v praci, co ho trapí...protože o tom si přece nepovída, to dokaže vyřešit sam.
    Víš jenom to, že jsou spolu a nesexují a každěj ma vedlejšák.....jaky mam ten vztah smysl? je to jen strach zůstat sam? Sobecky přestoupit z jednoho vlaku do druhého?? ( no a samo, když mu to takhle podáš,,,,tak se není čemu divit, že na to tema nechce diskutovat, když z něj dělas sraba, který se nedokáže postavit a říct co chce)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    TANAIS: jejich věc by to byla jen v případě, kdyby si to domluvili taky s tím, koho mají doma. Takto se kriket nehraje.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LISTIKUS: "raději sobecky neopustim ani jednoho, abych mel jistotu, že když to v jednom nevyjde tak mam aspon toho druheho a nezustanu sam"
    Může to tak být, ale neni to pravidlo. Zrovna tak, jako neplatí, že když někdo má doma jen jednoho, tak se k němu proto chová správně.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Tayles: vztahy se zadanými bývají obvykle komplikovanější, než jen "ten/ta doma mě nechápe, nepodporuje" atd.
    "Pořád se tady řeší, zda má můž radši manželku nebo milenku a zatím má nejradši sám sebe, pač ani jednu nepřijme celou a ani pro jednu není ochoten obětovat víc, než se mu hodí. "
    Nezlob se, ale to o tom přijímání a sebestřednosti, to je ptákovina :) Podřizuješ svý vnímání kulturním vzorcům Evropy. Což je samozřejmě pochopitelný a v pořádku, na druhou stranu není pravda, že každej jinej pohled a postoj je špatnej.

    Nehledě na to, že hodně lidí, kteří mají milence či milenku, neřeší, kdo koho má rád víc.

    Znám dost lidí, pro které je ten, koho mají doma, člověk na prvním místě, nicméně přesto mají rádi ještě někoho dalšího. Na o co? Je to jejich věc.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LISTIKUS: já mám takový pocit jako Ty..ona to totiž nejspíš bude pravda. No a trojiček, kterým to "takto vyhouje" si myslím, že bude určitě minimum...většinou to ten třetí buď neví nebo toleruje, pač mu nic jiného nezbývá
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TAYLES: ano, proto chci byt ted sam a nevidat se, aby ti odeznělo a ja se na to mohl podívat zpětně.

    IVETA: to me trochu číli, protože mam pocit, že když ma člověk dva tak je to srab, který se bojí udelat rozhodunutí na kterou židli si sedne a podstoupit riziko že ta židle může křupnout. "raději sobecky neopustim ani jednoho, abych mel jistotu, že když to v jednom nevyjde tak mam aspon toho druheho a nezustanu sam"

    Ale neberte to osobne, umim pochopit vztah, kde to všem zučastněným vyhovuje
    IVETA
    IVETA --- ---
    LISTIKUS: hm tjo flegmatický přístup mi to příjde. Buď je to v něj, v jeho charakteru, nebo nemá zájem o tebe. Každopándě mít partera, který nemá zájem řešit problém, který je ve vztahu, nebyla bych moc dlouho s ním.

    Tak se na to nedívej, kdo je špatnej.. podíl budete mít asi oba dva...a proto by jste si měli společně promluvit..co štve jeho a co tebe, aby jste pro příště se vyvarovali.. ale pokud on nechce.. nech ho být...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LISTIKUS: máš pravdu..najít tu hranici mezi tolerancí k partnerovi a citovou sebedestrukcí bývá v některých vztazích dost obtížné..přesto si pořád myslím, že to člověk nakonec nějak vycítí ..možná to časem uvidíš v lepším světle
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: protože ví, že dnes tu je a zítra tu být nemusí...protože víme, že kdyby vše bylo jinak, tak to nemáme zapotřebí...proto to akceptuje....
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    IVETA: protože o tom nechce mluvit, neumi....ja nevim, vždy když začnu o tom mluvit, tak z toho nic nevyjde....jenom to odkejve.....


    TAYLES: no to je to co ted v sobe resim.....nachazim si pokazde stejny typ protejšku? a nebo jsem jen rozmazlejen floutek, kterej chces mit všechno podle sebe a neni schopen porozumet tomu druhemu....KDO JE TU TEN ŠPATNEJ

    Jinak sorry za me blaboly....asi necekam nejakou radu....jen proste mam tendenci vzdy přemyšlet nahlas a čekat reakci druhych a pak si to urovnat a poknout se vsechno z ptačí perspektivy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam