• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    IVETA
    IVETA --- ---
    LISTIKUS: no s partnerem jsem o tom mluvila, s milencem taky, jsem dost otevřená a dokážu mluvit o čemkoliv.. a manželku jeho neznám.. to je věc mezi ním a jeho manželkou, nevím, proč bych se měla do jeho vztahu pléct...
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: no poradna.. hmm k tomu by měla být za potřebí partnerská láska obou dovu.. a taky souhlas pro poradnu obou dvou.. a když jeden nechce, můžeš stát na hlavě a nic nepomůže.

    Oni mají v manželství jen jediný velký problém: manželka: psychická a finanční závislost na manželi aneb dělám všechny odpovědnými v mém okolí - pokud toto vyřeší .. můžou fungovat skvěle..
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    no jeslti tetu nebo strýčka...to dítě už nezabije =o)

    No ale pokud dovolíš aby jsi měl dva vztahy, tak by jsi mel mít dost respektu ke všem a vyřešit to, než to nechat a tutlat.....jednomu ublížís, ale to přejde....ale jsi upřímněj člověk ti muže veřit....než srab který čeka že se to nejak vyřesí.....da se na toho člověka spolehount?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: dám ti za pravdu: přesně toho bych se bála i já:-)) milenec se mir prostě přihodil a i já jemu.. A kdyby opustil svoji rodinu kvůli mě.. ptala bych se.. a co když opustí mě a naše děti kvůli jiné? bude taky o mě tak špatně mluvit a bude se mnou tak nespokojený, jak je se svojí manželkou?...

    To, co jsi psala není tradiční evorpský postoj? jaký pak?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: někdy je s rodinou v rozvodu nutno intenzivně pracovat..jsou manželské poradny/partnerské/rodinné atd. ..osobně si myslím, že je furt lepší, domluvit se na přijatelném řešení a rozvést se..než aby děcko, mělo za otce kreténa, který z maminky dělá krávu holt...navíc jak dlouho je toto udržitelné..za chvíli bude děcku 10 a rodiče po sobě budou metat nože - to bude tak celé..pač kam toto asi tak může dojít?
    IVETA
    IVETA --- ---
    PETGRIDUS: nedej bože novýho strýčka:-)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    LISTIKUS: no to už pak není úlet.. protože za ten rok se vytah prohloubí, znáte se dobře.. a máte se rádi...a teď to vysvětluj doma svý ženě: tebe si vážím, respektuji tě za to co pro nás děláš.. ale mám rád i svoji milenku...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TAYLES: i tak jsou horší zrady :)

    LISTIKUS: no... já myslím, že člověk si dost často milenku ani nehledá... že jsou věci, které se prostě dějí :)

    Z mýho pohledu - u nevěry bych se nejvíc bála toho, že to dotyčný nezvládne a že v tom začne lítat, že ohrozí mou rodinu. Toho já se u nevěry bojím. Ne, že se někdo s někým vyspí. Ale že tím, že to psychicky nezvládne, ohrozí mé děti. Já osobně bych třeba nemohla věřit chlapovi, který by se kvůli mě chtěl rozvíst a opustit děti. Neměla bych jistotu, že to někdy v budoucnu neudělá znovu. Ale jestli bych s ním měla problém spát? Eh, za určitých okolností asi ne :)
    Ale uznávám, že tohle není evropsky tradiční postoj ;)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    IVETA: to dite pak bude urcite na vrcholu blaha az mu tatinek predstavi jinou tetu
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: ano je tam ta manželka, která nemá páru o tom, co dělá za jejími zády, a jak o ni mluví... kdyby to věděla, lapla by dětsko a rozvedla by se... chudák dítě by nechápalo, co se ději, proč už nemůže vidět tatínka.. tatínek je zlej: on mamince moooc ublížil a maminka ho už nikdy nechce vidět.. dítě: aaaha tatínej zlej...

    Tak? neee to neee...
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: jak se tedy díváš na to ty, když chlap je manželce nevěrný 2 roky, protože vztah neklape, ale je tu dítě, proto neodchází, aby byla plná rodina a dítě tak i vyrůstalo.... je to přeci v dnešním světě normální..
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: ano, a i to je furt jen jeho věc...problém je v tom, že je tam ještě ta manželka a někdy i parner/manžel od té milenky
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: Tayli, když to mýmu milenci vyhovuje? ať si vede paralélních vztahů kolik chce... otázka však zůstavá, bude tak šťastný???? NEEEE, nikdy.....
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: což o to, ať si lidé bydlejí třeba po 50 ti pro mě za mě..tam jde o to, že s tím nejsou obeznámeni všichni zúčastnění a to je pak ten malér
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: jo holt někdo má problém se správně zamilovat celý život, aby láska byla opětovaná a mě se to stalo a hned 2x...a tenkrát jsem si říkala.. dopr.. a teď babo raď...někdy si říkám, jaký by to bylo, kdyby moji zlatí se mnou bydleli a podíleli se na starostech a radostech...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    TANAIS: jenže drobná lež je něco jiného, než žít paralelní život jak nějaký batman
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TANAIS: řekni mi příčinu proč si hledáme milenku.....pak až je otazka kdo koho vic miluje?......chapu, že to může být ulet....potom to taky rychle zkončí....jeden je ubliženej, druhy se vrací domu....ale úlet snad netrva rok čí více
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: no říká se, že pro každého jedince existuje víc lidí, takže tomu mám rozumět tak, že Ty jsi ty dva své jedince potkala v té skoro samé chvíli, což byla šance tak jedna k milionu? dobrá tedy..v tom případě by bylo nejlepší, kdyby tě jeden z nich poslal do prdele, no ne?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TAYLES: nikdy svýmu partnerovi neříká člověk úplně všechno. Nejde to. Partnerský život je plný drobných lží. Už třeba jen ve stylu, že svýmu chlapovi neřekneš, že nemáš na sex s ním náladu, ale prostě řekneš, že tě bolí hlava. Člověk dělá spoustu věcí, se kterýma by ten druhý nesouhlasil. Tohle je, ať chceš nebo ne, ten samej princip a tvrdit, že není, je jen alibismus.
    IVETA
    IVETA --- ---
    LISTIKUS: a když miluješ oba dva současně a stejně? je to srabovina? že bych radá bydlela s oboma? a uživala si s obouma starostí a radostí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam