• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    AISHA
    AISHA --- ---
    JANITA: hm, můžeš milovat dva chlapy, proč ne, důvody různý. Šílený to je, holka má pocit, že je třeba se rozhodnout, klucí to asi tolik neřeší...
    JANITA
    JANITA --- ---
    TANAIS: diky! *
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    zcela určitě je za určitých okolností možné milovat dvě osoby najednou a to dlouhodobě, zásadní problém spočívá v tom si to připustit a neodousidt sám sebe, pač to pak jednoznačně vede k šílenostem :-)

    je možné milovat více osob, zrovna tak, jako je možné milovat více dětí, na tom není nic divného, jen je to nekonvenční, to je to, co z toho dělá problem
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: milovat zenu a i muze soucasne? proc by neslo.. hehe idealni kombinace pro zimni vecery:-))
    JANITA
    JANITA --- ---
    Nevim..., je to mozne?
    JANITA
    JANITA --- ---
    Milovat dve osoby najednou? To snad v mem pripade jde jen tehdy, je-li jeden muz a druha zena... a i tak mi to prijde uplne sileny. Ale asi jsem silena... Treba se s tim clovek rodi. Na(ne)stesti je nas vic.
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Imho clovek casem pochopi, ze ma tak velke srdce, ze muze milovat dve osoby...sice ne uplne stejnym zpusobem, ale imho citem, co je ekvivalentem lasky...imho,)) (ale samo dost zalezi na naturelu:)
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: ještě stále?:_))
    JANITA
    JANITA --- ---
    Vidim, ze jsem tu stale doma ;)
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Díky...
    IVETA
    IVETA --- ---
    26
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Netvrdím, že to má něco společného s věkem...jen jsem chtěla vědět kolik Ti je?
    IVETA
    IVETA --- ---
    a s věkem to nemá nic společnýho:-))

    tohle se stává i 40-letým ženským...
    IVETA
    IVETA --- ---
    EETEE: ne protože, o tom nemá páru, a tak jsme všichni spokojeni..
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Píšeš, že kdyby na to jeho manželka přišla, měla bys výčitky... To ty výčitky jako teď zatím nemáš?
    PS: nevím jestli už to tu padlo, kolik je Ti let?
    IVETA
    IVETA --- ---
    GORK: Gork já mám přítele, tudíž nepotřebuji hledat něco novýho.. seznámit se taky nemám problém, právě naopak, ráda se seznamuji. On se mi stal.. nechtěla jsem a nehladala bokovku a na začátku jsem na to vůbec ani nemyslela, že bych s ním spala. Brala jsem ženáče jako skvělýho kámoše i do nepohody, a pak se to stalo asi po 3 měsících jsem věděla, že jsem zamilovaná, a že ho chci..začla jsem to v podstatě já, tak se to stalo.Kdyby mě neměl rád, tak by se ke mě choval jinak. Pomalu to budou 2 roky, tedy i pro něj 2 roky nevěry ve 2 ročním manželství, a svůj názor neměním miluji 2 chlapy zároveň. A kdyby se chtěl rozvíst, což pochybuju, byla bych v situaci, kdy bych nevěděla s kým.. protože miluji oba dva. Od ženáče nic neočekávám, nic nechci.. užívám a prožívám zaroveň kažnou minutu s ním, protože vím, že teď tu je a zítra nemusí.. rozhodně nebrečím, proč taky? to bych pak musela v každým vztahu, protože vše je přeci nejisté.... Nevím, možná jsi si dělala moc velký naděje, že by tvůj ženáš od manželky odešel a doufala jsi, že bude s tebou.. a právě proto jsi byla zklamaná a plakala, když se tak nestalo.

    Ano, jediný strach, co mám je: tak dlouho se chodí se žbánem pro vodu až se ucho utrhne..z toho mám strach, že ona mu na nevěru příjde, nebo nás přistihne a já budu mít děsný výčitky.. A když jsem se mu o tom zmínila, že mi to dělá starost, že bychom měli už přestat, nechce.. no tak pak? On nese především to riziko... u nás doma se vše ví.....

    Otázka je, kdybych byla sama, tedy single, asi bych se na to dívala jinak..Asi bych ho chtěla, aby se rozvedl, a to hned na začátku, max. do půl roku. Ano měla bych strach, že už se do nikoho jinýho nezamiluju, nebo nikdo do mě a asi bych se víc trápila...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CATZILLA: znám i dlouhodobý případy. Ano, může to fungovat.
    DHA
    DHA --- ---
    CATZILLA: Párkrát jsem se setkala s tím, že manželský pár měl společnou milenku, vždycky to začalo velkým nadšením a skončilo nedobrým koncem. Osobně neznám nikoho, komu by to klapalo dlouhodobě (což neznamená, že to nejde).
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Btw a co vztah, kdy ma chlap dve zeny (ktere o sobe navzajem vi,) a funguje to...znate?,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam