• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Díky...
    IVETA
    IVETA --- ---
    26
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Netvrdím, že to má něco společného s věkem...jen jsem chtěla vědět kolik Ti je?
    IVETA
    IVETA --- ---
    a s věkem to nemá nic společnýho:-))

    tohle se stává i 40-letým ženským...
    IVETA
    IVETA --- ---
    EETEE: ne protože, o tom nemá páru, a tak jsme všichni spokojeni..
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Píšeš, že kdyby na to jeho manželka přišla, měla bys výčitky... To ty výčitky jako teď zatím nemáš?
    PS: nevím jestli už to tu padlo, kolik je Ti let?
    IVETA
    IVETA --- ---
    GORK: Gork já mám přítele, tudíž nepotřebuji hledat něco novýho.. seznámit se taky nemám problém, právě naopak, ráda se seznamuji. On se mi stal.. nechtěla jsem a nehladala bokovku a na začátku jsem na to vůbec ani nemyslela, že bych s ním spala. Brala jsem ženáče jako skvělýho kámoše i do nepohody, a pak se to stalo asi po 3 měsících jsem věděla, že jsem zamilovaná, a že ho chci..začla jsem to v podstatě já, tak se to stalo.Kdyby mě neměl rád, tak by se ke mě choval jinak. Pomalu to budou 2 roky, tedy i pro něj 2 roky nevěry ve 2 ročním manželství, a svůj názor neměním miluji 2 chlapy zároveň. A kdyby se chtěl rozvíst, což pochybuju, byla bych v situaci, kdy bych nevěděla s kým.. protože miluji oba dva. Od ženáče nic neočekávám, nic nechci.. užívám a prožívám zaroveň kažnou minutu s ním, protože vím, že teď tu je a zítra nemusí.. rozhodně nebrečím, proč taky? to bych pak musela v každým vztahu, protože vše je přeci nejisté.... Nevím, možná jsi si dělala moc velký naděje, že by tvůj ženáš od manželky odešel a doufala jsi, že bude s tebou.. a právě proto jsi byla zklamaná a plakala, když se tak nestalo.

    Ano, jediný strach, co mám je: tak dlouho se chodí se žbánem pro vodu až se ucho utrhne..z toho mám strach, že ona mu na nevěru příjde, nebo nás přistihne a já budu mít děsný výčitky.. A když jsem se mu o tom zmínila, že mi to dělá starost, že bychom měli už přestat, nechce.. no tak pak? On nese především to riziko... u nás doma se vše ví.....

    Otázka je, kdybych byla sama, tedy single, asi bych se na to dívala jinak..Asi bych ho chtěla, aby se rozvedl, a to hned na začátku, max. do půl roku. Ano měla bych strach, že už se do nikoho jinýho nezamiluju, nebo nikdo do mě a asi bych se víc trápila...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CATZILLA: znám i dlouhodobý případy. Ano, může to fungovat.
    DHA
    DHA --- ---
    CATZILLA: Párkrát jsem se setkala s tím, že manželský pár měl společnou milenku, vždycky to začalo velkým nadšením a skončilo nedobrým koncem. Osobně neznám nikoho, komu by to klapalo dlouhodobě (což neznamená, že to nejde).
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Btw a co vztah, kdy ma chlap dve zeny (ktere o sobe navzajem vi,) a funguje to...znate?,)
    IVETA
    IVETA --- ---
    DHA: šťastný magor:-)))) jojo to asi všichni...
    IVETA
    IVETA --- ---
    spousta lidí se zamiluje, ještě spolu ani nezačli bydlet a uděljí si dítě, pak jsou hozeni do vody a naučtě se, co nejrychleji plavat....
    IVETA
    IVETA --- ---
    ještě bych k tomu podotka: pokud o mě pečuje s láskou jako dřív.. a nedá pocit, že jsem číslo 2.
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: tak tak..
    DHA
    DHA --- ---
    TANAIS: To je pravda.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    DHA: člověk má neuvěřitelnou schopnost být hluchý a slepý, když na to přijde ;)
    DHA
    DHA --- ---
    LISTIKUS: upřímně já moc na ty zdvojený vztahy nejsem, jelikož se v prvotní zamilovanosti chovám jako "šťastný magor", je téměř nereálné, abych to tajila :-D.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: no... já zas... mám svý limity - pokud by mi byl můj manžel nevěrný, nechci se o tom dozvědět :) Díky za každou milosrdnou lež. Já po těchto věcech nepátrám :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: tak jako u mě a mýho partnera.. možná pro to, že jsme se za život naučili druhýho milovat, ale nevlastnit..pro partnera mít porozumění a chtít pro něj dobro, bez egoismu
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    DHA: tak to tiše zavidím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam