• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    IVETA
    IVETA --- ---
    LILIANNE: kromtoho, ty rikas, ze od nej nic neocekavas.. ale neni prave ten sex to ocekavani??
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LILIANNE: neblbni a blbni :) Kdy jindy, když ne teď?
    Na patnáct jsem Tě netipovala a to, že působíš mladě, neznamená nic špatného, zvláště, když mladá jsi :)

    VYHULENY_UFO a FURYAN: dobře se u vaší debaty bavím, pánové :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    LILIANNE: Ve dvaceti by jsi blbnout mela :) Cim starsi budes tim to bude horsi :)
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    TANAIS: já jsem defakto mladá a blbá, já to klidně sama přiznam ;) ale 15 mi teda neni, je mi 20 :D na jednu stranu si řikam, že bych neměla blbnout a bejt ráda za to, co mam...na druhou stranu ale chci něco novýho no...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Tak samozřejmě žádný vztah není stoprocentní.

    Opravdu působíš mladě. :)

    Na druhou stranu, kdo z nás si tim neprošel.. :)
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    TANAIS: hledam rozptýlení, kdyby ten vztah byl 100%ní, tak bych ho asi nehledala no...ale na druhou stranu mi v něm neni uplně špatně...ale tohle už sem asi ani moc nepatří...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LILIANNE: myslím, že ti na tvým současným vztahu zas tolik nezáleží.
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    TANAIS: jak to myslíš? jakože jsem ochotná, nebo nejsem ochotná riskovat? na to neni co odepsat, protože se to samozřejmě stát může, ale taky nemusí...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    zatloukat, zatloukat, zatloukat a když tě na něm najdou, zatloukat

    jsou věci, který se neříkají :)
    To totiž fakt málo kdo unese

    LILIANNE: mno... to ale nezní moc, jako že nejsi ochotna riskovat svůj vztah...
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    FURYAN: na to neni co odepsat no..
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: Protoze ty to budes nosit v hlave, dokud budete spolu. A hodne lidi to neunese, proto tolikrat konci tyhle akce na tom, ze to na sebe partner stejne vykeca...
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    FURYAN: ne, nemam
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: A uz mas predstavu, jak se budes citit, az se po takovem sexu vratis domu a uvidis se s partnerem?
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    TANAIS: ok, beru, máš pravdu. jak jsem už psala, nebudu to hrotit a uvidí se :) ale jinak - já nemam pocit, že tim, že bych se s nim vyspala, by mi na něj vznikal nějakej nárok :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LILIANNE: on dává v sázku sakra hodně, jestli má rodinu a děti, dokonce víc, než ty :)
    On neví, jak ty zareaguješ nebo ne, přece. On neví, jestli když si s tebou jednou zašuká, že ty to pak ustojíš... a konec konců ani on si nemusí bejt jistej tím, že to ustojí on sám.
    Jestli jsi ostatně takhle nikdy neulítla, tak stejně nevíš, jak na to sama budeš reagovat. Těch variant, jak se na to dá reagovat, je celá řada a zamilování je jen jednou z nich. Dopředu můžeš předpokládat, ale jistá si bejt nemůžeš.

    Pokud sex (někdo tomu říká vztah) s ženáčem případně pokud ty jsi sama zadaná, případně pokud , tak to chce fakt notnou dávku pragmatismu.

    Při vší úctě, někdy když to tu čtu, říkám si, že moc nerozumím tomu, proč se tu tak probíraj věci typu "můj ženáč mě nechce". Ženáč predevším není můj. A označit ho kvůli tomu za sraba, případně alibistu, je nesmysl a nesvědčí to ani tak o jeho chybách...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LILIANNE: jo, kdyz to tady tak ctu, tak se ani nedivim chlapikum, co si chtej po deseti letech manzelstvi odskocit na nejakou peknou pruznou mladou dvacetiletou buchticku, ktera se chce vyradit a zatim jen zkouma, kolik je na svete curaku a kterej si pasuje nejlip.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: Vyradit se chce jednou za cas kazdej. (muj osobni nazor, nemusi se tady vyrojit 60 lidi, co to tak nemaj)

    Lisi se to jen tim, ze nekdo to uskutecni a jinej bude nervozni a mit v noci mokry sny.
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    VYHULENY_UFO: ne, 15 ne. proč si myslíš, že to hraje roli?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LILIANNE: kolik ti je? 15?
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: nevim, jestli někam směřuje nebo ne...je pravda, že je to spíš stereotyp, ale neni to vyloženě špatný...spíš mam ze sebe pocit, že se chci vyřádit a pak se bejt zase hodná...ale tim se nijak neomlouvam...kdyby mi tohle někdo řekl před měsícem, tak bych ho asi odsoudila...:D
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: no vždyt to ale píšu, i kdyby jo, tak nejsem tak blbá, abych od něj něco očekávala..už od začátku mam v tomhle prostě jasno, že když se zamiluju, jsem kráva já a je to muj problém...kdyby se měl zamilovat on, je to zase jeho problém..:)
    SITH
    SITH --- ---
    SITH: a vicemene on riskuje rodinu a deti. Ty riskujes dvoulety vztah, ktery jak je videt, uz nikam nesmeruje a je nudny, protoze hledas rozptyleni po tak kratke dobe
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: :)))) a to je nejaka jistota ze se do neho zenamilujes, kdyz mas ted pritele? nevi, co ti rupne v hlave za dva mesice. Nebo jemu. Udivuje me tvoje jistota toho, ze se nic nestane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam