• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    FURYAN: na to neni co odepsat no..
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: Protoze ty to budes nosit v hlave, dokud budete spolu. A hodne lidi to neunese, proto tolikrat konci tyhle akce na tom, ze to na sebe partner stejne vykeca...
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    FURYAN: ne, nemam
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: A uz mas predstavu, jak se budes citit, az se po takovem sexu vratis domu a uvidis se s partnerem?
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    TANAIS: ok, beru, máš pravdu. jak jsem už psala, nebudu to hrotit a uvidí se :) ale jinak - já nemam pocit, že tim, že bych se s nim vyspala, by mi na něj vznikal nějakej nárok :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LILIANNE: on dává v sázku sakra hodně, jestli má rodinu a děti, dokonce víc, než ty :)
    On neví, jak ty zareaguješ nebo ne, přece. On neví, jestli když si s tebou jednou zašuká, že ty to pak ustojíš... a konec konců ani on si nemusí bejt jistej tím, že to ustojí on sám.
    Jestli jsi ostatně takhle nikdy neulítla, tak stejně nevíš, jak na to sama budeš reagovat. Těch variant, jak se na to dá reagovat, je celá řada a zamilování je jen jednou z nich. Dopředu můžeš předpokládat, ale jistá si bejt nemůžeš.

    Pokud sex (někdo tomu říká vztah) s ženáčem případně pokud ty jsi sama zadaná, případně pokud , tak to chce fakt notnou dávku pragmatismu.

    Při vší úctě, někdy když to tu čtu, říkám si, že moc nerozumím tomu, proč se tu tak probíraj věci typu "můj ženáč mě nechce". Ženáč predevším není můj. A označit ho kvůli tomu za sraba, případně alibistu, je nesmysl a nesvědčí to ani tak o jeho chybách...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LILIANNE: jo, kdyz to tady tak ctu, tak se ani nedivim chlapikum, co si chtej po deseti letech manzelstvi odskocit na nejakou peknou pruznou mladou dvacetiletou buchticku, ktera se chce vyradit a zatim jen zkouma, kolik je na svete curaku a kterej si pasuje nejlip.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: Vyradit se chce jednou za cas kazdej. (muj osobni nazor, nemusi se tady vyrojit 60 lidi, co to tak nemaj)

    Lisi se to jen tim, ze nekdo to uskutecni a jinej bude nervozni a mit v noci mokry sny.
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    VYHULENY_UFO: ne, 15 ne. proč si myslíš, že to hraje roli?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LILIANNE: kolik ti je? 15?
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: nevim, jestli někam směřuje nebo ne...je pravda, že je to spíš stereotyp, ale neni to vyloženě špatný...spíš mam ze sebe pocit, že se chci vyřádit a pak se bejt zase hodná...ale tim se nijak neomlouvam...kdyby mi tohle někdo řekl před měsícem, tak bych ho asi odsoudila...:D
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: no vždyt to ale píšu, i kdyby jo, tak nejsem tak blbá, abych od něj něco očekávala..už od začátku mam v tomhle prostě jasno, že když se zamiluju, jsem kráva já a je to muj problém...kdyby se měl zamilovat on, je to zase jeho problém..:)
    SITH
    SITH --- ---
    SITH: a vicemene on riskuje rodinu a deti. Ty riskujes dvoulety vztah, ktery jak je videt, uz nikam nesmeruje a je nudny, protoze hledas rozptyleni po tak kratke dobe
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: :)))) a to je nejaka jistota ze se do neho zenamilujes, kdyz mas ted pritele? nevi, co ti rupne v hlave za dva mesice. Nebo jemu. Udivuje me tvoje jistota toho, ze se nic nestane.
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    FURYAN: nedává v sázku vůbec nic ale...ví, že mam přítele a že s nim chci zustat (kdybych se náhodou zamilovala, tak je to muj problém a nebudu z toho vyvozovat nějaký následky) a že mi jde jenom o sex a přátelskej pokec (kterej nám jde)...ale to bych asi měla říct jemu a ne vám tady :D
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    GOODIE: Nemyslel jsem to nijak negativne proti tomu muzi. Je to kazdyho vec, co dela, nekdo si proste cenni toho, co buduje vic, nez radovanek a novych zazitku. Na tom nic spatneho nevidim.
    GOODIE
    GOODIE --- ---
    FURYAN: jojo je to srab, vymenit zenskou s kterou ma "jistotu" za zenskou s kterou by poznal poradny uragan, protoze na to nema koule permanentne.. ve finale mu pak vyhovuje ten domaci klid...

    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: Boji se. Nic vic. Proste zenaty muz ve standardnim konformnim vztahu, kde se zije podle pravidel, dava v sazku docela hodne.
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: na chlapy se musí přímo
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: jsou fakt tak natuplí, nebo jim lichotí, že je žena "svádí"?? protože v tom fakt nejsem moc dobrá, vždycky sváděli muži mě...:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam