• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    IVETA
    IVETA --- ---
    kdyz budeme mit deti, tak se na nasem sexualnim vztahu moc menit nebude, mozna jen to, ze bude mene casu na hradky, a tak si pozvem jiny par k nam dom (v pripade, ze budou deti u prarodicu).

    Jedine kde by mohl naskytnou problem je v tom: ze ja budu vice doma s detmi a pritel bude litat..bude mit tudiz vice moznosti a ja zacnu byt treba sobecka a vycitat mu, ze on ma na to vic casu jak ja..aa protoze vim, ze pritel neni jesitny, prave naopak tolerantni a umi dobre naslouchat, bude to pul na pul.. jednou ty a jednou ja....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SITH: jeden z mála, který to fakt přizná :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Já si tě nevybral. Nevěděl jsem, že smím diskutovat jenom s těmi, se kterými mám shodný názor. Omlouvám se.
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: jezis mane proc sis vybral me:-))) ti rikam narovinu my dva se spolu bavit nemuzeme, uz drive jsme se dostali do konfliktu, jelikoz mame oba jiny pohled na vztahy..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Znám lidi, kteří sex bez poutání a bez bičování nepovažují za sex. Znamená to, že se máme bičovat všichni, že je to použitelný návod pro ostatní? Vadí ti nevěra - dovol partnerovi mimopartnerský sex - to bohužel není řešení.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: No právě. Mně by zajímalo, jak to vidí ti, co už mají děti. Dokud nemáš děti, máš starost a odpovědnost jenom za sebe. Dokud jsem byl svobodný a bezdětný, tak jsem si troufnul i na závodění v autě. Dnes už bych to nedokázal, právě kvůli té odpovědnosti, říkejme tomu klidně strachu.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ano... a rad posloucha kde jsme to delali a jak...

    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ILLUZE: ne, to sem nikde nenapsala.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: takže tvůj partner ví o tvé nevěře a otevřeně o tom mluvíte?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HITOMI: takže otevřenost je, když partneři na sebe tomu druhému všechno vyzvoní a mají potřebu s tím druhým o všem mluvit?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: dostal si odpoved, po ktere si touzil.
    Krom toho v pripade takove dohody ani ty ulety kolikrat nemusi nastat, jde jen o to, ze ti dva se rozhodnou, ze takove veci chtej vedet. Treba tohle je pro me mnohem dulezitejsi fakt.

    IVETA: ja si s nim nic vyjasnovat uz fakt nechci, ta debata nejak nic neprinasi ^_^
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se pridavam k HITOMI, nam to funguje taky skvele, ale na deti zatim mame cas...
    IVETA
    IVETA --- ---
    a nemeli by jste si vyjasnit, co pod slovem otevreny vztah rozumite????
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Jo, tak to je vážně skvělé. Aspoň, že jeden takový pár existuje.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: ano, znam :) a jsou tam i deti.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Souhlasím, všimni si, že jsem proti tomu nic nenamítal. Jenom jsem se ptal, jestli znáš někoho, kdo to tak praktikuje? Ono spáchat sebevraždu taky vylučuje možnost být nevěrný.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: tim se eliminuje nevera....pokud se dohodnes, nejde o neveru.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Aha, takže hra se slovy. Píšeš, že se skvěle eliminuje a tohle spojení prostě znamená, že tenhle způsob báječně funguje.
    Zeptám se tě, kolik znáš lidí, kteří žijí v déletrvajícím vztahu (cca 5 a více let), mají děti a funguje jim skvěle tento způsob? Ty sama tento skvělý způsob využíváš?
    Já proti tomu nic nenamítám, možní to skutečně skvěle funguje, jenom neznám nikoho, komu by to takhle fungovalo.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: je tam treba, tj. jedna z moznosti, takze zadny absolutni navod, ma slova skutecne prekrucujes.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Nepřesně?
    nevera se treba skvele eliminuje tim zpusobem, ze si od zacatku nastavis "volnejsi" vztah, ze po domluve s partnerem
    Tak tady to máš přesně. Troufám si říct, že smysl zůstává stejný.
    Samozřejmě se mnou nemusíš diskutovat, ale prosím netvrď, že se mnou nechceš diskutovat proto, že tvá slova překrucuji, když tomu tak není.
    Děkuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam