• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: No právě. Mně by zajímalo, jak to vidí ti, co už mají děti. Dokud nemáš děti, máš starost a odpovědnost jenom za sebe. Dokud jsem byl svobodný a bezdětný, tak jsem si troufnul i na závodění v autě. Dnes už bych to nedokázal, právě kvůli té odpovědnosti, říkejme tomu klidně strachu.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ano... a rad posloucha kde jsme to delali a jak...

    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ILLUZE: ne, to sem nikde nenapsala.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: takže tvůj partner ví o tvé nevěře a otevřeně o tom mluvíte?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HITOMI: takže otevřenost je, když partneři na sebe tomu druhému všechno vyzvoní a mají potřebu s tím druhým o všem mluvit?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: dostal si odpoved, po ktere si touzil.
    Krom toho v pripade takove dohody ani ty ulety kolikrat nemusi nastat, jde jen o to, ze ti dva se rozhodnou, ze takove veci chtej vedet. Treba tohle je pro me mnohem dulezitejsi fakt.

    IVETA: ja si s nim nic vyjasnovat uz fakt nechci, ta debata nejak nic neprinasi ^_^
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se pridavam k HITOMI, nam to funguje taky skvele, ale na deti zatim mame cas...
    IVETA
    IVETA --- ---
    a nemeli by jste si vyjasnit, co pod slovem otevreny vztah rozumite????
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Jo, tak to je vážně skvělé. Aspoň, že jeden takový pár existuje.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: ano, znam :) a jsou tam i deti.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Souhlasím, všimni si, že jsem proti tomu nic nenamítal. Jenom jsem se ptal, jestli znáš někoho, kdo to tak praktikuje? Ono spáchat sebevraždu taky vylučuje možnost být nevěrný.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: tim se eliminuje nevera....pokud se dohodnes, nejde o neveru.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Aha, takže hra se slovy. Píšeš, že se skvěle eliminuje a tohle spojení prostě znamená, že tenhle způsob báječně funguje.
    Zeptám se tě, kolik znáš lidí, kteří žijí v déletrvajícím vztahu (cca 5 a více let), mají děti a funguje jim skvěle tento způsob? Ty sama tento skvělý způsob využíváš?
    Já proti tomu nic nenamítám, možní to skutečně skvěle funguje, jenom neznám nikoho, komu by to takhle fungovalo.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: je tam treba, tj. jedna z moznosti, takze zadny absolutni navod, ma slova skutecne prekrucujes.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Nepřesně?
    nevera se treba skvele eliminuje tim zpusobem, ze si od zacatku nastavis "volnejsi" vztah, ze po domluve s partnerem
    Tak tady to máš přesně. Troufám si říct, že smysl zůstává stejný.
    Samozřejmě se mnou nemusíš diskutovat, ale prosím netvrď, že se mnou nechceš diskutovat proto, že tvá slova překrucuji, když tomu tak není.
    Děkuji.
    GOODIE
    GOODIE --- ---
    HITOMI: ale vy teda s pritelem mate volny vztah? Muzes si uzivat sexu "oficialne" jinde? Vi o tom?... Nebo jen spolecne?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: citujes me nepresne, nemam zajem se s tebou o tom bavit, protoze to tim prekrucujes, tudiz nemam potrebu pred tebou neco obhajovat, protoze to nema smysl. Staci?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Smím se zeptat o jakém vztahu to vlastně píšeš?
    Jsi proti generalizaci, ale sama nebo sám napíšeš, že nevěra se skvěle eliminuje dohodou což vypadá jako absolutní (generální) návod. Vyslovuješ svoje názory, ale nechceš je obhajovat. Jako bys jim zas tolik nevěřil/nevěřila.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    GOODIE: to je samozrejme taky jedna z moznosti. Zalezi, jak si to proste zaridis :) nelze rict, ze je jedno obecne lepsi jak druhy.
    GOODIE
    GOODIE --- ---
    HITOMI: a neni teda lepsi v tom vztahu mit tu volnost jinak? Treba, ze spolecne chodite na swingers apod?...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam