• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ILLUZE: A to přitom většinou překrucuju slova druhých.:-))
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    IVETA: kdyz budeme mit deti, tak se na nasem sexualnim vztahu moc menit nebude, mozna jen to, ze bude mene casu na hradky, a tak si pozvem jiny par k nam dom (v pripade, ze budou deti u prarodicu)

    jenom jestli si to moc nemalujes ;))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: kolik na to vsadíš, že se nic nezmění?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    COWBOY: vystihl jsi to přesně...
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: co tim myslis ja nej ja a ja? ja jsem ja a pritel je pritel.. deti jsou deti...
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: a na to jsem preci psala

    IVETA --- --- 17:53:01 26.12.2009
    kdyz budeme mit deti, tak se na nasem sexualnim vztahu moc menit nebude, mozna jen to, ze bude mene casu na hradky, a tak si pozvem jiny par k nam dom (v pripade, ze budou deti u prarodicu).

    Jedine kde by mohl naskytnou problem je v tom: ze ja budu vice doma s detmi a pritel bude litat..bude mit tudiz vice moznosti a ja zacnu byt treba sobecka a vycitat mu, ze on ma na to vic casu jak ja..aa protoze vim, ze pritel neni jesitny, prave naopak tolerantni a umi dobre naslouchat, bude to pul na pul.. jednou ty a jednou ja....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: všimla sis, že stále píšeš a asi i v soukromí jednáš stylem "já, jen já a já"?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Illuze neříká, že otevřenost vztahu má vliv na výchovu dětí - alespoň já to nikde nečetl. Ona pouze naznačuje, že s příchodem dětí se může stát, že ti ten otevřený vtah už nebude tolik vyhovovat a může nastat problém se změnou nastavení pravidel ve vztahu. Nic jiného.
    IVETA
    IVETA --- ---
    (zarlivost, kontrolovani, hadky) jsem psala, protoze by byli, kdyby vztah byl tvyma ocima normalni a na naveru by se prislo, je jasny, ze budes nestastna, kontrolovat, zarlit a hadat...toto je pak spatny vliv na deti...

    otevrenosti vztahu se tomuto vyvarujes..
    IVETA
    IVETA --- ---
    hm jen prosim te, vcem je ten rozdil otevrenosti vztahu nebo neotevrenosti toho vztahu, kdyz tu jsou deti.. proc by mel otevreny vztah pusobit spatne na deti? bzw. na vychovu deti vice, jak normalni vztah s zarlivosti, kontrolovanim a hadkama?


    rodice snad budeme tak jako tak... a starat se budeme tak jako tak... a jedno jestli je vztah otevreny nebo ne...
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: mozna jsem tvoji otazku pochopila spatne.. ptala jsi se : v cem si mylim, ze bych mohla byt (kdyz tu bude dite) zavisla na priteli..

    nebo jsi se ptala: v cem si myslim, ze bych mohla byt zavisla, kdyz tu bude dite...vztahova vec na dite..

    ja to pochopila jako tu prvni verz.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Jistě, staneš se závislou na dětech, přesněji děti budou závislé na tobě. To váš nezávislý vztah s partnerem určitě posílí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: hele, napadlo tě někdy, že ad. dítě - že to opravdu není už jen o tobě, ale o jeho potřebách a hlavně životě?

    P.S.
    zvládly jiné, ano, zvládnutelné to povětšinou je... jen pak dej vědět, jaké to je být v tomto případě "nezávislá" ;-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: no ja bych nemohla/nechtela byt na priteli zavisla nam by to totiz zrujnovalo vztah.. a ja radsi spokojenost a klid.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: no me to spis vyznelo z tvych prispevku, ze bez chlapa bys vychovu a postarani se o deti nezvladla... takze jsem ti naznacovala, byt nazavisla..
    IVETA
    IVETA --- ---
    HITOMI: o to ani tak nejde, co psala Iluze..

    on manzel nam taky muze chtit udelat radost.. jen rano pro snidani a uz se nikdy nevratit, ze.. smrtelna autonehoda..

    takze pokud se od jine vrati v poradku domu, tak hlavne ze mel Spass..
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: v čem si myslíš, že bys mohla být ad. děti na svém partnerovi závislá?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HITOMI: jistěže se mi to stát může...
    jen nemám potřebu se zbytečně stresovat a nechat si vykládat od svého partnera o jeho záletech a ani on by nejásal, ale pravděpodobně mě poslal do ..., kdyby zjistil, kdybych byla nevěrná
    přesto nemám pocit, že se vzájemně v těchto ohledech omezujeme
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ILLUZE: a tohle se snad nemuze stat treba tobe? jakej je v tom rozdil a jak to souvisi s otevrenosti vztahu?
    rekla bych, ze nijak. Jen v jednom z tech pripadu o milenkach vis a v druhem ne.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ili nevim, ted nemzu osobne rict, jeste jsem nebyla matkou... kazdpodne nemam rada byt na priteli jakymkoliv zpösobem zavisla..a v pripade ditete to stejne! kdyz se on zamiluje nekde jinde bude chtit odejit no holt neda se nic delat.. sednem a rozebereme situaci, co bude pro dite to nejlepsi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam