• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    já stejně pořád něchápu, k čemu takový "volný vztah" vlastně je
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TANAIS: ze uvadis nepresnosti jsem nikdy nerekla a ani nevyrkla zadny zaver, achjo.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    HITOMI: každému co jeho jest :) Mimochodem, spadám spíše do kategorie Husákových dětí - nemyslím, že jsem starší generace :) Jen prostě vnímám věci jinak, než Ty. Přešla jsi bez jakýchkoli komentářů mou poznámku k rozdílu mezi otevřeností a sdílení pocitů a mezi nesmyslu o zakázaných tématech. Narozdíl ode mě však, jak jsi sama uvedla, vše vždy formuluješ přesně, čili je možné, že jsem v naší komunikaci uvedla určité nepřesnosti pouze já a tudíž jsme se nemohly dobrat nějakého závěru. A to říkám i přesto, že mám dojem, že ty sis přesto závěr učinila :) Mládí vpřed! :) Však on ten život ještě pár kotrmelců přichystá :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IVETA: presne tak. Vnimam to stejnym zpusobem. A nevylucuje to ani moznost, ze treba bokovky vubec nebudou. protoze se o vsem samozrejme komunikuje a vzdycky jde o to, aby s tim stavem byli spokojeni oba a nikomu to neublizovalo.
    IVETA
    IVETA --- ---
    HITOMI: tak tak.
    Asi jsem na zacatku zapomela uvest, ze nam neslo otevrenosti vztahu dat moznosti, tak a ted si muzeme litat kazdy vikend s jinym/jinou..my jsme chteli odstranit ze vtahu zaduhy jako je: majetnictvi, zarlivost, kontrolovani, neduvera, hadky,zavislost nejen citova, a vse s timto spojene...

    V pripade, ze by jsme vedli vztah ty jis MOJE pritelkyne a ja jsem TVUJ pritel a my jsme jedna vez.. zacali by problemy, nespokejenost, ocekavani atd... v pripade nevery, jak jsi me to mohl/a udelat, ty.. ja ti verila/a.. byla by neduvera, kontrolovani a dalsi..

    Toho vseho jsme se chteli vyvarovat a mit se radi bez toho se vlastnit.. a kdyz se stane romanek, no tak se stane, ale nemusime to tajit lhal atd... a nerikam, ze se to deje kazdy vikend....proste je to volny...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: proc by melo? otevreny vztah preci automaticky neznamena, ze si kazdej musi uzivat i jinde. Kdyz by to nejakym zpusobem narusovalo rodinnou pohodu, muze se od toho preci upustit.
    IVETA
    IVETA --- ---
    _BENNY: :-) vzdyt vim.. ale pokud se divam na svoji mati, tak to az tak spatny nebude:-))

    jen tu slo o to, ze vetsina tu nepreferuje otevreny vztah a nechapou zrejme jak tak muze nekdo vubec zit...

    me to vyhovuje, jsem spokojena a punkt.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    IVETA: jo, treba. a taky probehnou nejake ty hormonalni zmeny, ktere z tebe udelaji trochu jineho cloveka...
    IVETA
    IVETA --- ---
    _BENNY: lol to je jediny ceho se obavam, ze po porodu uz nikdy nebudu vlka:-)) ma to spousta zenskej...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    IVETA: treba az budes mit dite, stane se z tebe frigidni megera a tvuj tolerantni muz od vas bude muset utect, aby se nezblaznil... i to se stava ;-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Ty umíš oddělit sex s otcem svých dětí od vztahu s otcem svých dětí?
    IVETA
    IVETA --- ---
    _BENNY: taky jsem psala.. ze matkou nejsem.. tudiz nemuzu mluvit osobne z reality.. a tudiz jsou to jen domenky!!
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: pasla jsem ryze sexualne!!!!!!!! boze cowboy neotacej to furt!! bavili jsme se o volnem vztahu a sexu.... sex se zmeni jen v tom, ze ho bude mene
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ILLUZE: A to přitom většinou překrucuju slova druhých.:-))
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    IVETA: kdyz budeme mit deti, tak se na nasem sexualnim vztahu moc menit nebude, mozna jen to, ze bude mene casu na hradky, a tak si pozvem jiny par k nam dom (v pripade, ze budou deti u prarodicu)

    jenom jestli si to moc nemalujes ;))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: kolik na to vsadíš, že se nic nezmění?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    COWBOY: vystihl jsi to přesně...
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: co tim myslis ja nej ja a ja? ja jsem ja a pritel je pritel.. deti jsou deti...
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: a na to jsem preci psala

    IVETA --- --- 17:53:01 26.12.2009
    kdyz budeme mit deti, tak se na nasem sexualnim vztahu moc menit nebude, mozna jen to, ze bude mene casu na hradky, a tak si pozvem jiny par k nam dom (v pripade, ze budou deti u prarodicu).

    Jedine kde by mohl naskytnou problem je v tom: ze ja budu vice doma s detmi a pritel bude litat..bude mit tudiz vice moznosti a ja zacnu byt treba sobecka a vycitat mu, ze on ma na to vic casu jak ja..aa protoze vim, ze pritel neni jesitny, prave naopak tolerantni a umi dobre naslouchat, bude to pul na pul.. jednou ty a jednou ja....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA: všimla sis, že stále píšeš a asi i v soukromí jednáš stylem "já, jen já a já"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam