• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: nevím, proč se rozvádět s chlapem, který od ní odejít nechce. Kvůli pár orgasmům zahodit deset let a připravit děti o tátu? Teď? Když má všechny trumfy v ruce? V životě se dějou mnohem horší věci.
    Jo, a slídění je ošklivý nepěkná věc.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ENELI: presne tak.. myslim, ze v kazdym vztahu muzou nastat zklamani a bolesti, v pripade, ze jsou zapojene city...u zenate/tyho to bude zrejme zklamani, kdyz odrekne nejake setkani, protoze je mu dulezitejsi rodina a musi se o ni starat.....


    CATZILLA: takze teoreticky by pro tebe bylo nejlepsi zacit si vztah, kde nezapojis city, ale budes si toho dotycnyho vazit za to, co v zivote dokazal, jaky je a co pro tebe dela... protoze tu nebudou z tve strany city, nebudes mit ani zadny velky ocekavani od toho, co by mel udelat a vse co pro tebe udela, te bude delat stastnou:-)))nebo ne?
    IVETA
    IVETA --- ---
    CATZILLA: nemyslim si, ze by to byl pud sebezachovy, a bloky ze strachu se zamilovat... spis, clovek cim je starsi, mysli vic rozumem jak srdcem.. ale potkat partnera, ktery by splnoval predpoklady pasujiciho partnera, tak se rada zamiluji...tedy nevidet zadny ALE....nebo minimalne 3, se kteryma bych umela zit...
    IVETA
    IVETA --- ---
    a proc to sem pripichuji?

    tady se vzdy hlavne mluvilo o vztahu zenaty-ta a milenka... je zajimave cist vse z pohledu podvadene manzelky, ktera miluje dusi i telem...
    IVETA
    IVETA --- ---
    ahoj, docela zajimave deni me prijde v teto diskuz. :

    http://diskuse.doktorka.cz/nenavidim-tu-zenskou

    ctu to uz od zacatku a je to jak telenovela, mrknete a napiste svoje mineni.. ja jsem jui navrhovala rozvod...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CATZILLA: to teď zní, jako by Ti bylo padesát :)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    TANAIS: To prijde casem, kdyz se clovek castokrat hodne spali...proste nastoupi pud sebezachovy:D Proste uz se nezamilovavam jako driv, takovou tu prvotni zmastenost jsem podvedome eliminovala uplne...netusim, jak to delam, ale proste mam uz bloky...osobne nemam pocit, ze se o neco osizuju, s tim jak jsem bohuzel prehnane citliva (mam krehkou dusi, ale nikdo mi to neveri:D) spis jedine dobre, ze uz se nehroutim...:)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    TANAIS: no, mam to nastavene stejne...takze - ja proste nemam volbu, ja se neumim citove "neangazovat" pokud jde o vztah...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AFRAM: já to aninezávidím... spíš mi nejde na rozum, jak to jako jde udělat :) Já se vždycky do chlapa, který je mi blízko, zamilovávám. Jenomže mi jaksi nevadí, že i přesto musím žít reálný život a že ne vše může jít tak, jak bych chtěla. A přijde mi, že nelítat v tom citově - že bych se tím v životě o hodně ošidila.
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ad [ AFRAM @ Vztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..." ] - zatim vetsina hlasujicich jsou jen zvedavi, co zatim se vztahem se zenatym ci vdanou nemaji zkusenosti:-)))

    ti co se jich to tyka by se meli polepsit.-))
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ENELI: hlavne...ja mam pocit, ze to, zda urcity vztah zustane citove plochy ci ne - je nekde mimo nas...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    CATZILLA: pak ti ovsem zavidim - fakt, bez ironie - ze ti staci udrzovat citove plochy vztah...s tim jsem asi nemel nikdy problem u "jednonocek" - ale pokud slo o vztah, asi bych citove plochy tezko snasel.....
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    ENELI: A protoze uz jsem do zadaneho zamilovana byla a odnesla si z toho zaludecni neurozu, uz si je radeji nepoustim moc k telu...se svobodnyma to jeste nedokazu...ale ucim se to,)) Cim jsem starsi, tim ty rozchody beru klidneji..asi trening:D
    ENELI
    ENELI --- ---
    CATZILLA: víš, a to je o tom...asi se předem ten kdo je vyhledává chrání před zklámáním, možná tak podvědomě hledá právě ty zadané nebo ho právě ti přitahují.
    Ale i v takových vztazích jsou taky různé priority.... někdy je to citově plochý vztah ale jindy naopak :-) takže i zde nastávají zklamání a bolest :-(
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    ENELI: Ne, to nema nic s tim, ze by me lakalo, co nemuzu mit, kdysi jsem vztahy se zadanymi dokonce striktne odsuzovala, ale proste od zadaneho nic necekam tj. nemuzu byt zklamana...

    AFRAM: Kdyz mam jasne dane hranice, ani "vse" nezkousim pozadovat,) Porad lepsi nez mit vse kratkodobe a pak to zase ztratit...mozna jsem uz jen unavena z vecneho investovani a rozchodu,)) Se zadanym staci udrzovat citove plochy vztah a pak clovek zadna omezeni nevnima bolestne,)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    CATZILLA: zas ale - pokud mas ve zvyku pozadovat "vse" - ten zenaty ti to "vse" muze nabidnout jen ztezko, nebo ano? Prave ta omezeni ktera to prinasi jsou nekdy dost bolestna, pro chlapa s vdanou partnerkou stejne jako pro zenskou s zenacem...
    ENELI
    ENELI --- ---
    CATZILLA:
    možná jen .....zkrátka jsi na "zadaný ",....."volní" tě tolik neberou :-)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Ja se porad vidam s tim, co byl zenaty a rozvedl se (ne kvuli mne, manzelka byla dlouhodobe frustrovana...ale ani se nedivim,)), nicmene jsem nekoho v te dobe mela a on si nasel mladsi nez ja:D Docela casto se vidame, kazdy den telefony, jednou za uherak se spolu vyspime, ale spise to sklouzlo do vztahu bratr a sestra nebo kamos u piva:D (nicmene jsem si vedoma, ze vztahove by nam to neklapalo)
    Momentalne si zacinam s dalsim zenatym, protoze mi vyhovuje, ze je vse jasne dane a od rodiny nikdy neodejde...se svobodnymi mam problem, protoze zadna hranice dana neni a ja mam ve zvyku vyzadovat vse, hraji tam pak roli jista ocekavani a nasledne byvam zklamana...to se u zadanych eliminuje,)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ENELI: no, skoda ze nevidim do tveho hlasovani....jinak bych neco rekl:-)
    ENELI
    ENELI --- ---
    AFRAM:
    IVETA:
    to je fakt klasika....co afri ...?
    IVETA:
    ty podváděné osůbky asi tento klub nenašly :-( ....:-)
    IVETA:
    svobodný+ svobodná.... nemají zatím asi co říct....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam