• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Hele, ještě takovej dotaz.. když není kam jít, napadá vás ještě nějaká jiná varianta než auto/hotel?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MORTWYRTHA: to se nevylučuje
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    TANAIS: ocekavat od toho nemusis vubec nic, ale to ti nezaruci, ze se do nej nezamilujes
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MORTWYRTHA: záleží na tom, co od toho milenka očekává.
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: pokud bez nej muzes byt a osudove ho nemilujes, tak jdi od toho... je to tezky, vetsinou bolestivy a malo kdy to dopadne v prospech milenky...
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    TANAIS: právě teď mám asi stejný názor..
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: toť otázka... :) Milovat ženáče je někdy pěkně na pytel :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    TANAIS: u mě to je taky pud sebezáchovy spíš než rozum. Nicméně pořád nevím, no :)
    Já asi ani nečekám že by se rozvedl, spíš jestli do toho i tak jít, nebo nejít, no..
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: U mě vyhrál hlas sdrce, ale u něho rozum :-) Rozvedl se až tři roky po mně, manželka mu to tak dlouho předhazovala, až to stejně šlo do prčic.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PAPAFREDO: záleží na tom, co rozvod ovlivňuje... pokud jsou v tom děti, pak ano, je to hodně složitý... pokud v tom děti nejsou, je to podstatně jednodušší. Alepsoň podle toho, co jsem si "vyzkoušela" já :)
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    SLIBOVALM SEM, ŽE SE ROZVEDU A ANI DVA ROKY NETRVALO A SEM ROZVEDENEJ :) holky, vono to Vážně neni vubec jednoduchý..
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: u mě rozum vždycky vyhrál.. nebo... rozum... spíš pud sebezáchovy... to bych řekla je přesnější :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Asi jste tady tohle téma řešili xkrát.. jak jste přežívali vaše souboje emocí (= sakra asi h mám ráda) vs. rozumu (=je ženatej, popř. ještě s dětma)?
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    MEG: ano, souhlas, casto jde o podprahove rozhodování:-)
    MEG
    MEG --- ---
    BLONDYNKA: své nečetné "boční" vztahy jsem vždy ukončila já, často ani ne na základě hádky, ale jakéhosi vyšumění. já vůbec nejsem italský typ. :-) někdy proběhla výměna názorů poté. ale zůstali jsme přáteli. imho bez dalších nadějí. ;-)
    MEG
    MEG --- ---
    AFRAM: minimálně podprahově určitě a vždycky. :-)
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: jak píše MORTWYRTHA, jinak to může fungovat v pohodě "navždy" a myslím, že i ten sex je nejlepší, když, krom něj, nic jinýho nechceš a nepotřebuješ :-)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    BLONDYNKA: ja myslim, ze to zalezi na tom, jestli to oba budou jeste chtit a jestli si jeden z nich nenajde jiny, atraktivnejsi protejsek na uspokojovani svych potreb nebo na vztah...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BLONDYNKA: těžko říct... já do stejný řeky nikdy nevstoupila :) A když už jsem se s někym rozešla, bylo to na furt.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AFRAM: Tak jsem to taky měla :-) Nelze než podepsat.

    BTW ať to tu nevypadá zas jako teenagerský chat, dávám otázku do pléna: Přemýšlela jsem takhle, jak dlouho se dají tyhle milenecké vztahy udržovat. U mě to většinou bylo tak nějak jiskření - sex - něco - hádka - rozchod - kontakt po čase - ještě lepší sex - hádka - a tak dále dokola, různě prokládané smíry, rozchody, vášněmi atakdále. A dokáže to trvat léta, tak by mě zajímalo, jestli se to takhle dá dělat donekonečna nebo se to jednoho dne nějak ukončí definitivně. Co myslíte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam