• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: hau hau hhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuu :-D

    BLONDYNKA: recept je jednoduchy, nestykej se s chlapama co si musi na tobe misto penisu honit ego :-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BLONDYNKA: ja nechci nijak moralizovat, ale od cloveka, ktery zahyba, se da ocekavat, ze nebude mit vzdy ferovy pristup
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MIDORI: Tak to nevím. Proč bych měla pčítat s tím, že si chlap bude na mně honit ego a zkoušet, kdy mu na to ještě neskočím a kdy už jo? Já jsem raději pro fér vztahy, všechno říct na rovinu a nedělat tajnosnubné narážky.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: Jistě, jistě, taky bych to každé poradila :-) Akorát že když došlo na mě, neuměla jsem to. Takže příště raději nee.


    DEMAN: To umím taky. Jenže rozdíl je v tom, že nebudu panu milenci vykládat, jak bez něj nemůžu žít.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    DEMAN: no to teda jste
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    IVETA: jo, vstoupila. Akorát jsem tomu dalšímu asi 14 dní vyprávěla o tom předchozím - vysvětlovala jsem mu na tom příběhu, proč už ženatýho ne-e :-)))
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: ja kdyz jsem se pristihnul jak si volam s moji zenou a milenka mne u toho kouri take jsem pozvedl jedno oboci a rekl jsem si ze nejsem normalni. bohuzel mrdani je jako prekonavani plotu, poprve po prelezes a pak ho jen preskakujes. obavam se ze dneska jsem s to soustat milenku do zadku a bit ji a telefonovat se zenou a ty mlaskave zvuky omluvim tim ze naklepavam rizek.

    nema cenu si lhat do vlastni kapsy, jsme devkari a cubky :-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    ano, bud oci pro plac anebo od vztahu rychle utekli.

    kazdopadne by me zajimalo, zda nektera z nas po vztahu s zenatym muzem, vstoupila i na po druhy do stejne reky, nebo se temto vzahum uz vyvarovala.. (jako single)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BLONDYNKA: ale tak s tim se prece musi pocitat, ne? co se da cekat od vztahu s zenatym chlapem? podle me v 90% pripadu zbydou milenkam oci pro plac
    IVETA
    IVETA --- ---
    BLONDYNKA: v tomhle okamziku bude asi nejlepsi aferu ukoncit...at to pro obe strany nebude lehky...
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    BLONDYNKA: přesně tak ... a i když se tváříme že to tak není, rády podléháme klamu a sebeklamu... :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: Jenže co když se z toho "s manželkou zůstanu navždy...blabla..." začne stávat takové to nicneříkající "víš, v poslední době mě napadají věci, které jsem ještě neřekl...nikdy předtím se mi to nestalo...blabla...nečekal jsem, že bych to mohl tak cítit...blabla...".... Pak se těžko člověku drží odstup, ať se snaží sebevíc. Z takových podpásovek se vyvine to doufání, ať chceš nebo nechceš, a on tě pak ještě ve finále obviní, že jsi překročila nějaké hranice, on přece vždycky říkal, že se u něho nic nezmění. Jo, umějí si chlapečci hrát s cizími city, chovají se jak malí kluci a je jim jedno, co zboří a koho zraní.
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    IVETA: Nám to vydrželo necelý rok, kdy ke konci došlo i na tu terapii. Pak řekl, že takhle už dál nemůže a rozhodl se pro stávající rodinu. Ale zároveň jsme o sebe nechtěli přijít, takže jsme se dohodli, že budeme kamarádi. A další skoro rok to byla docela práce, ale povedlo se to a vůbec toho nelituju - už tři roky mám skvělého kamaráda.
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja myslim, ze zalezi hodne na tom, co si clovek na zacatku afery ujasni. Pokud je zena postavena do role, mozna se rozvedu, vzah je na nic, ma tak doufani, a tak zacinaji obtiznosti.
    Pokud je postavena do role, s manzelkou zustanu na vzdy, tady se nic nezmeni, ale rad bych stravil cas i s tebou, pokud to chces akceptovat... se clovek vyhne mnoha obtiznostem..

    Ted je otazka kolik muzu je opravdu urpmnych...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEMAN: A problém je, že ty obtížnosti si člověk nevolí sám, že...
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: uffff fuuuj, tak to uz je ale extrem.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: otuzuj se prijdou horsi veci :-)))) az s ni budes sukat, kdyz bude jeho zena rodit atd. ... tuhle hru lze hrat na ruznych obtiznostech
    IVETA
    IVETA --- ---
    JAMEELA: :-) ale me to po dvou lete terapii psychicky vycerpalo, resp. nebavilo poslouchat stalo to stejne dokola.
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    BLONDYNKA: je mi to jasný :) přijdu poreferovat :D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: No právě. Povězme si to za půl roku. Jestli ti pak ještě ten přístup vydrží, dá se tomu teprve věřit.
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    BLONDYNKA: chvilinku, sotva měsíc
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Jak dlouho že jste spolu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam