• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: jak muzes verit chlapovi ze je ti verny? :-) to je jako bys verila kalouskovi ze nebude krast ze statniho rozpoctu. kdyz ma chlap pindika tak zahyba.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PAD: No, v podstatě ano, ale ještě přesněji je to tak, že já mu věřím, že je mi věrný, a neřeším jiné možnosti. Pokud mi to vyloženě nebude cpát pod nos, nebudu to zjišťovat a nadále bude vždycky předpokládat, že to tak je.
    PAD
    PAD --- ---
    BLONDYNKA: rozumim - pak to cele ale stoji na tom, ze ty se ho na takove veci neptas/nebudes ptat
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: :-) kdyz to rikas tak to asi bude pravda
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEMAN: Nic, takový chlap by u mě doma nikdy nebydlel.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: co bys udelala s chlapem kdyby si domu privedl ve 4 rano holku ktera ho opichala pred dverma vaseho bytu a ona by pak behala nahata po vasem byte?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PAD: Opravdu nepovažuju upřímnost v této věci doma za vhodnou. Jinými slovy, pokud by můj muž spal s jinými, nemusí být proto nutně bezcharakterní idiot, kterým by se však stal, pokud by mi to chtěl svěřit.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PAD: ona ta pravdomluvnost se nehodí vždycky, to, že je chlap nevěrnej manželce (nebo ona jemu) spadá do kategorie, který se říkat zrovna nemusej, i když jsou pravda. Když uvidíš mámu s opravdu ošklivým dítětem, taky tý mámě nebudeš vykláddat, že na její dítě se nedá koukat. I když je to pravda.

    Otázkou vždycky je, co kdo považuje za nevěru, jak kdo vnímá sex a co pro každého sex znamená. Tahle věc má ve vztahu minimálně dva výklady vždycky.
    PAD
    PAD --- ---
    BLONDYNKA: no jo, ale jen za podminky, ze u toho paralelne nelze partnerce, tj. ze ona je s tim v pohode, ze sousta jine ... nebo ne? nevylucuje se to pak?
    DEMAN: oo! a nebyl to nahodou holobic? a pak ses probudil?:)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    DEMAN: s největší pravděpodobností :-)
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: jsem sice tupy ale uzvednu vic nez ty :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    DEMAN: to je v pořádku, jsi muž, není možné od tebe čekat zázrraky :-D
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: to ja uz nejsem schopne rozklicovat a domyslet :-) jsem prosty
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    DEMAN: otázkou je, jestli jí právě o tohle nakonec nejde :)
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: a na to se napijeme :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEMAN: Mě zase na mužích už několik let naprosto neokouzluje jejich sebezahleděnost a rádobyvtipnost, vyznačující se neustálým nutkáním vymezovat se podivnými poznámkami zacílenými proti ženám obecně, proti ženské povaze, proti ženským názorům, proti ženskému nazírání na svět atd. atd. Typické pro tyhle poznámky je, že nemají vlastně žádný obsah a neříkají, co konkrétně jim vadí, jen se snaží shodit partnera v diskusi a snaží se vypadat jako vtipné. Následný vývoj debaty je nějaký dehonestující podotek na adresu oponentova smyslu pro humor, pokračuje to narážkami na menstruační cyklus/menopauzu a předpokládané komplexy oponenta.
    Takže suma sumárum, nic nového pod sluncem. Běž si pro nášup vtipné kaše.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: na zenach mne okouzluje ta naprosta absence smyslu pro humor :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEMAN: Schovej si své ftipné poznámky pro někoho, koho zajímají.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: ja jsem priserne zarlivy milenec ;-) nekdy milenku sesviham bicem jen za to ze se usmeje na obrazek chlapa v casopise :-))))

    BLONDYNKA: hledat v chlapech nejake pohnutky a jeste k tomu horsi, inu to je jen pro ty hloupejsi z devcat :-)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    BLONDYNKA: tuhle variantu jsem taky zvažovala... nicméně nemyslím si to (a to se fakt snažím být objektivní, vážně!! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam