• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: ja jsem priserne zarlivy milenec ;-) nekdy milenku sesviham bicem jen za to ze se usmeje na obrazek chlapa v casopise :-))))

    BLONDYNKA: hledat v chlapech nejake pohnutky a jeste k tomu horsi, inu to je jen pro ty hloupejsi z devcat :-)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    BLONDYNKA: tuhle variantu jsem taky zvažovala... nicméně nemyslím si to (a to se fakt snažím být objektivní, vážně!! :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: On se možná ale ani vůbec nezamiloval, jenom chce mít harém. V chlapech hledej vždycky jen ty horší pohnutky :-))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: To tě celkem obdivuju, žes mu to řekla v klidu. Já bych ho vyfuckovala hodně neslušně s takovýma kokotinama.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    RETESKA: ideální jsou nežárliví milenci, se kterými si můžeš vyprávět o jiných milencích :-D
    No, přeháním jen trochu.
    Ale je fakt, že bych se od něj taky držela dál... protože z tohodle kouká nějakej průšvih, kterej nakonec nepostihne jen Tebe, ale hlavně jeho rodinu a to je myslím něco, o co nestojí žádný svůdník nebo svůdnice..
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    RETESKA: díky Řetěz :)

    Každopádně, budu to tu muset přestat řešit.. :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    ILKNO: :D myslím že tam to slovo zaznělo..
    Já přece nejsem šílenec, abych slíbila chlapovi co mě bral jako milenku a bohužel/bohudík se do mě zamiloval, že se budu chovat jako v regulernim vztahu, když on se tak nechová..
    ILKNO
    ILKNO --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: mozna, ze me ted po tech prispevcich budes mit za trolla, ale myslim to vazne ... myslim, ze si udelala dobre, akorat to slovo princip nemaji muzsky radi, tak snad si to nerekla nahlas ;)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Okolnosti se mění náhle a rychle.. uvidíme co z toho bude dál. Panáček vůbec neví co chce.. je mi ho trochu líto, že to má těžký, ale vyřešit si to musí on sám, ne já.. (žádná ultimáta jsem nedávala!)

    Konkrétněji, padlo něco o tom, že abych mu byla věrná.. neříkám, že za každým stromem skočím do křovíčka s dalším, ale nepřijde mi fér chtít závazek od jednoho, když druhý si může volně lítat.. jde čistě o princip.. v klidu jsem vysvětlila, že takhle to nepůjde, že mi nevadí jak to teď s námi je, ale že tohle v téhle fázi nemůže žádat.. a už to jelo. Neříkám, že si teď nevyčítám, že jsem možná měla držet ústa, ale jako nátlak to opravdu myšleno nebylo.. jen jsem bránila svoji určitou svobodu.. váš názor?
    ILKNO
    ILKNO --- ---
    BLONDYNKA:
    JAMEELA:
    tohle je docela zabavni auditko, tedy ...
    ILKNO
    ILKNO --- ---
    JAMEELA: to je nesprrraaavnej postup. kdyz se zenatym, tak jen na sex!
    ILKNO
    ILKNO --- ---
    JAMEELA: wtf?? chuchu
    ILKNO
    ILKNO --- ---
    MORTWYRTHA: jo fakt? nee.. fnuk :'(
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    MORTWYRTHA: Já si hlavně myslim, že vdaných a zadaných paniček, co dychtivě pasou po kvalitních milencích a po tom si užít jsou davy...tzn že milencem můžu být kdy se mi bude chtít. :-)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    Já si hlavně myslim, že ženáčů, co dychtivě pasou po milenkách a po tom si užít jsou davy...tzn že milenkou můžu být kdy se mi bude chtít a už jenom proto se mi nechce, at se mi ten chlap libi sebevic... jednou jsem zazila vztah se zadanym, o kterym jsem to puvodne nevedela a stacilo mi to - sobeckej manipulator, co chce mit vsechno a tak vsem ublizuje
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    TANAIS: nóóóóóóó... tak nějak ;-))))))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZELINKA: ... když už to teda musí bejt :-D
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    JAMEELA: toho bych se bála .... a proto ženáče jen na sex ;-)))))
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: hau hau hhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuu :-D

    BLONDYNKA: recept je jednoduchy, nestykej se s chlapama co si musi na tobe misto penisu honit ego :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    JAMEELA: hodnotím kladně, že to ustál :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam